999 rezultate për

gullit

Gullit: Sarri gaboi me transferimin e këtij lojtari, mesfushori i Ajax me ngjason me Lampard Mauricio Sarri ia doli të kualifikonte Chelsea në Champions për sezonin e ardhshëm dhe të dërgonte ekipin në finalen e L
Capello zgjedh formacionin më të mirë që ka drejtuar (FOTO LAJM) Fabio Capello është një nga trajnerët më të respektuar në historinë e futbollit dhe formacioni më i mirë i tij është plo
Ruud Gullit tregon pse Guardiola nuk e fiton dot Champions-in Ruud Gullit është munduar t’i japë një shpjegim mungesës së triumfit në Champions nga Pep Guardiola, që prej largimit ng
Si meshkujt dhe femrat, mos i ndani farat e kungullit Farat e kungullit janë farat më të shëndetshme që mund t’i konsumoni. Ato janë të pasura me magnez, mangan, proteina dhe
Pse duhet të konsumoni një grusht fara kungulli përpara gjumit? Që nga lashtësia, vaji dhe ekstrakti i farave te kungullit njiheshin për vlerat e tyre shëruese. Dikur këto fara përdore
Pse duhet të konsumoni një grusht fara kungulli përpara gjumit? Që nga lashtësia, vaji dhe ekstrakti i farave te kungullit njiheshin për vlerat e tyre shëruese. Dikur këto fara përdore
Ruud Gulli beson se Milani i dikurshëm do të rikthehet Legjenda e Milanit, Ruud Gullit beson te rikthimi i madh i klubit të "Djalli". Gjatë një interviste për “Sky Sports”,
Mos i hidhni farat e kungullit, arsyet pse bëjnë mrekulli në organizëm Farat e kungullit janë farat më të shëndetshme që mund t’i konsumoni. Ato janë të pasura me magnez, mangan, protein dhe
Arsyeja pse duhet të mos i hidhni farat e kungullit Farat e kungullit janë farat më të shëndetshme që mund t’i konsumoni. Ato janë të pasura me magnez, mangan, protein dhe
Kosovës mund t'i bashkohen dy futbollistë zvicerianë falë "rregullit afrikan" Sulmuesit Shani Tarashaj e Veton Berisha janë të vetmit prej futbollistëve kosovarë që mund të përfitojnë nëse rregulli
Zbuloni çdo gjë rreth rregullit Fair Play dhe si funksionon ai Të gjithë po pyesin sa sa para mund të shpenzojë Paris Saint Germain pa thyer rregullat financiare të Fair Play të përca
Kokteji me lëngun e kungullit që të bën të lumtur! Kungulli i verdhë është protagonisti i stinës së vjeshtës dhe i fillimit të dimrit! Thuajse të gjitha recetat vërtiten r
PD-ja bllokon rrugët, ja mesazhi i Ramës për sot (FOTO LAJM) Kryemninistri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka nisur ditën e sotme me një tjetër mesazh për ndjekësit e tij në Facebook, duk
Lëngu i kungullit që të bën të lumtur! Kungulli i verdhë është protagonisti i stinës së vjeshtës dhe i fillimit të dimrit! Thuajse të gjitha recetat vërtit
Nuk do ta besoni se çfarë efekte shëruese kanë farat e kungullit Farat e kungullit prej vitesh janë një ilaç i mrekullueshëm natyror. Sipas studimeve, farat e kungullit përmbajnë el
Ja si ta përdorni kungullin si produkt kozmetik Të gjithë e dimë se kungulli është i pasur me vitaminë A, e cila është shumë e rëndësishme për shikimin. Duke qenë se ës
Farat e kungullit, ilaç i mrekullueshëm natyror Farat e kungullit për qëllime mjekësore përdoren tashmë mijëra vite. Janë burim i pasur me magnez, kalcium, kalium,
Ky qen këndon teksa fle (VIDEO) Qentë mesa duket e pëlqejnë muzikën. Shpesh janë parë video të qenve duke bërë lëvizje sikur po kërcejnë. E ky është një
Efektet e shëndetshme të kungullit Kungulli është një produkt që ndihmon që ju të keni një lëkurë të shëndetshme. Kungulli është tejet i shijshëm e po asht
Mrekullia e farave të kungullit për shëndetin Farat e kungullit janë të njohuira për ruatjen e shëndetit të zemrës, mbrojnë kundër kancerit, si dhe rregullojnë sheqer