999 rezultate për

grushte

Videoja e sherrit mes Salianjit dhe Gjonit, si nisi gjithçka për të përfunduar tek grushtet (VIDEO) Emisioni i mbrëmshëm "Open" i Eni Vasilit u shoqërua me përplasje të forta verbale dhe më pas fizike mes deputetit të LS
Plas në Angli, portieri i Kombëtares sherr me grushte në gjendje të dehur (VIDEO) Portieri i Anglisë dhe i Everton, Jordan Pickford ka kaluar një nga netët më të vështira, teksa kishte vendosur për të d
Grushte dhe shqelma në futbollin e femrave (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur fundjavë në futbollin e femrave, shkruan Sportekspres. Në sfidën mes kombëtareve
Shkelma dhe grushte, gratë përleshen keq në autobus (VIDEO) Dy gra janë goditur me grushte me njëra-tjetrën në një autobus duke lënë pa fjalë udhëtarët e tjerë. Në pamjet filmi
Grushte tek Policia e Tiranës, deputetët e PD përplasen me efektivët (VIDEO) Disa protestues janë vënë në pranga nga Policia e Shtetit të akuzuar se kanë bërë akte të dhunshme. Përkëtë arsye dis
Grushte dhe celular fytyrës, gruaja arratiset nga shqiptari monstër Një burrë ka dhunuar barabarisht duke goditur me grushte dhe celular fytyrës gruan e tij. Cifti shqiptar që jetonte n
Grushte e shkelma, rrahje masive në Parlamentin e Ukrainës (VIDEO) Në Parlamentin e Ukrainës ka shpërthyer një përleshje midis deputetëve pasi një anëtar i partisë e ka quajtur oligarkun,
Qëlloi me grushte dhe gurë përgjegjësin e OSHEE-së, arrestohet 46 vjeçari Një shtetas është vënë në pranga pasi akuzohet se ka qëlluar me grushte dhe gurë përgjegjësin e OSHEE-së në Përrenjas.
Grushte, shkelma dhe kapje flokësh: Gjimnazistet lenë nam në mes të rrugës (VIDEO) Dy gjimnazistë janë bërë lajm në të gjithë Turqinë sot në mesditë pas një sherri të pazakontë mes tyre. Ato janë kapu
Gruaja kap mat bashkëshortin në autobus, plas sherri me grushte (VIDEO) Ky është momenti i habitshëm kur një grua e zemëruar kap të shoqin e saj shofer autobusi duke biseduar me një grua tjetë
Grushte, gjak dhe arrestime, çastet pikante nga dueli Khabib vs McGregor Dueli për titullin kampion bote mes Khabib dhe McGreogor kaloi çdo parashikim. Pas përfundimit të përballjes mes tyre, K
Goditi me grushte administratorin e Ujësjellësit, arrestohet 33-vjeçari Policia e Bulqizës ka arrestuar sot një 33-vjeçar. Ai akuzohet se ka goditur me grushte administratorin e Ujësjellësi
Plumba e grushte, kush janë gazetarët që u rrahën, plagosen dhe kërcënuan me jetë (FOTO LAJM) Sulmi me kallashnikov ndaj banesësh së gazetares së njohur shqiptare Klodiana Lala ka tronditur thellë opinionin publik.
Rrahën me grushte ekspertin, në kërkim dy vëllezërit Dy vëllezër janë shpallur në kërkim në Durrës pasi kanë dhunuar me grushte një ekspert për vlerësimin e pasurisë. Eks
Tenton të helmojë veten, 29-vjeçarja i pi ilaçet ‘me grushte’ Një 29-vjeçare në Kukës, ka tentuar të helmojë veten. Për këtë ajo ka konsumuar medikamente mjekësore me shumicë dhe për
Arrestohet i riu nga Patosi që rrahu nënën me grushte Një 31-vjecar nga Patosi është arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij. Në prangat
Grushte e shkelma, dhunohet fizikisht krebashkiaku i Selanikut (VIDEO) Kryetari i Bashkisë së Selanikut, është sulmuar fiziksht gjatë një ceremonie në kujtim të masakrës së grekëve në Detin e
Rrahje masive, burra me kostume qëllojnë me grushte e shkelma njeri-tjetrin (VIDEO) Një garë me kuaj ka degjeneruar në sherr masiv në Angli. Nga pamjet që po bëjnë xhiron e botës duken se si burra të k
Nxënësin e zë gjumi në klasë, mësuesja e zgjon me grushte e shkelma (VIDEO) Një mësuese në Karolinën Jugore ka dalë në pension pasi ajo u kap nga kamera duke u përpjekur për të zgjuar një student
Kjo BDI nuk më pëlqen, Zaev kërkon "grushtë" tavolinës nga Destan JONUZI Kjo politik qeverisëse e BDI-së nuk më pëlqen! Oborret shqiptare janë bërë "strofulla" të tija, ai