999 rezultate për

grupi

Mos harro borxhin e babës! Dalin përgjimet e grupit të fadexhinjve të Shkodrës Një histori e pashpresë bixhozi. Dy të rinj të varur prej tij që i lanë mbi kurriz të atit miliona euro borxh. Dhe 19
I plagosuri tek Komuna e Parisit "kyç gojën" në Polici Plagosja në Komunën e Parisit akoma nuk është zbardhur nga Policia e Tiranës. 26-vjeçari Enea Teqja u plagos mbrëmje
Panucci: I kënaqur me grupin e lojtarëve, nuk do të mbrohemi Trajneri i kombëtares sonë, Christian Panucci ka dalë përpara mediave ditën e sotme për të folur përpara ndeshje elemin
Altini, nga vrasës në drejtues të grupit të drogës në Laprakë Historitë e tij të problemeve me ligjin datojnë që prej vitit 1995. Sot Policia e Tiranës njoftoi se ka goditur një grup
Zbulohet roli i policit Lohja në grupin e fajdexhinjve të Shkodrës Zbulohet roli i policit Ergys Lohja që u pezullua nga detyra pas goditjes së grupit kriminal të fajdeve në Shkodër, ku u
I dënuar për vrasje, kush është pjesëtari i grupit të kokainës në Tiranë 3 persona janë vënë në pranga nga Policia e Tiranës pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Ata ranë në pranga
Tifogrupi ultras i Interit nuk do shpalosë koreografi në derbi Tifogrupi ultras i Interit, Curva Nord, nuk do të prezantojë asnjë lloj koreografie të veçantë në shkallët e "San Siro"-
Denoncoi fajdexhinjtë, përfundon në polici edhe ish-prefekti i Shkodrës Paulin Radovanim ish-prefekti i Shkodrës është shoqëruar në polici gjatë mesditës së sotme pas aksionit të policisë për
Interesa marramendëse, si i "peshkonte" viktimat grupi i fajdexhinjve të Shkodrës (FOTO LAJM) Grupi i fajdexhinjve të Shkodër të arrestuar sot nga policia ishin kthyer në një problem të mprehtë për zonën prej vites
20 makina dhe çanta me para, çfarë iu kapën grupit të frikshëm të fajdeve në Shkodër (VIDEO) Policia i ka sekuestruar një sasi të madhe parash dhe armë grupit të personave të arrestuar gjatë paradites së sotme, të
DETAJET/ Shkatërrohet grupi i "fajdexhinjve" në Shkodër, kush ra në pranga Dhjetëra forca policie kanë mbërritur nga Tirana në Shkodër. Forcat RENEA, FNSH dhe Shqiponja kanë procedimet penali
E FUNDIT/ Shkrumbohet makina në Durrës, policia jep detajet e para Më datë 12.03.2019, rreth orës 20:00, në lagjen Nr 4 Durrës, automjeti në pronësi të shtetasit Sh.B., 32 vjeç, është dje
Pjesë e grupit të "Bajrajve", kush është boksieri i arrestuar sot Një tjetër person i shpallur në kërkim si pjesë e grupit kriminal "Bajri" me aktivitet të shtuar kriminal në Shkodër ësh
Strakosha nuk stërvitet, vijon të jetë i dëmtuar Lacio ka zhvilluar sot dy seanca stërvitore, ku grupi është ndarë në dy pjesë, që janë alternuar në fushë. Ushtrime forc
Jepet dënimi për grupin që dërgoi 2.5 tonë drogë në Itali Dy vjet pas arrestimit Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë dënimin për 7 nga të arrestuarit e trafikimit të 2 ton e 530
Operacioni “Laboratori”, ja si është arrestuar grupi i heroinës në Tiranë Policia e Tiranës ka njoftuar se janë sekuestruar 1 kilogramë e 864 gramë Heroië, 200 gramë Kokainë, si edhe lekë, sende
Gega flet në prag të derbit: Nuk bëjmë llogari, e kemi grupin për dhënë maksimimin Trajneri i Partizanit, Skënder Gega ka dalë përpara mediave në kuadër të takimit që do të luhet ditën e nesërme ndaj Tir
Pjestari i Grupit të Kumanovës rreh në burg dy ish-ministrat e Gruevskit Një pjesëtar i Grupit të Kumanovës, ka rrahur ish-ministrin e Transportit dhe Lidhjeve të Maqedonisë, Mile Janakievski,
Krimet e Rënda zgjasin hetimet për ish-drejtorin e Policisë së Vlorës Prokuroria për Krime të Rënda mësohet se ka zgjatur hetimet për ish-drejtorin e Policisë së Vlorës, Jaeld Cela. Ky i
Firma e fundit për djegien e mandateve, Nishani i shkon në zyrë Bashës Një ditë pas vendimit se PD do të djegë mandatet parlamentare, kreu i Këshillit Kombëtar, Bujar Nishani ka shkuar të tak