999 rezultate për

habilaj

Fakte tronditëse: Del SMS që Moisi Habilaj i dërgoi kryepolicit të Tahirit në Vlorë? Ish-shefi i policisë së Vlorës, Jeald Çela, akuzuar për lidhje me Habilajt vijon të jetë në kërkim. Avokati i tij ka
Njeriu i Habiljave lëshon "bombën" në Itali: Nxjerr emra të rëndësishëm! Pas ekstradimit në Itali, Nezar Seiti i njohur si financier i Habilajve, ka dhënë detaje mbi veprimtarinë e Habilajve po
Ish-drejtori kundërshton prokurorinë nga arratia për Habilajt Kur ka më shumë se tre muaj që kërkohet nga drejtësia, për trafikun e drogës që bënte grupi i "Habilajve", Jaeld Çela, i
Samir Tahiri përsëri në makth, mund të fillojë hetim për lidhjet me Habilajt Parlamenti do të nisë këtë të hënë punimet e tij me një sherrnajë të pritshme, pasi në skenë do të dalë sërish emri i Sa
Hetimet për Tahirin shkojnë deri në Greqi: Të zbardhet takimi me Habilajt! Prokuroria e Krimeve të Rënda ditën e sotme ka dërguar drejt Greqisë një kërkesë në lidhje me hetimet për dosjen Habilaj
Rrezikonte 14 vite burg, mbyllen hetimet ndaj Tahirit? Pavarësisht se ishte një ndër ngjarjet më të nxehta në politikën shqiptare, hetimet dhe çështja e Saimir Tahirit nuk po
Kush janë prokurorët që po hetohen për ekstradimin e Seitajt në Itali Prokuroria e Durrësit ka nisur hetimin për prokurorët e dosjes së ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, të cilët kan
Avokati i financierit të "Habilajve" kallëzon Prokurorinë për ekstradimin e Nazer Seitit Avokati i Nazer Seitit, të dyshuarit si financier i bandës "Habilaj", ka kallëzuar prokurorët e Krimeve të Rënda për eks
Arta Marku reagon për ekstradimin e financierit të Habilajve Prokuroria e Përgjithshme ka njoftuar se tashmë ka përfunduar verifikimet për rastin e ekstradimit të "financierit" të H
Fundi i Tahirit, del fotoja në skaf me Artan Habilajn Nëpërmjet një burimi policor është bërë e mundur sigurimi i një fotoje të ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri në n
Ish-ministri i Drejtësisë i kërkon Arta Markut arrestime në rastin Habilaj Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar sërish në lidhje me ekstradimin e Nezar Seitit në Itali. Pas njoftimi
Berisha zbulon arsyen: Pse u ekstradua me urgjencë "financieri" i Habilajve Pas ekstradimit të "financierit" të Habilajve, kanë nisur akuzat dhe pikëpyetjet e madhe në lidhje me këtë çështje të nx
Arta Marku nis hetimet për ekstradimin e "financierit" të Habilajve në Itali Nezar Seiti, i njohur si "financieri" i grupit Habilaj, u ekstradua në Itali, me nje vendim gjykate qe i hapi rruge larg
Financieri i Habilajve ekstradohet drejt Italisë Nezar Seiti, i njohur ndryshe si financieri i grupit Habilaj do të ekstradohet drejt Italisë. Ka qënë Gjykata që ka v
PERGJIMET/ Habilajt flasin për pasurinë e Tahirit: Është i sertë Akoma nuk është harruar skandali i madh me Habilajt dhe përgjimet e tyre, të cilat ishin kryetemë në media për një periu
Dokumenti që fundos Tahirin dhe konfirmon lidhjen me Habilajt (FOTO LAJM) PD i është rikthyer çështjes Tahiri duke nxjerrë një policë sigurimi për makinën e famshme Audi me targa "AA003GB", të c
Rikthehet çështja e Tahirit, prokurorët pyesin shoferin e dytë Prokurorët kanë marre në pyetje shoferin e dytë të ish-ministrit Saimir Tahiri. Prokurorët që ende nuk e kanë marrë n
Berisha: Habilajt rrahën dhe morën peng punonjësin e SHISH Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar ditën e sotme një ngjarje që ka ndodhur në vitin 2015. Berisha thotë se Ha
Çështja Habilaj? Ambasadori italian zbarkon në zyrën e Kryeprokurores Marku Ditën e sotme prokurorja e Pergjithshme ka zhvilluar një takim me ambasadorin italian në vendin tonë Aleberto Cutillio.
PËRGJIMI/ "O ju q** robt, nuk e prek njeri makinën", Habilajt zbulojnë kokën e bandës (VIDEO) Pas publikimit të disa përgjimeve nga grupi i Habilajve në Itali të kryera nga prokuroria italiane ka reaguar ish-kryemi