E FUNDIT/ Formacionet zyrtare: Inter-Atalanta
999 rezultate për

guangzhou

Klubi kinez njoftoi arritjen e marrëveshjes me Aubameyang, por Federata ia "thyen ndjenjat" Aubameyang kthehet në çështje në Kinë. Guangzhou Evergrande, skuadër që drejtohet nga italiani Fabio Cannavaro, është de
Nainggolanit po i pritet bileta për në Kinë Radja Nainggolan pas problemeve të fundit mund të largohet nga Roma. Sipas gazetës Gazzetta dello Sport, Guangzhou E
Cannavaro ia del, merr drejtimin e një klubi Fabio Cannavaro rikthehet në drejtimin e Guangzhou Evergrande. Pas eksperiencës me Tianjin Quanjian, kampioni i Botës me
Ançelotti drejt Kampionatit kinez, pagë faraonike Carlo Ancelotti nuk do të mbetet edhe për shumë kohë i lirë pasi tanimë ka marrë një ofertë të rëndësishme nga Kina. Ësh
Barcelona zyrtarizon Paulinhon Barcelona ka rënë dakord për një marrëveshje me Guangzhou Evergrande për të nënshkruar me mesfushorin Paulinho për 40 mi
Konfirmohet transferimi i madh i Barcelonës José Paulo Bezerra Maciel Junior, i njohur si Paulinho, shpreson të përfundojë sa më parë transferimi i tij në “Camp Nou
Guangzhou i përgjigjet ofertës së dytë të Barcelonës Guangzhou është i vendosur, Paulinho nuk do të shitet. Pavarësishte se Barcelona u interesua për të dhe lojtari mbet
Barcelona rikthehet për Paulinhon Barcelona nuk ka ndërmend të heqë dorë përfundimisht nga interesimi për braziliani i Guangzhou. Katalanasit në ofert
Barcelona çon ndërmend Paulinhon Barcelona po mendon për një emër surprizë në këtë merkato vere. Sipas Goal.com, katalanasit në kërkim të një mesfusho
Pepe merr një vendim zyrtar për ofertën nga Kina "Abola.pt” ka bërë me dije se Pepe ka refuzuar ofertat e majme nga Kina për të qëndruar me Real Madridin. Pepe me kon
Çmenduria e radhës nga Kina, 40 milionë euro në sezon për Rooney-in Kina është kthyer në vendin e transferuar për yjet e futbollit për të mbyllur karrierën mes milionave. Futbollisti i rad
Guangzhu klubi më i vlefshëm në botë, kalon Realin Guangzhou Evergrande është klubi më i vlefshëm në botë, sipas agjencisë së lajmeve nga Kina “Xinhua”. Në bazë të të dhën
Dëmtim horror në sfidën Barcelona-Guangzhou (VIDEO +18) Në ndeshjen mes Barcelonës dhe Guangzhou është regjistruar një moment i frikshëm. Në minutën e 35-të të sfidës, mbrojtës
Nisi Botërori i Klubeve, ja me kë do të luajë Barça Ka nisur Boterori i klubeve ku sic dihet marrin pjese fituesit e secilit kontinent. Ne takimet cerekfinale qe u zhvillua
Bayerni nuk fiton ndaj Guangzhu, mundet me penalltitë (VIDEO) Bayern Munchen nuk ka arritur të fitojë miqësoren e zhvilluar në Kinë përballë skuadrës, Guangzhou. Edhe pse në formacio
Zyrtare: Diamanti nënshkruan për Guangzhou Guangzhou Evergrande ka konfirmuar përmes ueb-faqes zyrtare se ka kompletuar nënshkrimn me italianin Alessandro Diamanti
Hapet linja më e gjatë e trenit të shpejtë (FOTO LAJM) Është hapur në Kinë linja hekurudhore e trenit të shpejtë që lidh Pekinin me qytetin Guangzhou, duke e shkurtuar udhëtim
Milan, nënshkruhet marrëveshja me kinezët Tashmë është zyrtare: Milan dhe kinezët e Guangzhou Evergrande kanë nënshkruar një marrëveshje bashkëpunimi, njofton sit
Guangzhou 54 milion euro për Kaka Klubi kinez i Guangzhou ka shfaqur interes për Ricardo Kaka dhe Wayne Rooney. Për lojtarin e Realit të Madridit, Guangzh