999 rezultate për

guzman

U eliminua me 150 plumba, kush është polici që ndaloi djalin e El Chapo (FOTO LAJM) Dy ditë më parë një polic meksikan, i cili ishte pjesëtar i njësisë elitare dhe që kishte ndihmuar në arrestimin e djali
Pamje të rënda: Eliminohet me plot 150 plumba polici që arrestoi djalin e El Chapo-s (FOTO LAJM) Një polic meksikan, i cili ishte pjesëtar i njësisë elitare dhe që kishte ndihmuar në arrestimin e djalit të Joaquin Guz
Publikohen pamjet e ndalimit të djalit të "El Chapo-s" (FOTO & VIDEO) Qeveria meksikane ka publikuar momentin e arrestimit të djalit të Joaquín ‘El Chapo’ Guzmán jashtë shtëpisë së tij në Cu
Arrestimi i djalit të "El Chapos", si u turpërua më pas policia meksikane (VIDEO) Qeveria meksikane ka publikuar momentin e arrestimit të djalit të Joaquín ‘El Chapo’ Guzmán jashtë shtëpisë së tij në Cu
"Ti dhe familja jote do të vdisni", gruaja e El Chapo-s kërcënohet me jetë (FOTO LAJM) Gruaja bukuroshe e El Chapo pretendon se është kërcënuar me vdekje, pas luftës që ndodhi në Meksikë për djalin e lordit
Nis gjuetia për pasurinë 12 miliard dollar të El Chapo-s Lideri i kartelit të drogës Sinaloa të Meksikës, Joaquin “El Chapo” Guzman po qëndron i burgosur në ShBA. Prokurorët ame
Mafiozit të tmerrshëm El Chapo i zbulohen torturat që bënte ndaj vajzave të mitura Dosja hetimore rreth lordit famëkeq të drogës Joaquin Guzman, i njohur si ‘El Chapo’, përmbajnë pohimet e dëshmitarëve,
Dëshmitari trondit me rrëfimet për eskobarin e drogës Një ish-truprojë e trafikuesit të madh të drogës, Joaquin “El Chapo” Guzman, ka thënë në një seancë gjyqësore në Nju Jor
Gruaja joshëse e bosit të drogës El Chapo shkel ligjin (FOTO LAJM) Jaoquin “El Chapo” Guzman mund të komunikojë me gruan e tij nëpërmjet një anëtari të ekipit të mbrojtjes, kjo sipas doku
Tërheqëse dhe me syze të shtrenjta, gruaja e El Chapos shfaqet në gjyq (FOTO LAJM) Ditën e djeshme nisi në New York seanca gjyqësore ndaj lordit të drogës, Joaquin Guzman, i njohur me nofkën “El Chapo”.
“El Chapo”, në fshehtësi të plotë, të hënën nis gjyqi më i komplikuar ndër vite Gjyqi ndaj El Chapo-s pritet të nisë të hënën në Brooklyn. Ai akuzohet për të qenin “El Chapo”, pikërisht ashtu siç e nj
Nga Pablo Eskobari tek "El Chapo", kush janë 5 bosët më të mëdhenj të trafikut të drogës (FOTO LAJM) Nga Pablo Eskobari tek "El Chapo", kush janë 5 bosët më të mëdhenj të trafikut të drogës. Ja emrat e bosave dhe jetes
Nga Pablo Eskobari tek "El Chapo", kush janë 5 bosët më të mëdhenj të trafikut të drogës (FOTo LAJM) Nga Pablo Eskobari tek "El Chapo", kush janë 5 bosët më të mëdhenj të trafikut të drogës. Ja emrat e bosave dhe jetes
Ish-bosi "El Chapo" ekstradohet në SHBA, ja çfarë rrezikon ai (FOTO LAJM) Ish-bosi i drogës "El Chapo", Meksikani Joaquin Guzman, është ekstraduar sot për në SHBA, njoftojnë autoritetet meksikan
Në pranga sërish “El Chapo”, lordi meksikan i drogës Bosi i drogës, Joaquin Guzman, i njohur me nofkën “El Chapo” është arrestuar sërish nga autoritetet meksikane, pas 6 mu
Arrestohet bosi i drogës më i kërkuar në botë Joaquin Guzman Loera, person ky që konsiderohej në Meksikë sidomos, por edhe në mbarë Amerikën Latine si "kapo i drogës"
Shkarkohet drejtori i burgut për arratisjen e “El Chapos” Ministri i Brendshëm meksikan ka njoftuar për shkarkimin e një drejtori të nje burgu, në lidhje me arratisjen e e “El Ch
Higuain merr për dore Napolin (VIDEO) Me Higuain gjithçka është e mundur dhe Napoli vijon marshin drejt Champions League pikërisht falë argjentinasit qe me dy
Napoli fiton në sekondat e fundit Jonathan de Guzman ka shënuar gol në çastet e fundit të ndeshjes së tij debutuese, për të ndihmuar Napolin të nxjerrë fi
Arrestohet shefi i drogës i njohur si "El Chapo" Policia meksikane ka arrestuar baronin më të madh dhe më të kërkuar të drogës në vend dhe botë, Joaquin Guzman, i njohur