999 rezultate për

grupeve

Xhaferi: Nuk kam mekanizma për të ndaluar pengesat e VMRO-së Kreu i Kuvendit, Talat Xhaferi, deklaroi se me kërkesën që deputetët e VMRO-DMPNE-së i dorëzuan atij për formimin e dhje
VMRO njeh Talat Xhaferin si kryetar Parlamenti Deputetët e VMRO-DPMNE-së kanë njoftuar kryetarin e Kuvendit Talat Xhaferi për formimin e grupeve parlamentare. Në n
Champions League nga ky sezon mund ta ndiqni falas në "Facebook" Rrjeti social “Facebook” ka arritur marrëveshje për transferimin e ndeshjeve të Ligës së Kampionëve duke filluar nga sez
Lekaj: Ndarja e grupeve parlamentare nuk e rrezikon koalicionin PAN Nisma për Kosovën tashmë ka bërë të ditur se do ta formojë grupin e vet parlamentar. Ndërsa, Aleanca për Ardhmërinë
Parlamenti mblidhet në seancë të jashtëzakonshme, ja arsyeja Deputetja e Partisë Demokratike u bë nënë për herë të parë ditët e fundit dhe e ka të pamundur pjesëmarrjen në votim.
LSI i jep ambasadorëve hartën e grupeve kriminale në Shqipëri Tonet mes partive politike janë në kulmin e tyre dhe duket se LSI e ka kthyer në pjesë të fushatës së saj denoncimin e a
Zgjedhjet e 25 qershorit, PD zbulon krerët e grupëve në rrethe Partia Demokratike akoma nuk ka publikuar një listë zyrtare për kandidatët e 25 qershorit në të gjithë Shqipërinë. S
Trump nënshkruan urdhrin e ri për fenë, ja për çfarë bëhet fjalë Presidenti amerikan, Donald Trump ka lehtësuar rregulloret qeveritare që nuk lejonin institucionet fetare të përjashtuar
Seancë e jashtëzakonshme parlamentare, Meta letër krerëve të grupeve Kuvendi i Shqipërisë do të mblidhet sërish në një tjetër seancë të jashtëzakonshme, pas asaj të së martës. Zyra e sht
Opozita nis takimet për rrëzimin e Qeverisë Nisma për Kosovën pritet të mbajë takime me shefat e grupeve parlamentare të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe Lëviz
“Pse më sheh”, si u provokua nga makinat luksoze sherri me armë mes dy grupeve në Elbasan Sherri me armë mes dy grupe të rinjsh nisur për motive banale për pak përfundoi në tragjedi. Ngjarja ndodhi në një resto
“Bomba” e Artan Hoxhës: Hakmarrja mes grupeve Çiço-Aliaj do vazhdojë, kanë informatorë në SHISH e polici Gazetari investigativ Artan Hoxha ka folur në emisionin “Kjo Javë” të Nisida Tufës në News 24 në lidhje me çështjen e vr
Takohet Kryesisë Qendrore e BDI-së, Bujar Osmani: Nuk presim vendim sonte Bashkimi Demokratik për Integrim ka mbledhur sonte kryesinë e ngushtë për të diskutuar lidhur me mbështetjen apo jo për
Përplasje mes grupeve xhihadiste, 70-të të vrarë në Siri Dhjetra luftëtarë të dy grupeve xhihadiste kanë humbur jetën pas një përplasje të armatosur mes tyre në veri të Sirisë.
Nuk respektohet armëpushimi, përplasje mes rebelëve dhe forcave qeveritare në Siri Luftime mes forcave të regjimit sirian dhe grupeve rebele kanë shpërthyer sot pranë Damaskut, qytetit më të madh sirian,
11-shja më e mirë e grupeve të Championsit, mungon fituesi i "Topit të Artë" (FOTO) UEFA ka publikuar sot listën e futbollistëve më të mirë në Ligën e Kampioneve në fazën në grupe, duke u bazuar mbi të d
ITALI/ Tunizianët ngacmojnë gruan, shqiptarët i kthehen me thika Dy shqiptarë kanë marrë plagë të rënda, pasi janë zënë me një grup tunizinësh, pasi këta të fundit kanë ngacmuar një fem
"Goal"/ Formacioni më i mirë i fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve (FOTO) Dje në mbrëmje janë zhvilluar sfidat e fundit në grupe, nga të cilat kanë dalë 16 ekipet që janë kualifikuar për në fazë
"Lufta" e tepelenasve, a ishte Ari Alinani autori i plagosjes së Andi Mustafarajt? Ari Alinani shikohet si personi kyç që mund të hedhë dritë mbi vrasjen e Nelgert Patës, por edhe atentateve të mëparshme
Zikaltërit vendosin rekordin më negativ gjatë 13 viteve të fundit Skuadra e Interit nën drejtimin e trajnerit të ri, Stefano Pioli nuk ka arritur të kthehet te rezultatet pozitive pasi ë