999 rezultate për

grupeve

Deputetja replikon më Vjosa Osmanin në Kuvend: Nuk është vetëm LVV Deputetja e AAK-së, Teuta Haxhiu në seancën e sotme plenare ka replikuar me kryeparlamentaren Vjosa Osmani. “Mollë” s
Opozita parlamentare kërkon takim me Fleckestein, zbulohet tema e diskutimit Tre kryetarët e grupeve parlamentare opozitare do të kenë sot një takim me Knut Fleckestein, këshilltarin e kreut të Kuv
U afruan me makinë dhe qëlluan 30 vjeçarin, çfarë u bë shkak për konfliktin mes grupeve Pasditen e sotme një person mbeti i plagosur pas një sherri në Lezhë. Autori Daniel Rama ka qëlluar në dorë 29-vjeçar
Kalon mocioni i VV-së, buxheti votohet me procedurë të përshpejtuar Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, është rikthyer në seancë për të njoftuar se kryetarët e grupeve parlamentare kanë kë
Adam Traore: Më ftonin të bëhesha pjesë e grupeve kriminale dhe të shisja drogë Lojtari që luan aktualisht në Premierligë me Wolves, Adama Traore, ka treguar historinë e tij të dhimbshme të fëmijërisë
Atalanta e Gjimshitit festë të çmendur pas kualifikimit në Champions (VIDEO) Ka përfunduar faza e grupeve në Champions League. Befasia më e këndshme ka qenë Atalanta, që në pjesëmarrjen e parë k
Mbyllet faza e grupeve, këto janë 16 skuadrat që u kualifikuan në Champions Ka përfunduar faza e grupeve në Champions League. 16 skuadra kanë arritur që të sigurojnë kualifikimin në raundin me
CHAMPIONS/ Mbrëmja e fundit e fazës së grupeve, këto janë ndeshjet që do të luhen sot (FOTO LAJM) Liga e Kampioneve luan sonte ndeshjet e 6-ta dhe të fundit të fazës së grupeve, në mbyllje të të cilave do të njihen edh
Liverpool siguron kualifikim për në fazën tjetër (VIDEO) Liverpool ka rrezikuar jo pak, por në fund ka arritur të marrë një fitore 2-0 ndaj Red Bull Slazburg në ndeshjen e fundi
EMRI/ Përplaset makina e policisë, plagoset Komandanti i Grupeve të Gatshme Një automjet është përplasur gjatë natës me makinën e policisë pranë shkollës 9-vjeçare Naim Frashëri në Elbasan, ku si
Për çfarë do të flasin Kurti e Mustafa? Lideri i LVV-së dhe ai i LDK-së do të takohen sot në orën 15:00 për të diskutuar rreth bashkëqeverisjes. Në kuadër të kë
Për çfarë do të flasin Kurti e Mustafa Lideri i LVV-së dhe ai i LDK-së do të takohen sot në orën 15:00 për të diskutuar rreth bashkëqeverisjes. Në kuadër të kë
E kualifikuar, por Anglisë i nevojitet sot fitorja për këtë arsye Anglia tashmë e ka siguruar kualifikimin në Kampionatin Evropian të vitit 2020, mirëpo në rast se nuk fiton kundër Kosov
Nesër takim, këto janë temat që do t’i diskutojnë LDK e Vetëvendosje Grupet punuese të Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, nesër në mesditë vazhdojnë takimet ku do të dis
Sherr mes grupeve të të rinjve në Durrës, kapet njëri prej tyre Një 19-vjeçar është arretsuar ditën e sotme nga Policia e Durrësit. Ky i fundit mban mbi supe akuzën: “Prodhimi, mbaj
Kjo është renditja e 4 grupeve pas ndeshjeve të treta në Champions (FOTO LAJM) Interi ka fituar ndeshjen kryesore sonte duke e mundur me rezultat 2-0 Borussia Dortmundin, ndërkohë që Barcelona ka fit
Gjyqtarëve shqiptarë i besohet ndeshja e Europa League Enea Jorgji dhe asistentët e tij vazhdojnë të ngjisin shkallët me hapa gjigandë në arenën ndërkombëtare. Pas disa nde
Këto tre ekipe e kanë siguruar kualifikimin në Evropian Belgjika të enjten me fitoren 9:0 ndaj San Marinos e siguroi kualifikimin e para në Kampionatin Evropian duke regjistrua
Pse nuk u zhvillua sot seanca plenare, çfarë pritet të ndodhë të hënën Deputetët munguan këtë të enjte në Kuvendin e Shqipërisë, madje gjatë gjithë kësaj javë nuk u zhvilluan as komisione par
Nga "Rocky Balboa" te "Boli", kush janë kapot e 2 grupeve mafioze shqiptare të goditura në Itali Policia italiane ka vënë në pranga 7 shqiptarë dhe 1 italian të akuzuar për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Të