999 rezultate për

haaland

Reali i "fiksuar" pas Haaland, Dortmundi ia bën të qartë shifrën Nuk është Paul Pogba objektivi kryesor i Real Madrid në merkaton e verës. Deklaratat e super menaxherit Mino Raiola p
Juventusi i ka ende "sytë" nga Haaland Skuadra e Juventus është duke monitoruar akoma situatën e Erling Haaland. E përditshmja gjermane, ‘Bild’, Juve janë d
Eleminuan Dortmundin, futbollistët e PSG-së ironizojnë Haaland (VIDEO) Paris Saint Germain ka siguruar kualifikimin në raundin tjetër të Champions Leagues. Francezët mposhtën 2-0 Dortmundi
Formacionet zyrtare, PSG-Dortmund (FOTO LAJM) PSG pret Dortmund-in në shtëpi për ndeshjen e kthimit të 1/8-ave. Francezët do të kërkojnë të përmbysin humbjen 2-1 të
Haaland zbulon mbrojtësin me të cilin nuk dëshiron të përballet Erling Haaland e ka përshkruar Virgil van Dijk si një "lojtar të pabesueshëm", dhe shpjegoi pse e kishte të vështirë për
Haaland optimist: I shënova dy PSG-së, por mund ti shënoj më shumë Ylli i Borussia Dortmundit, Erling Haaland, thotë se përkundër fillimit të mirë të karrierës me klubin e tij të ri, ai e
Kjo deklaratë e babait të Haaland lumturon Real Madridin Alf-Inxh Haland, menaxheri dhe njëkohësisht i ati sulmuesit që po i befason të gjithë me paraqitjet e tij, Erling Haland
Deklarata e Haaland "tërbon" Dortmundin: Më pëlqen Ibra që ndryshon skuadrat Erling Braut Haland është njeriu i momentit. Sulmuesi norvegjez ka lënë të hapur derën e largimit, pavarësisht se iu bas
Po "mahnit" botën, Haaland "piketohet" nga Reali Real Madrid ka vënë Erling Haaland si prioritetin e skuadrës. ‘Los Blancos’ duket se do të futen me të gjitha forcat
Dortmundi i Haaland i thellon krizën Werderit të Rashicës (VIDEO) Werder Bremen është mposhtur në shtëpi nga Borussia e Dortmund duke thelluar kështu akoma më shumë krizën. Edhe psë n
Nuk ndalet Haaland, shënon sërish për Dortmund (VIDEO) Sigurisht ai është njëriu i momentin jo vetëm në Gjermani, por në të gjithë botën. Erling Haaland ja ka dalë të ambjento
Messi apo Ronaldo, ja kë zgjedh Haland Erling Braut Haaland është padyshim njeriu i momentit. Talenti norvegjez po zhvillon paraqitje të shkëlqyera me fanel
Çfarë ka humbur, Roma nuk e transferoi Haaland për vetëm 4 milion euro Skuadra e Romës ka pasur një mundësi ideale që të kishte tashmë në skuadër një nga sulmuesit më të mirë të momentit mbi
Haaland ka kopjuar dietën e Cristiano Ronaldos për t’u bërë më i miri Sulmuesi i Borussia Dortmundit Erling Haaland ha të njëjtat ushqime si Cristiano Ronaldo. Sulmuesi 19-vjeçar, i cili
Haaland nuk përmbahet së qeshuri pas gafës së gazetarit (VIDEO) Erling Braut Haaland ishte padyshim njeriu i ndeshjes në përballjen mes Borussia Dortmundit dhe PSG-së, me djaloshin që
Bolt apo Haaland, ky vrapim i norvegjezit i ka mahnitur të gjithë (VIDEO) Erling Haaland është njëriu i momentit. Norvegjezi shënoi mbrëm një dopietë duke i dhënë fitoren Dortmundin ndaj PSG.
Dopietë ndaj PSG-së, Haaland: Mund të bëj më shumë Ylli i Borussias së Dortmundit, Erling Haaland, ndien se është në gjendje të bëjë edhe më shumë, pasi dy golat e tij i s
"Vrastari" Haaland vendos rekord në Champions Borussia e Dortmund fitoi me rezultatin 2-1 ndeshjen e parë përballë PSG e vlefshme për 1/8 e Champions. Heroi i mbrë
Haaland imiton festimin e Ronaldos (VIDEO) Ndërsa Dortmund po pret të zhvillojë mbrëmjen e sotme ndeshjen ndaj PSG-s në Champions League, Erling Haaland duket se p
Nuk humb kohë, Haaland lojtari i muajit në Bundesligë Haaland u transferua nga Salzburg drejt Dortmund vetëm gjatë afatit kalimtuar të janarit dhe menjëherë ka treguar aftësi