999 rezultate për

gryka

Tahiri ia kthen Berishës: Kjo s'është droga ime por parcelat e tua (FOTO LAJM) Ministri Tahiri ka reaguar pas akuzave të një dite më parë të ish-kryeministrit Berisha, i cili publikoi në Facebook një
Marjan Gryka: Berisha helmoi Rugovën dhe vrau Azemin Në pjesën e dytë të intervistës për gazetën “Shqiptarja.com”, Marjan Gryka ish badigardi i Azem Hajdarit, njëherësh dhe
Gryka: Ja cili është klani që eliminoi Sokol Olldashin Ish-truproja e Azem Hajdarit, Marjan Gryka akuzon dyshen drejtuese të Partisë Demokratike Lulzim Basha-Sali Berisha si k
Marjan Gryka: Rama të çojë në burg Berishën për Hajdarin Ish-truproja i Azem Hajdarit dhe njëkohësisht kryetar i Shoqatës “Azem Hajdari”, Marjan Gryka ka thënë se Edi Rama duhet
Kujdes nëpër gryka, të mundshme shembje Sipas informatave më të reja të marra në LAMM nga NP "Rrugët e Maqedonisë", komunikacioni në të gjitha rrugët rajonale d
Lëvizja në Maqedoni pa pengesa Trafiku në të gjitha rrugët rajonale dhe magjistrale të vendit po zhvillohet pa ndalesa dhe kufizime në kushte dimri në