999 rezultate për

guxon

Tayna guxon si asnjëherë, pozon "topless" (VIDEO) Tayna ka pozuar ‘topless’ diten e sotme duke shkruar se është frymëzuar nga Dua Lipa. Tre ditë më parë Dua Lipa pozoi
Askush nuk guxon t'ia nxjerrë në tavolinë, 3 ushqimet që mbretëresha nuk fut kurrë në gojë Kur ishim të vegjël, një ndër shprehjet që përdornim për t'i ururar natën e mirë shokëve e shoqeve ishte ''Pafshi në ënd
Pacolli për vdekjen e dy fëmijëve në Gjermani: Ndodhi ajo që s'guxon të ndodhë Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli ka ngushëlluar familjen Arifaj nga Deçani pas tragjedisë që ndodhi në Gjermani, ku humb
Rummenigge bën thirrjen e fortë: Mos guxoni të ndalni kampionatin Drejtori Ekzekutiv i Bayernit të Mynihut, Karl-Heinz Rummenigge, bën thirrje për të mos ndalur kampionatin, pasi futboll
HOROSKOPI/ Do të përballeni me probleme të vogla me një koleg, guxoni Dashi Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe në dashuri duhet të kuptoni se kush është në anën tuaj dhe kush jo. Sa
Kida guxon sërish me look-un, duket yll me këtë ngjyrë flokësh (FOTO LAJM) Kida është një këngëtaret më “IN” të momentit. Kohët e fundit, ajo ka ekperimentuar shumë me ‘look’-un e saj. Nga një br
HOROSKOPI/ Do të merrni një ofertë shumë bujare, mund të guxoni Dashi Tregohuni të hapur ndaj koncepteve të reja. Kohëve të fundit i keni refuzuar mendimet e njerëzve të tjerë. Ësht
Gabimet që trajneri i ri i Barcelonës nuk guxon t’i përsërisë Pas turpërimit që u ndodhi në Lisbonë, Barcelona dëshiron t’i jap fund aventurës së Quique Setien që ishte në krye të sk
Nuk do i besoni syve, Manjola Nallbani super në formë (FOTO LAJM) Monjola Nallbani është një këngëtare mjaft e dashur për publikun shqiptar, këngët e së cilës dëgjohen gjithandej. Por
Mos guxoni! A e dini pse Akrepi është shenja më e rrezikshme e horoskopit Akrepi Element: UJI Planeta dominuese: MARSI Nënshenja: BRICJAPI Ngjyra astrologjike: E KUQJA (me tone të mbyllta) d
"8 me 2", Fero i ka ndaluar Arbenitës diçka dhe ajo s'guxon ta bëjë (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita nuk po bëjnë në asnjë moment "pushim" më pjesmarrjen e tyre në media. Ata po përfliten shumë për li
Nga karantina e "nxehtë" e mbesës së ish-presidentit Nishani, guxon modelja (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
HOROSKOPI/ Guxoni, nuk është asnjëherë herët për të bërë një plan Dashi Energjia negative është rritur në qarkun tuaj dhe sot nuk do ta keni ende të qartë sesi ta rregulloni atë. Një
I nxorri të gjitha në mes të rrugës, modelja e famshme guxon me veshjen (FOTO LAJM) Ajo asnjëherë nuk ka hezituar që të eksperimentojë me veshjen e saj. Dhe Emily Ratajkoëski guxoi teksa doli me një ve
Guxoni me ngjyrat dhe printet, pantallonat më trendi të kësaj vere (FOTO LAJM) E dimë që vera është stina e fustaneve, e rrobave të freskëta dhe të lehta. Mirëpo, kjo s’do të thotë se s’mund të vishn
HOROSKOPI/ Do të ketë zhvillime pozitive, ndoshta është momenti që të guxoni pak më shumë Dashi Raporti në çift do jetë mjaft i favorshëm, në sajë të ndikimit të Hënës. Mërkuri dhe Venusi janë mjaft të favor
Dasmë virtuale, ky çift kinez zgjodhi të guxonte Si shumë çifte në erën e distancimit social, Ma Jialun dhe Zhang Yitong e zhvilluan ceremoninë e tyre të dasmës, online,
Basketbollisti turk që nuk guxon të dalë jashtë Amerikës, frikësohet se do ta eliminojnë spiunët e Erdoganit Kampionati më atraktiv në botë i basketbollit, NBA zakonisht në mesin e muajit janar zhvendoset të luajë në kryeqytetin
Lopez merakoset për fëmijët, i kthehet keq Wandas: Si guxon t’i nxjerrësh jashtë karantinës në kohë virusi Saga Maxi Lopez-Wanda Nara vijon dhe së fundmi është futbollisti argjentinas që reagon ashpër ndaj gruas së tij. Wand
Bletët nuk janë specia e vetme që nuk guxon të zhduket, ka edhe shtatë të tjera Çdo specie në botë luan rolin e rëndësishëm, por kur është fjala për të ruajtur jetën tonë në Tokë, disa janë pak më të