999 rezultate për

grusht

Grushte tek Policia e Tiranës, deputetët e PD përplasen me efektivët (VIDEO) Disa protestues janë vënë në pranga nga Policia e Shtetit të akuzuar se kanë bërë akte të dhunshme. Përkëtë arsye dis
Braho bën paralajmërimin e frikshëm: Berisha bën grusht shteti në 16 shkurt Deputeti i PS, Spartak Braho ka bërë një parashikim të frikshëm për protestën e së shtunës të njoftuar nga opozita duke
Çmendet Maradona, godet me grushta gazetarin (VIDEO) Ish-ylli i futbollit argjentinas Diego Maradona ka goditur me grusht gazetarët, pasi ekipi i tij Dorados nuk arriti të p
"T'i japim fund më 16 shkurt", Basha flet për "grusht shteti" Kreu i opozitës, Lulzim Basha edhe ditën e sotme ka vijuar takimet me qytatarët ku është ndalur në Mirditë. Basha e
Para syve të të gjithëve grushtohen fëmijët e zyrtarëve të PDK-së (VIDEO) Në një tubim të mbajtur në Istog, nga dega e PDK-së në këtë komunë ka ndodhur një përleshje fizike. Rreth orës 18:30
Grushte dhe celular fytyrës, gruaja arratiset nga shqiptari monstër Një burrë ka dhunuar barabarisht duke goditur me grushte dhe celular fytyrës gruan e tij. Cifti shqiptar që jetonte n
Ish-futbollisti i Juventusit: Icardi do kishte ngrënë një grusht të nivelit botëror Daniele Osvaldo, ishte një nga ata lojtar të cilët kishin në gjakun e tyre atë “ekstraktin” e rebelimit, që nuk e la të
Haradinaj rrëfen momentin kur u grushtua me ushtarët rusë Ramush Haradinaj ishte i ftuar mbrëmë në Pressing. Mes tjerash, në emision ai foli edhe për rastin e famshëm të rrahjes
Haradinaj tregon përplasjen me ushtarët rusë: I grushtova i pari Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për rrahjen me ushtarët e Rusisë në Kosovë. “Problemi ka qenë se rusët nuk kan
Njëri nga Peruja ngacmon të dashurën e shqiptarit në disko, plas grushti Një sherr me protagonistë shqiptarë, rumunë e peruanë, ka ndodhur në një nga diskotekat e Firenzes, në rrugën "Servi". N
Grusht ushtarak në Gabon, kërkohet rikthimi i demokracisë Zyrtarët ushtarakë të Gabonit e kanë nisur një përpjekje për grusht shtet duke e zaptuar radion shtetërore dhe duke dekl
Natën e Vitit të Ri plasi edhe grushti, shikoni si zihen disa vajza (VIDEO) Nata e Vitit të Ri ka sjellë edhe disa incidente të vogla në Kosovë. Një përleshje fizike ka ndodhur mbrëmë në mes të di
Plas keq grushti, procedohet penalisht ish-zyrtari i Ministrisë së Kulturës Policia e Tiranës ka proceduar penalisht Zamir Sukniqin, ish-Drejtorin e Agjencisë së të Drejtave të Autorit, organizatë
"Do të fusja një grusht, m*t", Shkëlzen Berisha reagon për "sherrin" Basha-Balla Ditwn e djeshme njw pwrplasje verbale ka ndodhur mes kreut tw opozitws, Lulzim Basha dhe Taulant Ballës. Nw lidhje m
Basha përplaset ashpër me Ballën: Do të ta fusja një grusht Taulant Balla dhe lideri i opozitës Lulzim Basha kanë pasur një përplasje këtë pasdite në Kuvend. Ka qenë Balla ai i
Grushte e shkelma, rrahje masive në Parlamentin e Ukrainës (VIDEO) Në Parlamentin e Ukrainës ka shpërthyer një përleshje midis deputetëve pasi një anëtar i partisë e ka quajtur oligarkun,
Denoncimi i frikshëm i studentit të ekonomikut: Ky person grushtoi për të sabotuar mbledhjen Studentët ndodhen në ditën e 16 të protestës së tyre. Katër prej tyre ishin të ftuar në emisionin “Byro Politike”, ku u
"Një grusht njerëzish mbajnë peng mijëra studentë", Rama publikon foton e dronit Rama ka pasur disa reagime për protestën e studentëve. Ditën e sotme, ai ka publikuar një foto të bërë me dron të stu
Maradona nuk vë mend, grushton të dashurën Kur bëhet fjalë për Diego Armando maradonën gjithmonë bën bujë. Ish legjenda e Napolit, së fundmi është ndarë nga e das
Ish-deputeti godet Metën me "grusht": Hajduti më i madh (VIDEO) Gjatë një interviste zhvilluar ne emisionin E-SHOW, ish-deputeti Eduart Ndocaj ka etiketuar politikanët shqiptarë si