999 rezultate për

gunnarsson

Tatuazhi i veçantë i kapitenit të Islandës (FOTO-LAJM) Kapiteni i Islandës, Aron Gunnarsson bashkë më skuadrën e tij do të mbahen mend gjatë për debutimin e tyre dhe për festi
Islanda-Hungaria, ja formacionet zyrtare Islanda dhe Hungaria në orën 18:00 do të përballen në një ndeshje ku të dy skuadrat vijnë goxha të motivuara. Islanda