999 rezultate për

guri

A do shtyhet më shumë Gjendja e Jashtëzakonshme? Nis mbledhja e Këshillit të sigurisë Në Vilën Vodno tashmë ka filluar mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare në të cilën do të diskutohet për gjendjen me
Mblidhen sot dy komisionet për të diskutar mbi situatën e koronavirusit Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale dhe Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes do të mblidhen për të
Nga java e ardhshme skuadrat e Serie A mund të kryejnë stërvitje kolektive Nga 18 maji, skuadrat e futbollit në Itali mund të zhvillojnë stërvitje kolektive. Ky është vendimi i fundit i marrë
Ministrja e Shëndetësisë jep lajmin e mirë për shqiptarët Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka njoftuar se sistemi shëndetësor do të vijojë hapjen graduale me protoko
Gati të hidhet në treg 10 mijë lekëshi i ri, elementët e sigurisë që i shtohen Brenda verës Banka e Shqipërisë do të hedhë në treg prerjen e re 10 mijë lekëshe. Zëvendësguvernatorja Luljeta Minxhozi
Debat tek Siguria: Në "pension" 55 vjeç, kategoritë e policëve që preken nga ligji i ri Për të gjithë punonjësit e Policisë së Shtetit, Gardës dhe SHÇBA-së (Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat) mbi
Nga parukeritë, berberët e dyqanet: Oraret që do punojnë nga 11 maji "Theksojmë se është shumë i rëndësishëm zbatimi i distancimit fizik dhe kushteve të higjenës në këto aktivitete biznesi.
Nën masa të rrepta sigurie, si do të hapen me datë 18 maj baret në Shqipëri(FOTO LAJM) Baret dhe restorantet në Shqipëri priten të hapen pas datës 18 maj me masa të rrepta sigurie. Asgje nuk do jetë më si
I përfshirë në atentatin ndaj prokurorit Ndoji, jepet vendimi për Arjol Halilajn Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Arjol Halilaj, 29
Sherri për kamerat e sigurisë, merret vendimi për 25 vjeçarin që vrau krushkun Policia ka arrestuar 25 vjeçarin i cili të mërkurën e 29 prillit, vrau krushkun e tij për shkak se kamerat e sigurisë fi
Sazan Guri i kthehet keq Ramës: Nuk i zbatoj masat, COVID-19 është një mashtrim! "Biles unë qysh tani shpall mosbindjen civile. Nuk i bindem më urdhrave të qeverisë..." I ftuar në "360gradë" nga Art
Sazan Guri: COVID-19 i krijuar në laborator, virus një ditë po e një ditë jo Sazan Guri i ftuar në “360gradë” nga Artur Zheji në RTV Ora, u shpreh se ky virus është më shumë laboratorik, nuk ngjan
Futbollisti që u vra në një përplasje me motor, tani rezulton i gjallë Tabloidi gjerman “Bild” sjell një histori të pabesueshme me një futbollist që prej thuajse 5 vitesh konsiderohet i vdeku
Kina fshin fotot, por ato dalin në publik: Virologët e Wuhanit pa asnjë masë sigurie Disa foto, ku shiheshin masa të ulëta sigurie në laboratorin e Wuhanit, janë fshirë nga faqja e internetit të institutit
Vrau krushkun se kamera e sigurisë filmonte në shtëpinë e tij, çfarë ndodhi mes dy familjeve në Vlorë Të tjera detaje janë zbardhur nga vrasja me sende të forta e Bujar Mehmetajt gjatë paradites së sotme në Vlorë. Sipas
Higuain tregon edhe një herë momentin e vështirë pas finales së Botërorit në 2014-ën Gonzalo Higuain në një intervistë për gazetën spanjolle Marca ka treguar një prapaskenë shumë interesante të karrierës s
Departamenti Amerikan i Sigurisë: Temperaturat e larta e vrasin Covid-19 Të gjithë po pyesin nëse temperaturat e larta arrijnë ta vrasin Covid-19 dhe diskutimet kanë marrë drejtime të ndryshme.
Konjufca merr pjesë në seancën e Këshillit të Sigurimit të OKB-së ku do të diskutohet për Kosovën Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Glauk Konjufca do të marrë sot pjesë në Këshillin e Sigurimit të O
Futbolli italian vendos afatin për mbarimin e sezonit Sapo është mbyllur mbledhja mes pjesëtarëve të Federatës Italiane të Futbollit mbi emergjencën e koronavirusit. Pres
E ndizni cigaren menjëherë pas ushqimit? Atëherë me siguri nuk e keni ditur këtë! Shumica e duhanxhinjve pikërisht më me dëshirë ndezin cigaren menjëherë pas ushqimit. Shumica e duhanpirësve dëshiron