999 rezultate për

guri

Koronavirusi, lojtarët në Angli shfaqin frikë dhe pasiguri Premier League duket se është përfshirë nga kaosi. Kur duhet të fillonin stërvitjet e vogla në grup, disa lojtarë kanë f
U arrestuan pas protestës te Teatri, merret vendimi për aktivistët Të arrestuarit e protestës së Teatrit, do të lihen të lirë. Tetë personat e arrestuar pas protestës për shembjen e Te
Safet Bajri dhe Asmer Bilali lënë qelinë Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër, e përberë me trupe gjyqësore Besmir Stroka, ditën e sotme ka pranuar kërkesën e mbro
U arrestuan pas protestës për Teatrin, pritet të merret sot masa e sigurisë për aktivistët Pas arrestimit të tyre të dielën, aktivistët do të dalin sot para gjykatës. Tetë të dyshuarit që do të dalin sot para
Nesër jepet masa e sigurisë për 11 personat e ndaluar nga protesta Nesër dalin para gjykatës për tu njohur me masën 11 persona të cilët u ndaluan gjatë protestës në mbrojtje të godinës së
Dërgonin emigrantë drejt SHBA-së dhe Anglisë, Veliu nxjerr emrat e të arrestuarve Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu doli në një konferencë për shtyp duke folur mbi operacionin pë
Ishte nisur drejt Tiranës, gjobitet ish-kryetari i bashkisë Pogradec Ish-kryetari i bashkisë në Pogradec, Eduart Kapri është ndaluar dhe më pas është gjobitur nga policia në Bradashesh.
Truproja e Pendarovskit rezulton me COVID-19, alarm në Presidencën Maqedonase Një truprojë i Presidentit Stevo Pendarovski në Maqedoninë e Veriut ka rezultuar me COVID-19. Ai është pjestar i ekipit
Protestuesit bllokojnë rrugën të ulur këmbëkryq, policia ngre kordonin e sigurisë Pas shembjes së Teatrit, duket se protestat akoma nuk kanë shteruar. Pas orëve të gjata pranë grumbullit me pluhur që
A do shtyhet më shumë Gjendja e Jashtëzakonshme? Nis mbledhja e Këshillit të sigurisë Në Vilën Vodno tashmë ka filluar mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare në të cilën do të diskutohet për gjendjen me
Mblidhen sot dy komisionet për të diskutar mbi situatën e koronavirusit Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale dhe Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes do të mblidhen për të
Nga java e ardhshme skuadrat e Serie A mund të kryejnë stërvitje kolektive Nga 18 maji, skuadrat e futbollit në Itali mund të zhvillojnë stërvitje kolektive. Ky është vendimi i fundit i marrë
Ministrja e Shëndetësisë jep lajmin e mirë për shqiptarët Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka njoftuar se sistemi shëndetësor do të vijojë hapjen graduale me protoko
Gati të hidhet në treg 10 mijë lekëshi i ri, elementët e sigurisë që i shtohen Brenda verës Banka e Shqipërisë do të hedhë në treg prerjen e re 10 mijë lekëshe. Zëvendësguvernatorja Luljeta Minxhozi
Debat tek Siguria: Në "pension" 55 vjeç, kategoritë e policëve që preken nga ligji i ri Për të gjithë punonjësit e Policisë së Shtetit, Gardës dhe SHÇBA-së (Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat) mbi
Nga parukeritë, berberët e dyqanet: Oraret që do punojnë nga 11 maji "Theksojmë se është shumë i rëndësishëm zbatimi i distancimit fizik dhe kushteve të higjenës në këto aktivitete biznesi.
Nën masa të rrepta sigurie, si do të hapen me datë 18 maj baret në Shqipëri(FOTO LAJM) Baret dhe restorantet në Shqipëri priten të hapen pas datës 18 maj me masa të rrepta sigurie. Asgje nuk do jetë më si
I përfshirë në atentatin ndaj prokurorit Ndoji, jepet vendimi për Arjol Halilajn Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Arjol Halilaj, 29
Sherri për kamerat e sigurisë, merret vendimi për 25 vjeçarin që vrau krushkun Policia ka arrestuar 25 vjeçarin i cili të mërkurën e 29 prillit, vrau krushkun e tij për shkak se kamerat e sigurisë fi
Sazan Guri i kthehet keq Ramës: Nuk i zbatoj masat, COVID-19 është një mashtrim! "Biles unë qysh tani shpall mosbindjen civile. Nuk i bindem më urdhrave të qeverisë..." I ftuar në "360gradë" nga Art