999 rezultate për

guximin

Mbartin mbi vete një mallkim, 3 vendet më të frikshme në botë Shumë persona kanë dëshirë që të udhëtojnë për të parë vende të reja. Brenda mundësive, ata ia plotësojnë dëshirat v
Vendet më të mallkuara në botë, në këto vende ka shkelur "djalli" Shumë persona kanë dëshirë që të udhëtojnë për të parë vende të reja. Brenda mundësive, ata ia plotësojnë dëshirat v
Lulzim Basha: Të rinjtë janë sërish më këmbë, Zoti u shtoftë guximin Në ditën e themelimit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka deklaruar se në dhjetor të 1990 studentët shqiptarë vranë
Enca merr guximin dhe shfaqet siç është realisht Enca Haxhia është një nga personazhet më të diskutuar në shoëbizin shqiptar. Për më shumë se për talentin dhe këngët
Këngëtarja shqiptare habit me guximin, gjuan publikisht aktorin e njohur Ndonëse është një nga këngëtaret më të suksesshme momentalisht dhe konsiderohet si një nga femrat më seksi në botë, duke
Pse as Basha dhe as deputetët e PD nuk kanë këllqe të djegin mandatet Deputetët demokratë kanë kërkuar nga lideri i tyre Lulzim Basha që të bojkotojnë Kuvendin deri sa Rama të lëshojë Fatmir
Njihuni me legjendën e Liqenit të Ohrit, si përbindëshi e përpiu Strugën Liqeni i Ohrit llogaritet si një nga liqenet më të vjetra në mbarë botën. Mosha e tij llogaritet të jetë 2 deri më 5 mil
5 truke bukurie, që jo çdo vajzë do kishte guximin t’i thoshte me zë të lartë! Nuk nuk ka nevojë që të harxhoni shumë para apo orë përpara pasqyrës për t’u dukur të bukur. Ndonjëherë disa këshilla t
Valverde komplimenton guximin e Andre Gomesit Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, para ndeshjes me Chelsean ka folur për situatën e mesfushorit portugez, Andre G
Më në fund mori guximin dhe e pranoi, Renato Mekolli hap “thesin” Renato Mekolli ka qenë i ftuar në emisionin Rudina. Pavarësisht pyetjeve të sikletshme të moderatores ai ka treguar s
Armina Mevlani merr guximin dhe kritikon Bella Hadid Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v
Babai i masakroi nënën me çekiç, djali 19-vjeçar: Ajo se meritonte Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një shqiptar ka masakruar me çekiç bish-gruan e tij ku e ka parë që ka dalë n
Dedikimi emocionues i zv/kryeministrit për bashkëshorten Zëvendës kryeministri Enver Hoxhaj i ka dedikuar gruas së tij në Facebook një post të vecantë ku ka folur për guximin e
Pse Albin Kurti e ka guximin e Supermenit?! Deputeti i NISMA-s për Kosovën, Milaim Zeka, përmes një shkrimi në Facebook, ka folur për fjalimin e deputetit të VV-së,
Floriana Garo habit me guximin në foton e fundit (FOTO LAJM) Moderatorja bukuroshe Floriana Garo pasi u shkëput nga emisioni i saj "Jo Vetëm Modë" duket se po i shijon pafund pushi
Meral Aksener, gruaja që ka guximin të sfidojë Erdoganin e Turqisë Në Turqinë e dominuar dhe gati sunduar nga islamisti Reçep tayyip Erdogan, ka mbetur një kundërshtar serioz për pushteti
Protestohet prapë në Shkup (FOTO LAJM) Edhe ditën e sotme kanë nisur protestat për "Revolucionin laraman" ku bashkë me protestuesit ishte edhe ish ambasadorja
KOMENT/ Nuk kanë guximin as të kërkojnë falje Nga Albeu.com Debati mbi dekorimin e ish-hetuesit të At Zef Pllumit mes të majtës dhe të djathtës i hapur për ko
“Elita 5”, apel qytetarëve të dalin në protestë "Elita 5", përmes një postimi në Facebook, u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve që të dalin në protestën e ditës së pr
Presidenti i Francës vlerëson guximin e Tsipras Pranimi i marrëveshjes nga ana e kryeministrit grek është cilësuar si një veprim i guximshëm nga ana e presidentit franc