999 rezultate për

hyahsgah

Manjaku tmerron vajzat në urbanin e Tiranës, masturbon në mes të autobusit (VIDEO) Jo pak herë kemi dëgjuar për rastet e ngacmimeve seksuale nga maniakë në urbanet e kryeqytetit. Një rast i tillë është
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}