999 rezultate për

habit

Klaudia Pepa habit fansat, del pa pikë make upi Klaudia është një prej balerinave më të talentuara në Shqipëri dhe di gjithmonë si të tëheqë vëmendjen, jo vetëm me tale
Femrat shqiptare "femrofobe", habit këngëtarja (FOTO LAJM) Pas martesës me diplomatin anglez Paul Edëard Conolly, Anjeza Shahini ka lënë gjithçka në Shqipëri. Ajo ka poatuar n
Albërie Hadërgjonaj "ndal" kohën, duket mahnitëse (FOTO LAJM) Ajo ka shumë vite që është në skenë. Por, kjo nuk e bënë atë më të padëshiruar. Albëria shquhet për fizikun e saj pe
Vendosën kamer se dikush i vidhte, u habitën kur kapën hajdutin (FOTO LAJM) Nuk e priste një "hajdut" të tillë. Senthil Nathan nga India jetonte në apartamentin e tij gjithnjë e më shumë i hutuar
“Të na rrojë sa malet Rama”, detaji tjetër që nuk u vu re sot në Tepelenë Kryeministri Edi Rama ka shkuar ditën e sotme në Tepelenë. Gjatë një takimi të zhvilluar në palestrën ku është vizat
Kush është vajza e njohur e kryebashkiakut që habiti me deklaratat për Ramën (FOTO LAJM) Treisi Peçi është vajza e kryebashkiakut të Tepelenës Termet Peçi i cili i habiti të gjithë sot me fjalët lajkatuese për
Iva Aliko lë nam si asnjëherë më parë, shkon e veshur vetëm me tyl te Çani Iva Aliko shquhet më shumë sesa për këngët që bën, për zhveshjet dhe provokimet që bën në publik. Ama skena në publik
Luana i habit të gjithë, prezanton “Big Brother VIP” Luana Vjollca është njëra nga personazhet më të pëlqyera shqiptare. Ajo gëzon pamje seksi dhe provokuese, të cilën nuk n
Messi kryeson listën e lojtarëve më të mirë të sezonit, habit pozicionimi i Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Në prag të mbylljes së këtij sezoni, ku kanë mbetur vëtëm 2 javë që të përfundojnë të gjitha kampionatet kryesuese në Eu
Orinda i habit të gjithë: Nuk jam shtatzënë Kur Orinda Huta u shfaq në studion e Dua të të bëj të lumtur, të gjithë e morën sikur Orinda e pranoi hapur se ishte sht
Habit moderatorja e shqiptare: Vjehrrën nuk bëhet fjalë ta kem në shtëpi Moderatoren Fatma Haxhialiu e kemi parë shpesh herë si thumbuese dhe ironike në ekran. Ditën e djeshme ajo ka qenë e ftu
Habit mbesa e ish-presidentit Nishani: Jam e dashura e Berluskonit Beniada Nishani është modele në Itali dhe për publikun shqiptar u njoh përmes fotove gati nudo në rrjetet sociale. Aj
Qytetarët habitin qeverinë, besojnë se anëtarësimi në BE ndodh pas 2 vitesh Qeveria ka miratuar një dokument, në të cilin bën me dije se integrimi në Bashkimin Evropian merr shumë më shumë vite se
Habit modelja shqiptare: Flas 6 gjuhë Modelja e njohur Emina Çunmulaj po jeton ditë e saj më të lumtura. Ajo tashmë është në ditët e fundit të shtatzënisë.
Habit Spartak Ngjela: Bravo i qoftë Xhafajt që ndryshoi ligjin për vëllanë! Avokat Spartak Ngjela e ka konsideruar një vlerë historike ndryshimin e nenit të procedurës penale për ekstradimet. S
Shqiptares i dërgojnë një foto nga fëmijëria por habitet kur sheh burrin e saj (FOTO LAJM) Verona Koliqi dhe Mirand Buzaku zbuluan një rastësi interesante në një foto të bërë dhjetë vite më parë. Kushërira e
Shkodrani habit mjekët, shfaqet në urgjencë pasi kishte pirë acid Një 29 vjecar ka habitur mjekët në Spitalin Rajonal Shkodër teksa është shfaqur në urgjencë pasi kishte pirë acid padash
Habit gjyqtari i Kushtetueses: Bëra shtëpi me lekët që më hodhën në dasmë Dosja e anëtarit të Gjykatës Kushtetues,e Fatmir Hoxha ka dalë ditën e sotme para Komisionit të Parvarur të Kualifikimit
A e meriton Shqipëria BE-në? Vlahutin habit me deklaratën Ambasadorja e BE, Romana Vlahutin teksa ka vizituar Shkodrën, ka habitur të gjithë pjesëmarrësit në takim teksa uu pyet
Çani habit me deklaratën për Ramën: Është njeri me shumë fytyra Marrëdhënia Rama-Cani ka qenë gjithnjë një temë që diskutohet pafund në media. I ftuar në Xing, Cani është shprehur s