999 rezultate për

guerrils

Partizani rrezikon të mbetet pa tifozë në derbi, "Ultras Guerrils" marrin këtë vendim Derbi i tretë i këtij sezoni në Superiore po afron dhe adrenalina sa vjen edhe shtohet. Interisi i tifozëve duket me i l
"Tirona Fanatics" i provokoi, reagojnë "Ultras Guerrils" Pas postimit thumbues të tifogrupit bardheblu, Tirona Fanatics, që uronte Partizanin për stadiumin e ri me foton e festë
Partizani dhe Guerrils zbarkojnë në Thumanë dhe Bubq Nuk mund të mungonte solidarizimi i kampionëve të Shqipërisë dhe kështu ka ndodhur. Klubi i Partizanit dhe Ultras Guerri
Tifozët bëjnë thirrje për mbështetje ndaj Qarabakut: Forca, me zemër në fushë dhe në tribunë Partizani do të luajë ditën e sotme sfidën e parë të Champions League ndaj Karabakut. Takimi do të startojë në orën 17:3
“Ultras Guerrils” hedhin akuza të ashpra ndaj Partizanit Skuadra e Partizanit bëri një kërkesë FSHF-së që stadiumet të pajisen me kamera sigurie, një deklaratë që nuk u prit mir
“Guerrils” sfidojnë rivalët: Partizani do të shpallet kampion Skuadra e Partizanit udhëheq kampionatin me 19 pikë nga 24 të mundshmet si dhe kanë shënuar 9 gola dhe kanë pësuar vetëm
“Ultras Guerrils” reagon për humbjen e Partizanit Skuadra e Partizanit pas humbjes që pësoi kundër Kamzës, është përballuer edhe me një mori sulmesh që e akuzonin për tol
Tifozat e Partizanit me një "banderolë" sot në stadium Partizani arriti një fitore të rëndësishme ndaj Luftëtarit të Gjirokastrës me shifrat 2-0, ku nuk e vuri në diskutim rez
“Ultras Guerrils” luten: Mos na tradhëtoni “Ultras Guerrils” kanë lëshuar një thirrje karshi lojtarëve të tyre për ndeshjen e javës së katërt me Lushnjën. “Mos
Ultras Guerrils “presion” Partizanit: Mos na tradhëtoni Tifozët e Partizanit, “Ultras Guerrils”, aknë vendosur që të vënë që tani nën presion skuadrën e Partizanit duke i dërg
Partizani dhe “Ultras Guerrils” ndihmojnë familjet e përmbytura (FOTO LAJM) Tifogrupi që mbështet Partizanin në çdo sfidë, “Ultras Guerrils”, ditë më parë kishte paralajmëruar se do të shpërndanin
Degjenerojnë përplasjet Guerrils vs Ujqërit e Dëborës (FOTO) Dy tifozëritë e skuadrave të Skënderbeut dhe të Partizanit që në orët e para të mëngjesit dhe deri më tani vazhdojnë për
Skënderbeu: Avdo është “guerrils” Skënderbeu ka reaguar sërish në lidhje me deklaratat e fundi për shtyp dhe polemikat e përhapura në media për ndeshjen m
Ja masat që marrin Ultrasit e Partizanit ndaj Skënderbeut Tifozët ultras të Partizanit kërkojnë një ndeshje të përkryer me Skënderbeun. Ultras Guerrils duan të shmangin çdo probl
Tirana-Partizani më 15 mars në "Qemal Stafa" Në fund ka fituar arsyeja dhe mirëkuptimi, në fund ka fituar futbolli. Derbi i kryeqytetit Tirana-Partizani do të luhet
"Ultras Guerrils": Të gjithë në stadium për Albanin Ndeshja më e rëndësishme e kësaj jave në Superiore, Partizani-Kukësi, i cili luhet sot në "Qemal Stafa", në orën 17:00,
"Ultras Guerrils" me pankarta kundër Serbisë dhe UEFA-s, ndalen nga policia Tifozët e Partizanit "Ultras Guerrils" kishin përgatitur disa pankarta kundër Serbisë, UEFA-s dhe presidentit të saj Mic
Fanatiksat në "Selman Stermasi", Guerrilsat në Laprakë Duke ditur se derbi Tirana-Partizani do të zhvillohet pa spektatorë, tifo-grupet e të dy skuadrave janë organizuar për t
Thirrja e "Ultras Guerrils": Nuk luhet derbi pa tifozë Pas fitores së pastër me Teutën, ditën e djeshme, Partizanin e Shpëtim Duros e pret derbi me Tiranën javën e ardhshme, k