999 rezultate për

grushta

Grushta, shkelma dhe 8 kartona të kuq: Çfarë ndodhi në "Copa Libertadores" (VIDEO) Një incident tepër i shëmtuar u regjistrua në derbin e Porto Alegres mes Gremios dhe Internacional, e cila përfundoi në
VIRALE/ Katër gra dhe një burrë kapen për flokësh dhe me grushta mes trotuarit (FOTO LAJM) Katër gra dhe një burrë janë përleshur në trotuar duke lënë një skenë aspak të hijshme në sytë e kalimtarëve të rastit.
Shkojnë për t’i ardhur në ndihmë, shqiptari rreh me grushta punonjësit e ambulancës Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në shtetin fqinj të Italisë. Një 44 vjeçar shqiptar u arrestua mbrëmjen e së di
Trajneri zbret mbi akull, shkelma e grushta ndaj ekipit të 11-vjeçarëve (VIDEO) Dhuna në sport është kthyer në një "trend" ditët e fundit. Megjithatë, ajo që vjen nga Ukraina është me të vërtetë alarm
Polemika, grushta dhe 5 kartona të kuq, Teuta triumfon ndaj Partizanit Edi Martini debuton me fitore në stolin e Teutës, duke mundur Partizanin në një ndeshje që kishte gjithçka brenda. Raste
Pamje skandaloze: Dy policë e mbajnë të riun, tjetri e qëllon me grushta (VIDEO) Një video shokuese është publikuar në rrjetet sociale teksa tre efektivë policie kapin një qytetar dhe e dhunojnë ndërsa
Sfida e basketbollit kthehet në ring boksi, "lumë" grushtash mes protagonistëve (VIDEO) Fundi i një ndeshje basketbolli në shkollën e mesme në Phoenix u kthye në një ring të vërtetë boksi. Gjithçka nisi në
Goditi gjyqtarin, përjashtohet përjetë basketbollisti Federata Shqiptare e Basketbollit ka vendosur të përjashtojë përjetë basketbollistin e Tiranës, Bruno Deliu. Lojtari
3 persona rrahin barbarisht me grushta dhe shkelma të riun në Berat (VIDEO) Pamje të rënda janë publikuar ku shihet se si disa të rinj dhunojnë barbarisht një bashkëmoshatarin e tyre. Ngjarja e
Plas sherri në palestër, grushta dhe shufra hekuri kokës (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur plas sherri midis disa burra në një palestër të cilët përdorin edhe pajisje metalike në p
Shqiptari në Greqi rreh gruan dhe vajzën 13-vjeçare me grushta në fytyrë Një 35-vjeçar shqiptar është arrestuar në Volos pasi ka rrahur me grushta gruan dhe vajzën e tij adoleshente. Gjithç
Plas në mes të Prishtinës, vajzat godasin njëra tjetrën me grushta (VIDEO) Rrahje brutale mes një grupi të vajzave ka ndodhur në orët e mbrëmjes në lagjen Veternik të Prishtinës. Një video po
Çifti britanik lë nam mes autobusit, zihen me shkelma dhe grushta Një çift i dehur ka shkaktuar panik dhe kaos në autobusin e aeroportit të Alicante. Pamjet tronditëse shfaqin një çi
Përleshje me grushta mes femrave dhe meshkujve (VIDEO) Gjatë ditës së sotshme, Indeksonline raportoi për një rrahje të femrave në Istog tek "Stacioni i Autobusëve". Por, rr
Dalin pamjet: Me grushta e shkelma, si u përleshën tifozët e Tottenhamit me të Bayern-it (VIDEO) Bay Munich luajti tenis në Londër duke shkatërruar 7-2 Tootenhamin në Champions Leage, shkruan Albeu.com. Por në përf
Grushta kandidatit për deputet, nisin hetimet për burrin e ministres (VIDEO) Prokuroria e Kosovës ka nisur hetimin e kandidatit për deputet të koalicionit AAK-PSD, Dardan Molliqaj, burri i ministre
Grushta dhe shkelma, ndeshja e futbollit kthehet në arenë boksi (VIDEO) Një përleshje brutale ndodhi në ndeshjen e kampionatit argjentinas midis Estuidantes dhe Patronato. Dy prej lojtarët
Përleshje me grushta në Fushë Kosovë (VIDEO) Një përleshje ka ndodhur në rrugën "Dardania" në Fushë Kosovë. Sipas një dëshmitar, gjashtë persona janë përfshirë në
"Ik më sill çupën", babai nga Vlora i lutet dëshpërimisht, ai e lë në vend me grushta dhe shkelma (VIDEO) Një person është rrahur nga dy të tjerë në qytetin e Vlorës pas një konflikti. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Çipjave në
Grushta e shkelma mes policit e protestuesit në Shkodër (VIDEO) Me thirrjet Turp! Turp! protestuesit ndoqën nga pas këshilltarët bashkiakë por edhe të deleguarit nga Tirana të cilët mo