999 rezultate për

guxonte

Gjërat që Donald Trump nuk duhej të guxonte t’i bënte në Zyrën Ovale Presidenti amerikan nuk do të duhej të pranonte në Zyrën Ovale të huajt që janë të përfshirë në skandale të mëdha dhe të
Kadare: Gratë që tradhtonin burrat në komunizëm ishin heroina Në një analizë me titull “Apoteoza e Marrëzisë”, Viktor Malaj shkruan ndër të tjera edhe për një shkrimtar të shquar që
Kush do të guxonte kaq shumë?! (VIDEO) Jemi mësuar që të shikojmë situata të ndryshme ku janë të pranishëm njerëz të ndryshëm të cilët për tu bërë pjesë e një
Kush do të guxonte kaq shumë?! (VIDEO) Heather Larsen, një aventuriere amerikane, ecën me gjakftohtësi mbi një litër në lartësinë 30 metër, që lidhej në dy kul
Kush do të guxonte të pinte një "koktej" me peshq dhe bretkosa të gjalla? (VIDEO) Në këtë video ju do të shikoni se si një burrë nga Liaoning i Kinës, është në gjendje që të pijë ujë nga kavanozi i mbus
Kush do të guxonte kaq shumë?! (VIDEO) Dëshira për të bërë gjëra ndryshe ka bërë që këta dy aventurierë ta shikojnë Moskën në një kënd të frikshëm, duke qëndru
Kush do të guxonte kaq shumë (FOTO LAJM) Arti i buzëve është trendi më i fundit që ka pushtuar rrjetin social në Instagram. Ky rrjet social është "përmbytur" me
Kush do të guxonte kaq shumë?! (FOTO LAJM) Njerëzit janë qenia që gjithmonë përmes dëshirave të shumta bëhen pjesë e aventurave të çmendura. Përmes fotografive ju
Kush do guxonte me këtë model flokësh? (VIDEO) Prerja e flokëve është një proces që [ërdoret shpesh nga të gjithë. Modelet dhe forma të ndryshme tashmë janë bërë të fa
Kush do të guxonte të parkonte mbi liqenin e ngrirë? (FOTO LAJM) Ptinazhi në sipërfaqet e ngrira është një sport që mund të ketë dëgjuar secili nga ne, por të parkosh në n jë liqen të n
Kush do të guxonte ta bënte një veprim të tillë? (FOTO LAJM) Kinezi, Ruan Liangming është një person i njohur dhe më parë për këtë "sport të çuditshëm", i cili tashmë ka thyer sëris
Kush do të guxonte kaq shumë?! (FOTO LAJM) Një zhytës ka guxuar të dalë nga kafazi i tij nënujor për të përkëdhelur një peshkaqen të bardhë në hundë. Zhytësi e afr
Kush do të guxonte të ecte mbi këto ura? (FOTO LAJM) Persona të ndryshem janë shumë të dhënë pas aventurave të ndryshme me qëllim që të bëjnë të mundur realizimin e ëndrrës
Kush do të guxonte kaq shumë?! (FOTO LAJM) Të rrezikosh vetem për hir të disa fotove është një veprim që për shumë persona duket çmenduri, por jo për këta dy të ri