999 rezultate për

gucci

"Nuk isha te Gucci", Rama shpjegohet pasi u kap mat duke bërë pazar në New York Fotoja e pak ditëve më parë ku kryeministri Rama dukej qartë që po bënte blerje në Amerikë, bëri xhirron e rrjetit. N
Ju kujtohen sandalet tona të fëmijërisë? Rikthehen, por me një çmim marramendës Shtëpitë e mëdha të modës rikthejnë herë pas here modën e viteve të kaluara. Të njëjtën gjë ka bërë Gucci dhe firmat
Pedofili, abuzime, mashtrim dhe akuza: Sekretet e errëta të familjes Gucci Stërmbesa e themeluesit të perandorisë së modës Gucci në një rrëfim tronditës akuzoi nënën dhe gjyshen e saj për fshehje
Modelja e Gucci me sindromën Down po bën xhiron e botës (FOTO LAJM) Gucci vjen edhe më befasues me modelen e re. Në botën e modës jemi mësuar që kryesisht të shohim vetëm modele të buku
Po bën xhiron e botës, kush është vajza që sfiloi për Gucci-n dhe u bullizua (FOTO LAJM) Armine Harutynyan nuk është një modele profesioniste, por ka marrë pjesë në shfaqjet e Gucci. Ajo është 23 vjeç, me o
Gucci e Prada shquhen për çmimet luksoze, a po ndihmojnë sot botën? Guçi Marka italiane ofroi 1,100,000 maska kirurgjikale dhe 55,000 veshje mjekësore. Guçi gjithashtu po ndihmon në fus
Kokë e këmbë me "Gucci", Morena Taraku bën gjestin e pahijshëm para 900 mij ndjekësve (FOTO LAJM) Morena Taraku vjen e zhytur në “Gucci” në fotografinë e fundit. Morena Taraku vazhdon të jetë aktive me publikimin e
Kapela Gucci i rrezikon seriozisht jetën 17 vjeçarit Një kapele Guccit origjinale e cila kushtonte 200 paund, desh i ka marrë jetën një djaloshi të ri. Aleksandër Henders
Zhytyr në Gucci dhe Louis Vuitton, Morena e pangopur me firma luksoze (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Gucci bën bashkë Encën dhe Morenën, çfarë po kurdisin? Gucci sapo ka nxjerrë në treg një palë atlete të reja të mbuluara me gur dhe mesa duket kaq ka mjaftuar për ti injektuar
Moderatorja e njohur zbulon se kush e bën të lumtur Ilda Bejlerin (FOTO ALJM) Ilda Bejleri është një nga gazetaret sportive që merr një vëmendje të madhe në mediat rozë. Bukuroshja e “Supersport” ko
Marina e çon Getin "greminë", vesh xhaketën 7 mijë euroshe (FOTO LAJM) Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Karriera e saj si moderatore ka filluar shumë vite më parë, dhe
Arrestohet repri amerikan i njohur si autor i hitit "Gucci Gang" (FOTO LAJM) Policia amerikane duket se kur bëhet fjalë për lëndë narkotike, nuk toleron as "VIP-at" e njohur në të gjithë botën.
Ju kujtohen sandalet tona të fëmijërisë? Rikthehen, por me një çmim marramendës Shtëpitë e mëdha të modës rikthejnë herë pas here modën e viteve të kaluara. Të njëjtën gjë ka bërë Gucci dhe firmat
Makinë 8 000 euro, iPhone X dhe syze Gucci! Kush ia mundëson jetën e luksit Xhisielës? Xhisiela Maloku u ndalua sot nga gazetarët teksa hipi në makinën e saj. Më shumë se me detajet, gazetarët u morën me laj
Çanta "Gucci" dhe medalione ari, çfarë u gjet në shtëpinë e "skifterave" që vidhnin në Belgjikë (VIDEO) Ccanta, ora dhe shumë sende të tjera të shtrenjta janë gjetur në banesë pas arrestimit të tetë shqiptarëve që kishin bër
Ja sa duhet të shpenzoni për tu veshur si Xhaka (FOTO LAJM) Granit Xhaka lavdërohet shumë jasht fushave për stilin e tij të veshjes. Graniti rregullisht poston fotografi në rrje
Gucci dhuron 500 000 dollarë për manifestimin kundër armëve Pas çiftit Clooney dhe Oprah Winfrey, shtëpia e modës italiane “Gucci” njoftoi se do të japë 500 000 dollarë për të ndih
Sfilata horror e GUCCI, koka të prera dhe gjarpërinj (FOTO LAJM) Prezantimi i koleksionit të markës Gucci-s, vjeshtë / dimër 2018 ishte ndoshta shfaqja më horror që është parë deri më t
Vidhnin makina me vlerë 100 mijë euro, arrestohen "gangsterët e Gucci-t" (FOTO LAJM) Lideri i nje bande adoleshente "Gucci Gangsters" që ka terrorizuar veriun e Brisbanes u arrestua duke buzëqeshur nga aut