999 rezultate për

gure

Rrëshqitje gurësh në aksin Burrel-Milot dhe në tunelin e Shkopetit Prej ditës së djeshme e duke vazhduar gjithë natën rreshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar përmbytje dhe rrëshqitje d
Mirditë, rrëshqitja gurëve dhe dherave bllokojnë rrugën, banorët apel bashkisë Sërish rrëshqitje gurësh dhe dherash në rrugën Rrëshen-Bukmirë në Mirditë. Shkak reshjet e shiut të rëna me intensitet t
Tërmeti shembi një pjesë, ditën e sotme është shembur një pjesë tjetër e Shkëmbit të Kavajës (VIDEO) Vijojnë edhe sot të biejnë gurë nga zona e Shkëmbit të Kavajës. Në videon e publikuar nga “Jeta Osh Qef” shihet momen
Tërmeti shkatërron godinën e Gjeologjikut, gurët shkatërrojnë makinat (FOTO&VIDEO) Dy lëkundje të forta tërmeti kanë lëkundur pasidten e sotme Tiranën, por edhe qytetet e tjera të vendit. Nga të dhënat e
Kujdes, domatet mund të krijojnë gurë në veshkë Domatet janë një sallatë e preferuar verore e shumë njerëzve. Frutat e lëngshme dhe freskuese të kuqe plot me likopen
Sulmohet me gurë autobusi i Tiranës, skuadra bardheblu në panik Tirana ka arritur që të marrë një fitore të rëndësishme përballë Vllaznisë. Bardheblutë e drejtuar nga Mema fituan me
Menduat se ishte vetëm një gurë? Dhurata e Anwar për Duan është më e veçanta (FOTO LAJM) Ditën e djeshme këngëtarja Dua Lipa festoi 24-vjetorin e lindjes. Në një ditë speciale për të nuk kanë munguar dhurat
Largoni gurëzat pa dëmtuar dhëmbët me këtë metodë të thjeshtë Ne të gjithë duam të mbajmë higjienën e gojës dhe të kemi dhëmbët më të bukur dhe më të bardhë. Prandaj, ne shpesh bl
Largoni të gjitha gurëzat nga dhëmbët për vetëm një minutë Ne të gjithë duam të mbajmë higjienën e gojës dhe të kemi dhëmbët më të bukur dhe më të bardhë. Prandaj, ne shpesh bl
Vjen përgjigja e prokurorisë për figurën e Valdrin Pjetrit Fill pas publikimit të dokumenteve nga Italia sipas të cilave Valdrin Pjetri ishte përfshirë në shpërndarje droge në Ita
Si të parandalojmë gurët në veshka Thuajse të gjithë njerëzit që janë ballafaquar me gurë në veshka pohojnë se është një prej dhimbjeve më të këqija që e k
Makthet në të vërtet po na ndihmojnë të mbijetojmë Sa herë jeni zgjuar në panik, duke menduar se keni ju ka zwnw gjumi para një provimi ose një takimi të rëndësishëm, dhe
Unaza e pazakontë, gurët e saj janë krahasuar me puçrrat (FOTO LAJM) Një unazë e çuditshme është quajtur një "e neveritshme" në mediat sociale nga disa përdorues që e krahasojnë këtë stoli
I prishën biznesin, sulmohen me gurë inspektorët e IKMT Prishja e një lokali në Ksamil ka shkaktuar një përplasje mes IKMT-së dhe familjarëve që posedonin ndërtimin pa leje, të
Çmendet moti, stuhia në Berat shkul gurë e pemë (FOTO LAJM) Stuhi të forta ere dhe rrebeshe shiu kanë pushtuar pasditen e sotme qytetin e Beratit, duke rrezikuar seriozisht rrëzimi
Sulmoi me gurë makinën e Lubonjës, çfarë po i ndodh autorit Gjykata ka lënë në burg Arben Haçkajn, personin që goditi me gur makinën e analistit Fatos Lubonja. 50-vjeçari ndodhet n
Nëna i bën apel shtetit t'i kthejë 3 vajzat e saj “Nuk e di ku janë tre vajzat e mia, nuk kam pasur fare kontakt, qe kur më ndanë prej tyre. I kërkoj shtetit që të mi kth
E bleu 6 dollar, guri i shahut e bëri milioner pas 55 vitesh (FOTO LAJM) Fati të vjen atëherë kur nuk e pret e këtë e di mirë një i moshuar, të cilit i shkëlqeu dielli në moshë të madhe. Në
"O legen, prite Lulin se po vjen", kavajsit i këndojnë Ramës teksa godasin me gurë policinë (FOTO LAJM) Qytetarët e Kavajës kërkojnë largimin e kryeministrit Edi Rama. Teksa ndodhen përballë shkollës “3 Dëshmorët”, mbështetë
LIVE/ Trazira në Kavajë, gurë dhe kapsolla nga protestuesit, policia i përgjigjet me gaz (VIDEO) Tension i madh në qytetin e Kavajës. Mijëra qytetarë janë ngritur në këmbë për të hequr KZAZ-në e vendos aty. Fill