999 rezultate për

habilajve

Ngarkesa e fundit e Habilajve në 2017, si i gjetën koordinatat me Iphone Sipas dosjes së re për Habilajt, Këta të fundit kishin planifikuar një dërgesë të fundit në 2017. “Lidhur me këtë n
INTERVISTA/ I madhi i Habilajve sqaron a është Tahiri i përfshirë në trafikun e drogës Tashmë janë bërë disa ditë që nga akuzat kundër Ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri për përfshirje në trafikun e d
E papritur, zbulohet ndërmjetësja shqiptare në bandën e Habilajve Sipas dosjes më të re dhe raportit 1800 faqësh, banda e Habilajve ka qenë në përgjim nga autoritetet italiane edhe gjatë
Lidhja e Habilajve me policinë, “Nuk na përgjigjet më dega e brendshme” Përgjimet e datës 25 janar 2017 kanë nxjerrë në pah detaje të reja. Mbi të gjitha bien në sy lidhja e Habilajve me pe
“S’i kemi punët mirë me shtetin”, kush ua prishi planet Habilajve? Janë zbardhur pjesë përgjimesh nga dosja famëkeqe e Habilajve mbi të cilët rëndojnë shumë akuza si nga shteti shqiptar,
"Fundi" i Tahirit? Ish-oficerja, mikeshë e Habilajve bashkëpunon me prokurorinë Detaje të reja janë zbardhur nga mbledhja e të shtunës e Këshillit të Mandateve dhe Rregullores, gjatë kohës që ishte me
“Gazepi” i Habilajve, krahu i djathtë i Moisut që kryente transfertat marramendase të parave Gjatë mbrojtjes së tij para Komisionit të Mandateve, Saimir Tahiri iu referua edhe një përgjimi të autoriteteve italiane
"50 copë i merr Saimiri...", thellohet skandali i përgjimeve të bandës së Habilajve me Saimir Tahirin Gjatë mbrojtjes së tij para Komisionit të Mandateve, Saimir Tahiri iu referua edhe një përgjimi të autoriteteve italiane
Berisha nxjerr foton e Lolo-s, "ministri i Brendshëm" i Habilajve në Shqipëri (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar foton e Florian Habilajt në Facebook duke thënë se ishte ai që erdhi në Tiran
Shkaktuan “tërmet” në Shqipëri, policia “kreh” pasurinë e Habilajve Ditën e sotme policia e Vlorës referoi në Prokurori materialet në lidhje me bandën e Habilajve dhe operacionet në Vlorë.
Arrestohet njeriu i Habilajve që mbante lidhjet me Kosovën Policia ka kapur të premten Nazer Seitajn, njëri prej pjesëtarëve të bandës së Habilajve, i ngarkuar për pjesën logjisti
Ktheu shtëpinë në laborator droge, infermieri në Vlorë mik i Habilajve Armando Koçerri, 31- vjeçari që e kishte kthyer banesën e tij në hambarin e drogës së Habilajve, punonte si infermier në
Shpenzimet marramendëse të Habilajve, blinin çorape 320 euro Padyshim që në duart e Habilajve qarkullonin shumë para dhe visheshin mirë. Një nga përgjimet mes Moisi Habilaj dhe
Gafa e Saimir Tahirit, i drejtohet demokratit me emrin e Habilajve Gjatë Këshillit të Mandatëve në Kuvendin të Shqipërisë, ku po diskutohet për veprat e rënda penale që rëndojnë mbi Saimi
Makinën 21 mijë euro, Tahiri ua shiti Habilajve për 7 mijë euro Saimir Tahiri akuzohet për trafik lëndësh narkotike në bashkëpunim me bandën famëkeqe Habilaj. Habilajt dolën në ske
Tahiri sqaron pse riudhëtoi me makinën që i shiti Habilajve Pas shitjes së makinës, Tahiri është parë të riudhëtojë sërish me makinën që i shiti Habilajve. Ai është akuzuar se
Çfare panë italianët në VIDEO-n e Tahirit nga e cila po kërkohet arrestimi? Autoritetet italiane e kanë mbajtur nën vëzhgim Saimir Tahirin për një periudhë të gjatë si të dyshuar për trafik narkot
Policia në kërkim të "Lolos" së Habilajve, njeriut që takohej me "Shefin e Madh" Aksioni i fundit i Prokurorisë së Krimeve të Rënda në Vlorë kishte si synim kapjen e vëllait tjetër të Moisi Habilajt që
Policia shkatërron bazat e Habilajve në Vlorë, një i arrestuar Skandali me Habilajt ka gëluar dhe ka shkaktuar furtunë në të gjithë Shqipërinë. Ndërkohë policia ka ndërmmarrë një
Policia konfirmon: Droga në Vlorë ishte e Habilajve Pas kapjes së 4.5 tonë drogë në Vlorë, ka reaguar Policia e Shtetit në një deklaratë për mediat. Zv/drejtori i Polic