999 rezultate për

grupit

Reali triumfon edhe në "San Siro", Interi vështirëson kalimin e grupit (VIDEO) Real Madrid e ka fituar derbin e ‘San Siros’, duke e mposhtur 0-2 Interin në ndeshjen e xhiros së katërt të fazës së gru
Fitorja e Kombëtares kuqezi ndaj Bjellorusisë, ky reagimi emocionues i tifogrupit 'Plisat' Tifogrupi i Prishtinës "Plisat" kanë uruar Kombëtaren shqiptare pas suksesit 3-2ndaj Bjellorusisë. Tifozët kanë reaguar
Shqipëria e para e grupit: A të jep biletë Botërori? Kalkulimi i një matematike "të pamundur" Shqipëria e mbyll me fitore këtë edicion të Ligës së Kombeve, duke rrëmbyer kështu edhe vendin e parë në grup në Ligën C
Shqipëria triumfon në "Air Albania" dhe merr kreun e grupit (VIDEO) Shqipëria ka bërë një paraqitje mjaft pozitive në Air Albania. Kuqezinjtë mposhtën 3-2 Bjellorusinë duke marrë kësht
Pjesë e grupit të Admir Tafilaj që kryente vrasje me pagesë, arrestohet i riu Albano Beqiraj 29-vjeç ka rënë në prangat e policisë. Policia e Tiranës bën me dije se 29-vjeçari , është dënuar nga
Arrestohet 44-vjeçari me 4 emra, pjesë e grupit të rrezikshëm në Itali Një 44-vjeçar është arrestuar nga policia e Fierit me qëllim ekstradimi, i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Sipas polic
Vrau dhe murosi Astrit Lamajn 7 vite më parë, arrestohet italiani pjesë e grupit mafioz Policia italiane ka arrestuar një burrë rreth 45 vjeç pasi akuzohet për e vrasjen e kryer në Muggio, në provincën e Monz
Berisha: Shqipëria mbetet favoritja e grupit Etrit Berisha i cili është graduar kapiten i kombëtares shqiptare për ndeshjet ndaj Kazakistanit dhe Lituanisë ka dalë n
Ndeshja historike ndaj Maqedonisë, kreu i tifo-grupit "Dardanët" tregon shanset për fitore Mbrëmjen e sotme në orën 20:45 do të zhvillohet ndeshja mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës në Shkup, e vlefshme për gj
U arrestuan në operacionin e bujshëm, lihen në burg 5 pjestarët e grupit të trafikut të drogës Pesë të arrestuarit mbrëmjen e djeshme janë lënë në burg pasi morën pjesë në trafik ndërkombëtar të drogës. Të arrest
Punonte në emision me COVID-19? Fjoralba Ponari: Ndjesë grupit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Fjoralba Ponari tregoi se mund ta ketë kaluar virusin Covid-19 pasi i ka pasur të gjitha shenjat. Te
Kush janë anëtarët e "grupit të Sarandës", dalin pamjet (FOTO LAJM) Zbulohen detaje lidhur me grupin e Sarandës të kapur lidhur me një sërë grabitjesh me dhunë të ndodhura në zonën e Bashk
Pjesë e grupit kriminal të drogës, kush është vajza shqiptare e arrestuar (FOTO LAJM) Nga një aksion i gjerë i policisë së Katanias, ka çuar në pranga 22 persona, ndërsa urdhër-arrestet ishin lëshuar për 23
Gjykata dënon me 73 vite burg shtatë anëtarët e grupit kriminal: 12 mijë euro drejt Anglisë Shtatë anëtarët e grupit kriminal që trafikonin persona drejt SHBA-ve dhe Anglisë, në mënyrë të paligjshme, kundrejt shu
Pjesë e grupit të shitjes së lëndëve narkotike, kush janë shqiptarët e arrestuar Operacioni i koduar “Minosse” nga emri i rrugës ku zhvillohej veprimtaria e jashtëligjshme e tregtimit të drogës, ka çua
Sekuestrohen 22 mln euro pasuri, kush është shqiptari pjesë e grupit mafioz Policia italiane ka zbatuar vendimin e Gjykatës së Romës, duke konfiskuar pasuritë për një grup kriminal prej 5 personas
Zbulohet baza e grupit kriminal në Tiranë, gjendet arsenal armësh brenda banesës (VIDEO) Policia e Tiranës ka finalizuar me sukses operacioni policor i koduar “Yrsheku” duke zbardhur ngjarjen e ndodhur në datë
EMRAT/ Në pranga edhe ish-deputetë, kush janë 8 shqiptarët e grupit mafioz "Ndrangheta" Antimafia italiane i ka dhënë një goditje të fortë mafies kalabreze "Ndrangheta", ndërsa shkatërroi një rrjet trafiku dr
Infektohet me koronavirus menaxheri i grupit "Babastars" Menaxheri i grupit të njohur “Babastars”, Dekorim Sahiti, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë vetë
Pasi i mori drejtimin e grupit, Murrizi kërkon vendin e Hajdarit në Komisionin e Reformës? Pas shkarkimit nga kreu i grupit parlamentar opozitar Rudina Hajdarin, deputeti Myslym Murrizi kërkon dhe zëvendësimin e