999 rezultate për

guimaraes

Bruno Guimaraes, lojtari i Brazilit që ishte gati të hiqte dorë nga futbolli Kur Bruno Guimaraes po shqyrtonte transferimin në Evropë, ai nuk kishte mundësi të pakta. Benfica, Arsenali dhe Atletico
Super Pepe i jep fitoren Arsenalit në "frymën e fundit" (VIDEO) Një ndeshje vërtetë emocionuse ajo mes Arsenalit dhe Guimaraes e cila përfundoi me fitoren 3-2 të Anglezëve. Vendasit
Super goli i Pepe barazon rezultatin mes Arsenalit dhe Guimaraes (VIDEO) Arsenal ka arritur të barazojë për herë të dytë rezultatin përballë Guimaraes në Londër. Për vendasit ka shënuar sulm
Guimaraes 'shtang' përsëri Arsenalin (VIDEO) Pas golit të barazimit të Arsenal miqtë kanë arritur të ndeshkojnë përsëri 'topcinjtë'. Golin e dytë e ka shënuar Dua
Arsenal barazon rezultatin përballë Guimaraes (VIDEO) Goli i miqve befasoi Arsenalin dhe bëri që në Emirates të pllakosë heshtja. Vendasit kanë reaguar shpejt duke barazua
Guimaraes befason Arsenalin në 'Emirates' (VIDEO) Vitoria ka kaluar në epërsi kundër Arsenalit pas nëntë minutave lojë në "Emirates". Ishte Marcus Edwards ai që shënoi
Arsenal – Vitoria de Guimaraes, formacionet zyrtare: Mustafi në fushë, Xhaka në shtëpi Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenalit dhe Vitoria de Guimaraes. Shkodran Mustafi, që po gjen sh
10 skuadra në sulm për brazilianin Ankand ndërkombëtar pritet të nisë për yllin e Atletico Paranaense, mesfushorin brazilian Bruno Guimaraes. Referuar të p
Evra kopjon Cantonan, karate tifozit (VIDEO) Evra ka goditur një tifozë të Vitoria de Guimaraes në ndeshjen e sotme. Ish mbrojtësi i Manchester United, Patrice Ev
Trajneri i Benfikës mbron tifozin kundërshtar nga policia (VIDEO) Një gjest që rrallë herë mund të shihet në futboll, është parë pas ndeshjes së djeshme në kampionatit portugez mes Vitor
Hidhet shorti i Europa League Pas hedhjes së shortit për Ligën e Kampioneve në raundin e saj të fundit sot në Nyon të Zvicrës është hedhur edhe shorti