999 rezultate për

guri

Pse Donald Trump u fsheh në bunker gjatë kohës kur protestohej për vdekjen e George Floyd?! Presidenti amerikan Donald Trump tha sot se kishte zbritur në bunkerin e sigurisë së rezidencës së tij presidenciale në
Izet Haxhia do qëndrojë në burg, gjykata merr vendim të papritur Gjykata Penale e Tiranës ka rrëzuar kërkesën për revokimin e masës së sigurisë për Izet Haxhinë. Sipas avokatit Idajet B
I zuri poshtë guri, nxirren trupat e pajetë të dy minatorëve në Kosovë Trupat e pajetë të minatorëve Idriz Gërbeshi dhe Haki Arifi janë nxjerrë mbrëmë pas mesnate nga Miniera e Artanës. Pë
Frika nga hakmarrja: Zhvendoset në Tiranë me forca sigurie familja e vajzës së përdhunuar Familja e vajzës së abuzuar seksualisht në zonën e Paskuqanit është mbajtur nën monitorim për shkak se ekzistonte rrezik
Pas kërcënimeve, Meghan dhe Harry do paguajnë shumën marramendëse për sigurinë e tyre Nëse Meghan Markle dhe princ Harry po investojnë në diçka tani, ajo është siguria e tyre. Pas problemeve të shumta me po
Zaev: Zgjedhje duhet të ketë sa më parë, votimi do të mbahet konform protokolleve të sigurisë Zgjedhje patjetër të ketë sa më shpejt të jetë e mundur. Aktivitetet parazgjedhore dhe votimi do të mbahen në përputhje
Bayern Munchen - Fortuna Dusseldorf, formacionet zyrtare: "Bavarezët" marshojnë drejt titullit Bayern luan në shtëpinë e vet, kundër skuadrës së kosovarit Valon Berisha, në ndeshjen e xhiros së 29-të. Sigurisht,
Një ftesë për ta bërë të lumtur, Isli Islami surprizohet "live" në emisionin e mëngjesit (VIDEO) Moderatori i programit të mëngjesit në ekranin e Top Channel, Isli Islami është surprizuar teksa ka qenë duke drejtuar W
Koronavirusi, lojtarët në Angli shfaqin frikë dhe pasiguri Premier League duket se është përfshirë nga kaosi. Kur duhet të fillonin stërvitjet e vogla në grup, disa lojtarë kanë f
U arrestuan pas protestës te Teatri, merret vendimi për aktivistët Të arrestuarit e protestës së Teatrit, do të lihen të lirë. Tetë personat e arrestuar pas protestës për shembjen e Te
Safet Bajri dhe Asmer Bilali lënë qelinë Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër, e përberë me trupe gjyqësore Besmir Stroka, ditën e sotme ka pranuar kërkesën e mbro
U arrestuan pas protestës për Teatrin, pritet të merret sot masa e sigurisë për aktivistët Pas arrestimit të tyre të dielën, aktivistët do të dalin sot para gjykatës. Tetë të dyshuarit që do të dalin sot para
Nesër jepet masa e sigurisë për 11 personat e ndaluar nga protesta Nesër dalin para gjykatës për tu njohur me masën 11 persona të cilët u ndaluan gjatë protestës në mbrojtje të godinës së
Dërgonin emigrantë drejt SHBA-së dhe Anglisë, Veliu nxjerr emrat e të arrestuarve Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu doli në një konferencë për shtyp duke folur mbi operacionin pë
Ishte nisur drejt Tiranës, gjobitet ish-kryetari i bashkisë Pogradec Ish-kryetari i bashkisë në Pogradec, Eduart Kapri është ndaluar dhe më pas është gjobitur nga policia në Bradashesh.
Truproja e Pendarovskit rezulton me COVID-19, alarm në Presidencën Maqedonase Një truprojë i Presidentit Stevo Pendarovski në Maqedoninë e Veriut ka rezultuar me COVID-19. Ai është pjestar i ekipit
Protestuesit bllokojnë rrugën të ulur këmbëkryq, policia ngre kordonin e sigurisë Pas shembjes së Teatrit, duket se protestat akoma nuk kanë shteruar. Pas orëve të gjata pranë grumbullit me pluhur që
A do shtyhet më shumë Gjendja e Jashtëzakonshme? Nis mbledhja e Këshillit të sigurisë Në Vilën Vodno tashmë ka filluar mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare në të cilën do të diskutohet për gjendjen me
Mblidhen sot dy komisionet për të diskutar mbi situatën e koronavirusit Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale dhe Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes do të mblidhen për të
Nga java e ardhshme skuadrat e Serie A mund të kryejnë stërvitje kolektive Nga 18 maji, skuadrat e futbollit në Itali mund të zhvillojnë stërvitje kolektive. Ky është vendimi i fundit i marrë