999 rezultate për

guardiola

Guardiola të vlerëson dhe kur mposhtet, i thur elozhe Wiganit Pep Guardiola u shfaq mjaft i mërzitur para mediave pas eliminimit nga Wigani në FA Cup. Gjithsesi, trajneri spanjoll nu
Wenger: Guardiola dëshironte të luante për klubin e Arsenalit Arsene Wenger ka zbuluar se Pep Guardiola dëshironte të luante për Arsenalin. Trajneri aktual i Manchester City, Pep
REKORDE / Ernesto Valverde barazon rekordin e Pep Guardiolas Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka barazuar sot rekordin e vendosur disa vite më parë nga Pep Guardiola në klub
Mjafton të mos humbasë dhe Barcelona e Valverdes barazon atë të Guardiolas Barcelona e Enresto Valverdes sot mund ta barazojë rekordin e ndeshjeve pa humbje të sezonit 2010/11 të Pep Guardiolas.
Guardiola nuk e shikon si të mjaftueshëm Cityn për të fituar Championsin Guardiola ka thënë se City nuk ka eksperiencë për të konkurruar me skuadrat më të mira në Evropë, por beson se skuadra e
Guardiola: Jam i befasuar me rekuperimin e tij Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, është befasuar me rikuperimin e shpejtë të anësorit gjerman, Leroy Sane, i ci
TOP 10 trajnerët më të mirë në botë, dominim absolut nga Italia Janë zgjedhur trajnerët më të mirë në bazë të suksesevë të deri tanishme me ekipin e tyre. Në vlerësim llogaritet çdo re
Guardiola: Sane është afër rekuperimit Leroy Sane i cili u lëndua para dy javë nga një dëmtim shumë i rrezikshëm, që për të mund të ishte fatal, dhe tekniku i
Guardiola u përgjigjet kritikave për shpenzimet e larta: Të tjerët me kaq blejnë dy lojtarë Pep Guardiola ka folur pas transferimit të fundit të Manchester Cityt që e bleu për 65 milionë euro, Aymeric Laporten. T
Guardiola konfirmon mungesën e gjatë të Sanes Pep Guardiola ka konfirmuar se sulmuesi, Leroy Sane, do të mungojë gjashtë javë. Trajneri e bëri konfirmimin në një k
REKORDE / Barcelona 21 ndeshje pa humbje në kampionat, Valverde barazon rekordin e Guardiolas (FOTO LAJM) Barcelona mposhti sonte Alaves me rezultatin 2-1 në "Camp Nou" me dy golat e Suarezit dhe Messit. Kjo është ndeshja e
Guardiola flet për dëmtim e Leroy Sane që mori sot ndaj Cardiffit Leroy Sane është lënduar në ndeshjen kundër Cardiff City në kuadër të FA Cup pas një ndërhyrje të ashpër nga Joe Bennett
Pep Guardiola zgjidhet trajneri më i mirë në botë, lë mbrapa Zidane (FOTO LAJM) Pep Guardiola është renditur si trajneri më i mirë në botë para disa kolegëve të tij në studimin e Comnuciar es Ganar.
Guardiola e dëshiron një blerje në janar, nis negociatat me lojtarin Manchester City nuk ka ndërmend ta mbyllë merkaton e janarit pa nje transferim. Qytetarët janë pranë një goditjeje të rë
I pangopurin Guardiola, dëshiron 4 blerje nga Manchester City Pep Guardiola nuk di ti thotë stop merkatos me Manchester Cityn. Ai ka përpiluar një listë për drejtuesit e klubit ku -n
Guardiola: Ai ishte më i miri deri sa shpërtheu Messi Pep Guardiola thotë se Ronaldinho ishte më i miri në botë deri në momentin kur Messi filloi të shfaq talentin prej jasht
Pep Guardiola uron Manchester United që është afër blerjes së Sanchezit Pep Guardiola ka përgëzuar Manchester United që është afër blerjes së tyre me Alexis Sanchez. Kiliani ka luajtur nën
STATISTIKË / Heynckes më i mirë në evropë me Bayernin, lë mbrapa Emeryn dhe Guardiolan Jup Heynckes sot feston 100 ditë në stolin e Bayernit pas rikthimit për afro 4 vitesh që kur e la skuadrën në përfundim
STATISTIKË / Valverde thyen rekordin e Guardiolas, tani synon atë të Enriques 29 ndeshje pa humbje. Barcelona e Ernesto Valverdes ka thyer rekordin e Guardiolas, që tani synon atë të Luis Enriques.
Guardiola: Pas golit të dytë ishte vështirë të merrnim veten, dhe prandaj pësaum ato tre gola Pep Guardiola në përfundim të ndeshjes ka folur për ndeshjen si dhe për rezultatin e sfidës. City pësoi humbjen e pa