999 rezultate për

gurĂ

Pastroni fytyrën me letra të lagura? Bëni kujdes Duke premtuar se na ndihmojnë për të pastruar pa pasur nevojë që të përdorim ujë, nuk është çudi që një paketë e tillë e
Funksionojnë 100 përqind, si të kuroni në shtëpi të djegurat e plazhit Ditët e nxehta të verës kanë filluar. Ju pëlqen të rrini për një kohë të gjatë nën rrezet e diellit? Apo keni dëshir
Zbulohet arsyeja pse rrugët nëpër filma janë gjithnjë të lagura E keni pyetur veten ndonjëherë, pse skenat nëpër filma, shumica regjistrohen gjatë shiut? Në fakt nuk është thjesht
Plasin ujërat në bashki, lali Eri urdhëron punonjësit të marrin tharëse flokësh nga shtëpia Shirat e ditëve të fundit janë futur edhe në arkivën e Bashkisë së Tiranës duke lagur dokumente të rendësishme atje.
11 bebe që janë sozitë e personazheve të famshëm (FOTO LAJM) Ndoshta duket vërtet e cuditshme dhe deri diku e frikshme por ka disa bebe në këtë botë që i ngjajnë shumë disa nga fgu
Zbuloni si të bëni vetë letrat e lagura për bebet (VIDEO) Koha e një nëne është shumë e çmuar dhe ndoshta kjo është arsyeja përse video e kësaj nëne australiane ka bërë menjëherë
Lajm shumë i keq për shoferët problematik, gati sistemi i ri i siguracioneve Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare ka bërë gati tashmë projektligjin e ri për sigurimin e detyrueshëm të makinave, i ci
Kujdes! 16 000 makina qarkullojnë rrugëve pa siguracion Janë plot 16 mijë makina që qarkullojnë në vend pa prerë policën e sigurimit. Kjo është një shifër e konsiderueshme duke
Lajm i rëndësishëm për shoferët, si do të llogariten siguracionet e makinave Sigurimi i detyrueshëm motorik do të paguhet në bazë të historikut personal që ka gjithësecili gjatë drejtimit të mjetit
Viti 2018, policët e Kosovës ende pa siguracion shëndetësor Që nga themelimi i Policisë së Kosovë, 18 vjet më parë, deri më tani, 17 pjesëtarë të saj kanë humbur jetën në vendin e
Si u pasuruan figurat kryesore me djersĂ«n e qytetarĂ«ve Sa herĂ« qĂ« shĂ«nohen pĂ«rvjetorĂ« tĂ« betejave tĂ« ndryshme tĂ« UshtrisĂ« Çlirimtare tĂ« KosovĂ«s, nĂ« opinion publik shfaqen tema
Gurabija me portokall PĂ«rbĂ«rĂ«sit Âœ gota sheqer 1 gotĂ« gjalpĂ« 1 gotĂ« Krem 2 vezĂ« 4 gota miell 1 lugĂ« Pluhur pjekje ÂŒ lugĂ«
Gurabija me karamel dhe çokollatĂ« PĂ«rbĂ«rĂ«sit 250 gr gjalpĂ« Âœ gota vaj vegjetal 1,5 gota sheqer pluhur 1 gotĂ« nisheste 1 vezĂ« 1 vanilje
Këto janë dokumentet e djegura në Ministrinë e drejtësisë Katër zyra janë shkrumbuar, kurse edhe disa tjera janë përfshirë në zjarrin e mbrëmshëm në Ministrinë e drejtësisë. Zjar
ÇMIMET/ Siguracionet e makinave, miratohen tarifat pĂ«r çdo kategori Autoriteti i MbikĂ«qyrjes Financiare ka miratuar primin e rrezikut pĂ«r sigurimin e detyrueshĂ«m motorik pĂ«r çdo kategori m
500 milionĂ« euro tĂ« djegura duke u munduar tĂ« krijojĂ« njĂ« BarcelonĂ« tĂ« re “Ne nuk kemi paguar mĂ« shumĂ« se 80-100 milionĂ« paundĂ« pĂ«r njĂ« lojtar. TĂ« tjerĂ«t e dini se kanĂ« harxhuar shuma stratosfer
Serbia do të ndjek penalisht figurat publike që kundërshtojnë vaksinimin e fëmijëve Prokuroria e Lartë Publike është duke vepruar në drejtim të vërtetimit të përgjegjësisë penale të më shumë figurave publ
Figurat e njohura tĂ« ekranit rikthehen nĂ« Dancing With The Stars “Dancing With The Stars” pritet tĂ« nisĂ« sĂ« shpejti dhe tashmĂ« juria Ă«shtĂ« vendosur. Tre figura tĂ« njohura dhe shumĂ« t
Gurabija me rrushë të thatë Përbërësit 250 gr margarin 1 vezë gjysmë lëng limoni 1 Pluhur pjekje 1 gotë të çajit sheqer pluhur 1 g
Buffon me një letër prekëse për Astorin: Ishit një nga figurat më të mira në sport Kapiteni italian Gianluigi Buffon ka publikuar një mesazh prekës pas vdekjes se kapitenit të Fiorentinës, Davide Astori.