999 rezultate për

habitur

Gazetarët serbë të habitur: Kaluam shumë bukur në Kosovë “Kur t’ju pyesin kush jeni e nga vini, thoni jeni gazetarë nga Polonia”, “Mos flisni serbisht në rrugë, në rrugë të hapë
Haradinaj i habitur me Thaçin, Veselin, Limajn dhe Mustafën: E pranuan kushtin e Serbisë Kryeministri Ramush Haradinaj në një paraqitje para mediave ka akuzuar presidentin Hashim Thaçi se e ka orkestruar presi
Duket si përrallë, shpëtojnë qenin nga i ftohti por mbeten të habitur nga ajo që shohin Duket si një nga ato përrallat e frikshme, ajo që iu ka ndodhur tre personave që punonin në ndërtim këtë të enjte, të ci
Solskjaer: Nuk jam i habitur që Arsenali e dëshirojnë atë në ekip Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, ka bërë të ditur se ai nuk është habitur nga interesimi i rivalit
Dafina habit me postimin e fundit, shfaqet pa pikë grimi Dafina është kthyer prej kohësh në një fenomen në muzikën shqiptare për shkak të formave dhe stilit të vecantë në të kën
Mori nga koteci vezën gjigante, por u surprizua (VIDEO) Një person në Brazil është habitur kur ka zbuluar se pula e tij ka bërë në vend të vezëve të zakonshme, një vezë gjigant
Eshtë vetëm 19 vjeç, si u mahnit Leo Messi nga Iniesta i ri (VIDEO) Fenomeni 19-vjeçar bëri debutimin e tij në nivel të lartë, teksa luajti si zëvendësues në fitoren e Barcelonës, në “Copa
Koscielnys tërhiqet nga kombëtarja, shkak Deschamps Trajneri i kombëtares së Francës, Didier Deschamps ka mbetur i habitur për sjelljen e Laurent Koscielny. Ky i fundit inf
Bushati i habitur me Metën për Greqinë: S'bëhet dasma pa çiftin Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati, në një takim me homologen austriake, Kneissl, ku u bisedua për një sër
Mjekët të habitur, ky ushqim po zëvendëson terapitë për diabetin Brokoli është një nga ushqimet më të shëndetshme dhe këtë e dinë të gjithë. Por shumë pak e dinë që në fakt brokoli ndih
Këta minj sherrxhinj kanë habitur botën (VIDEO) Një video e publikuar në Facebook, shfaq momentin e pabesueshëm kur dy minj luftojnë mes vete në raftin e një dyqani.
Mori nga koteci vezën gjigante, brenda gjeti një surprizë (VIDEO) Një person në Brazil është habitur kur ka zbuluar se pula e tij ka bërë në vend të vezëve të zakonshme, një vezë gjigant
Nuk do t'a njihni, Princ Leka bën ndryshimin e madh në pamje (FOTO LAJM) Princ Leka është munduar gjithmonë të ruajë atë imazhin dhe pamjen e pastër dhe shumë të kuruar. Por sot i ka habitu
Enca nuk njeh kufij, shihni çfarë bën në të pasmet e saj(VIDEO) Enca është jo vetëm një nga këngëtaret më të talentuara shqiptare, por edhe ndër më të komentuarat. Sidomos për forma
Avioni kthehet mbrapsht në mes të rrugës, arsyeja i ka habitur të gjithë Kompania ajrore japoneze “All Nippon Airways” (ANA) njoftoi sot se një prej avionëve të saj që po operonte një fluturim
20 mijë bletë ndjekin një veturë dy ditë rresht, arsyeja është shumë interesante Në Wells, një veturë për dy ditë ka qenë e pushtuar nga 20 mijë bletë, dhe e gjithë pasi që mbretëresha e tyre kishte ng
As Lindës e as Anetës, Rama ulet në gjunjë e i puth duart kësaj gruaje (VIDEO) Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama njihet për sulmet e tij të vazhdueshme ndaj medias dhe gazetarëve duke i quajtur ato
Nuk i keni dëgjuar më parë, kuriozitetet që kanë habitur një botë – Në Skoci lindin më shumë flokëkuq se sa në krejt pjesën tjetër të botës – Krokodili nuk e nxjerr dot jashtë gjuhën
Albërie Hadërgjonaj "ndal" kohën, duket mahnitëse (FOTO LAJM) Ajo ka shumë vite që është në skenë. Por, kjo nuk e bënë atë më të padëshiruar. Albëria shquhet për fizikun e saj pe
“Të na rrojë sa malet Rama”, detaji tjetër që nuk u vu re sot në Tepelenë Kryeministri Edi Rama ka shkuar ditën e sotme në Tepelenë. Gjatë një takimi të zhvilluar në palestrën ku është vizat