999 rezultate për

guarani

Ja kush pritet jetë “bomberi” i ri i Partizanit (VIDEO) Skuadra e Partizanit duket se e ka gjetur “bomberin e shumë kërkuar në këtë merkato. Pas shumë emrave të qarkulluar, të
Gol nga porta në portë (VIDEO) Në një ndeshje kupe mes ekipeve të moshave në Brazil, Guarany mundi ekipin SE 4-0, ndërsa goli më special u shënua nga p
Gol akrobatik (VIDEO) Një stopim i topit të dhënë nga shoku i skuadrës dhe një goditje spektakolare nuk kishte se si të mos përfundonte në rrj