999 rezultate për

grupin

"Shfryhet" SPAK-u: Bien akuzat për grupin "Bajri", do gjykohen për ndërtim pa leje Gjykata e Posaçme Antikorrupsion ka kthyer dosjen Bajri në Prokurorinë e Shkodrës pasi ka konstatuar se nuk është kompet
VENDIMI/ 56 vite burg për grupin kriminal që çonte emigrantë në SHBA, Kanada dhe Britani Gjykata e Posaçme kundër Krimit të Organizuar ka dënuar 10 persona të akuzuar për falsifikim dokumentesh. SPAK bën me
Tokë, hotele e makina me vlerë 5 milion euro, çfarë po ndodh me "grupin" e Shijakut Rreth 300 mijë metra katrorë tokë dhe hotele e makina me vlerë 5 milionë euro janë sekuestruar paraprakisht nga pronat e
Pogradeci: Trajneri Abazaj i kënaqur me grupin, përtej humbjes (VIDEO) Liqenorët munden në miqësoren, me Vllazninë, por 51-vjeçari vlerëson lart paraqitjen. Trajneri i Pogradecit, Ardian A
Basha mbledh grupin e punës për reformën zgjedhore Kreu i opozitës Lulzim Basha ka mbledhur ditën e sotme grupin e punës për çështjen e reformës zgjedhore. Basha dhe al
Nëse keni këtë grup gjaku, rrezikoheni nga kjo sëmundje Të dish grupin e gjakut, sipas mjekësisë kinezë do të thotë të dish shumë më shumë gjëra sesa analizat mund t'ju thonë.
Pajtohet Genti me Julin? "Klanifornia" rikthen grupin e famshëm SHBLSH (FOTO LAJM) Një lajm i mirë na vjen nga dyshja Gent Zenelaj dhe Jul Deda. Ish-kolegët dhe ish-shokët kanë vendosur të lënë pas të
Basha mbledh ish-grupin parlamentar, çfarë pritet të ndodhë Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha mbledh sot ish-grupin parlamentar dhe kryesinë në orën 18:00 në selinë e PD-
As Çapjat e as Çelajt, Artan Hoxha flet për grupin që po bën kërdinë në Elbasan (VIDEO) I ftuar në studion e Abc News, gazetari Artan Hoxha zbuloi detaje të rendësishme nga atentati i mbrëmshëm në Peqin ku u
Bayerni shkruan historinë në Champions Bayern Munchen kaloi 3-1 dje në mbrëmje në ‘Allianz Arena’ anglezët e Tottenham. Në një ndeshje që nuk vlente për asgjë
EURO U-17/ Shqipëria dhe Kosova mësojnë kundërshtarët sot u hodh shorti për ndarjen e grupeve kualifikuese për Kampionatin Evropian U-27 2020/21, që do të mbahet më Qipro, ku
Totti pas shortit: Unë e bëra punën timen, tani varet nga ju Francesco Totti ishte i pranishëm në hedhjen e shortit në Euro 2020 pasi ishte një nga të ftuarit që morri pjesë. Ita
Kompletohen të gjitha grupet për Kampionatin Evropian Është hedhur shorti i fazës së grupeve të Kampionatit Evropian 2020. Në rast kualifikimi në ‘Euro 2020’, Kosova do të lu
Shorti i "EURO 2020" na rezervon grupin e "ferrit" (FOTO LAJM) Është hedhur shorti për finalet e Kupës së Evropës që do të zhvillohet gjatë verës së ardhshme në një edicion special në
Kosova mëson grupin dhe kundërshtarët në rast kualifikimi në "EURO 2020" (FOTO LAJM) Është hedhur shorti i fazës së grupeve të Kampionatit Evropian 2020. Në rast kualifikimi në ‘Euro 2020’, Kosova do të lu
Champions League: Barcelona mund Dortmundin (VIDEO) U luajtën mbrëmjen e sotme gjashtë nga ndeshjet e vlefshme për raundin e pestë në Champions League. Barcelona ka arri
Punësim në OSHEE e spitale, Gjykata shpall vendimin për grupin "Bajri" Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masat e sigurisë për anëtarët e grupit “Bajri”. Gjykata ka dhënë masën “Arrest me
Behar Bajri kishte dy të dashura, zbulohet roli i tyre në grupin që kapi OSHEE-në Ka filluar senca në gjykatën e Krimeve të Rënda për përcaktimin e masës së re të sigurisë për grupin “Bajri”, ndaj të ci
E dashur dhe korriere: Si u kuptua nga prokuroria roli i Jorida Muratit në grupin "Bajri" Vetëm dty ditë më parë shtetësja Jorida Murati, 32- vjeç u arrestua nga Policia, e dyshuar si pjesë e grupit “Bajri”.
Kishin kapur OSHEE-në, kush janë të arrestuarit për grupin Bajri Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal "Bajri", ku 9 prej tyre janë ekzek