999 rezultate për

habilajve

Si Rama mbuloi gjurmët e lidhjes së krerëve të policisë me trafikantët (VIDEO) Dritan Zagani është ish-shefi i Anti-Drogës së Vlorës që hodhi për herë të parë akuza publike ndaj Saimir Tahirit dhe gr
Pamjet, si u transportua me kamion ushtrie droga e Habilajve në Vlorë (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar në Vlorë, policia dhe Prokuroria ndërhynë në një banesë në Babicë të Vlorës ku u sekuestruan 4.5 tonë
Zagani ironizon Tahirin e Habilajt: Mos ju lëntë zoti pa kojshi! Ish-shefi i antidrogës së Fierit, Dritan Zagani me anë të një statusi në Facebook ka komentuar zhvillimet e fundit në li
DETAJET/ Si u kthye vila 2 katëshe në magazinën e drogës së Habilajve Detaje të reja janë zbardhur nga operacioni i mbrëmshëm në Babicë të Vlorë ku u kapn 4.5 tonë drogë. Burime për medi
Hoxha: Miqtë e Habilajve u shpëtuan sërish nga Prokuroria Mbrëmjen e kaluar në Babicë të Vlorës u krye një operacion i befasishëm ku u kapën 4.5 tonë drogë. Si duket operacio
Plas keq droga në Vlorë, 10 tonë drogë te miku i Habilajve (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme në Vlorë janë sekuestruar jo pak por 10 tonë kanabis në një vilë në fshatin Babicë. Mbrëmjen e dje
PËRGJIMET/ Kush është "maloku nga Laçi" i përmendur gjerësisht nga grupi i Habilajve Pjesë e dosjes së grupit të arrestuar të shqiptarëve në Itali, krahas Moisi Habilajt, Sabaudin Çelajt, Nezar Seitit, Flo
Kush është këngëtari i njohur shqiptar që përmendet në dosjen e Habilajve? Vazhdojnë hetimet në lidhje me dosjen voluminoze të Habilajve, dosje e cila ka shkaktuar “tërmet” në shtetin shqiptar, k
"50 copë i merr Saimiri...", thellohet skandali i përgjimeve të bandës së Habilajve me Saimir Tahirin Ndërkohë që autoritetet italiane kanë publikuar dosjen e plotë prej 416 faqesh të përgjimeve të grupit të Habilajve, aty
Donte t’i paguante drekën Ramës, kush është “boss-i” shqiptar që ia hodhi Habilajve Fakte tronditëse janë zbuluar nga policia italiane në lidhje me trafikun e drogës në Shqipëri, bandën e Habilajve dhe pë
Më i fuqishëm se Tahiri, kush është “shefi i madh” që drejtonte bandën e Habilajve Dosja e vëllezërve Habilaj me 416 faqe ka troditur nga themelet politikën në Shqipëri. Në këtë dosje voluminoze, fli
Ish-këshilltari i Nanos zbulon lidhjen me Habilajve të Vlorës dhe Balilajve të Sarandës Ish-këshilltari i Fatos Nanos, Ylli Dylgjeri ka postuar sëfundmi në lidhje me arrestimin e njërit prej vëllezërve Habila