999 rezultate për

gucci

Harrojini papuçet Gucci! Leonora Jakupi na tregon versionin 7 $ të tyre (FOTO LAJM) Ajo nuk shquhet për skandale apo veshje të tepruara, duket e bukur edhe kur është e veshur, e thjesht gjithmonë. Bëhet f
Zbulohet shuma e parave të shpenzuara nga Capital T, për një ''çantë Gucci'' Besoj se të gjithë e keni vënë re se Capital T, vishet me Gucci. Një nga markat më të kushtueshme në glob. Kësaj radhe a
Vajza e Majlinda Bregut nuk ka limite, shet mend me syzet e shtrenjta Gucci (FOTO LAJM) Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
I shpalli luftë, Gjiko i përgjigjet hapur Encës (FOTO LAJM) Reperi i njohur nga Peja, Gjiko, vazhdon të jetë një prej reperëve më të pëlqyer në vend. Kënga e tij e fundit “Papuq
Vajza e Majlinda Bregut me çanta super luksoze, nga Gucci te Hermes që arrin shifra marramendëse (FOTO LAJM) Falë emrit të njohur në politikë të mamasë së saj, politikanes Majlinda Bregu si dhe bukurisë Kejda është bërë një nga v
Rita në koncert me J.Lo dhe Madonna Rita Ora, është ftuar që të performojë në koncertin bamirës ‘Gucci's Sound of Change’, që mbahet më 1 qershor, në Londër
Apartamenti i Gucci-t me qira, 60 mije USD ne muaj Familja Gucci kërkon një qiramarrës për apartamentin e saj në New York...vlera që duhet t&