999 rezultate për

guci

Vetëm një nxënës shqiptar në klasë të parë në Plavë e Guci, po shuhet kjo trevë shqiptare Në shkollën fillore të Gucisë vijojnë mësimin në gjuhen shqipe ky numër nxënësish: Klasa e I-rë 3 nxënës, në klasën t
Shqiptarët po zbrazin Plavën dhe Gucinë Shqiptarët po vazhdojnë të shpërngulen nga Plava dhe Gucia. Kjo dukuri ka bërë që shumë fshatra të kësaj treve të boshat
Grabiti celularin në pikë karburanti, por "gafa" e këtij gardist ngriti policinë në këmbë (FOTO LAJM) Grabiti me dhumë shitësin e një karburanti në Tiranë duke i marrë edhe një "smartphone" duke mos menduar se ky do të ish
Grabiti 4 karburante me pistoletë lodër, ish-gardistit: Kisha borxhe… Geraldo Guci, ish-ushtar profesionist në Gardën e Republikës ka pranuar se ka kryer 4 grabitje në Tiranë me anë të një
Përjashtohet nga Garda grabitësi i karburanteve Garda e Republikës, me urdhër të Komandantit të saj, ka përjashtuar efektivin Geraldo Guci, i arrestuar nga Policia e Ti
Garda përgjigjet për grabitësin e karburanteve: Ishte në provë Garda e Republikës ka reaguar në kohë reale lidhur me lajmin se një punonjës i saj, Geraldo Guçi, 21 vjeç, është arrestu
Shenja udhëzuese në gjuhën shqipe dhe në Vuthaj të Plavës (FOTO LAJM) Në fshatin Vuthaj në Plavë të Gucisë është bërë e mundur vendosja e disa shënjave udhëzuese në gjuhën shqipe. Ky është n
Shpallet në kërkim autori që plagosi 49 vjeçarin në Shkodër Një plagosje me armë zjarri është shënuar në orët e para të ditës në Shkodër, ndërsa autori tashmë i identifikuar është