999 rezultate për

grupeve

Franca “spiunon” Shqipërinë deri kur të fillojë "Euro 2016" Franca do të jetë në grupe të Europianit me ekipe si Franca, Rumania dhe Zvicra. Ndërkohë që secila skuadër ka nisur për
Xhaka i bindur: Duam që të kalojmë fazën e grupeve Kur kanë mbetur vetëm dy muaj e gjysmë nga starti i Euro 2016, Shqipëria ka hyrë në fazën vendimtare të përgatitjeve. Me
Arrestohet Fatos Rizvanolli, biznesmeni që financonte xhihadistët kosovarë për në Siri Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin kryesor për financim të grupeve terroriste shqiptare, biznesmenin nga Pe
Renditja e 16 ekipeve më të mira të fazës së grupeve në Champions (FOTO LAJM) Uefa Champions League tashmë ka hyrë në një prej fazave më interesante pasi jemi në raundin e 1/16. Duke filluar që nga
Ky është goli më i bukur i fazës së grupeve në Champions (VIDEO) Florenzi mposht Messi-n dhe Suarez-in për të fituar çmimin për golin më të mirë të Ligës së kampionëve për fazën e grupe
Përplasje e armatosur mes dy grupeve në Shkodër Qyteti i Shkodrës është tronditur mbrëmjen e sotme nga përplasja me armë mes dy grupeve rivale. Nga informacionet e p
Policia thotë se grupet kriminale në veri po përplasen mes vete Besim Hoti, zëvendëskomandant i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, ka thënë se viteve të fundit incidentet në
Shtyhen bisedimet e Grupeve të punës, nesër debatohet për ligjin e mediave Grupet e punës anuluan takimin e paralajmëruar për sot ku në rend dite duhej të ishin reformat në mediat të propozuara n
KOMENT/ Përmbytje, larje hesapesh dhe shteti në mes Koment nga Albeu.com - Shqipëria e ka nisur ters vitin 2016 ku nga njëra anë vendi gjendet nën reshjet e dendura
UEFA publikon formacionin më të mirë të fazës së grupeve (FOTO) Institucioni më i rëndësishëm i futbollit Europian ka shpallur sot 11-shen më të mirë të fazës së grupeve në Champions L
Goal.com/ Formacioni më i mirë i fazës së grupeve në Champions (FOTO LAJM) Mbrëmë janë mbyllur të gjitha ndeshjet e fazës së grupeve në Champions. Portali "goal.com" ka përzgjedhur edhe 11-shen m
Statistikat e fazës së grupeve në Champions Championsi ka mbyllur në mesjavë fazën e grupeve. Albeu ju sjell statistikat më interesante nga ky sezon: - Iker Cas
Shorti i Championsit, ja ekipet që nuk mund të luajnë ndaj njëra-tjetrës Shorti i Ligës së Kampionëve do të hidhet të hënën. Ai do të përcaktojë çiftet e fazës së dytë të këtij kompeticioni pas
Bandat shqiptare të 25 viteve, armatimi dhe niveli i arsimit Në pjesën e dytë të autopsis së grupeve kriminale në Shqipëri, jepen detaje nga dosjet penale, armatimi dhe niveli ar
Lazio dhe Baseli i shqiptarëve, lidere të grupeve (VIDEO) Një sërë ndeshjesh janë zhvilluar në orën 19.00 në kuadër të Europa League. Përpos humbjes së Skëndërbeut, sonte kish
Juve-Milan sfida e tifo grupeve shqiptare në faqen zyrtare të Serisë A Juventus-Milan nuk mund të jetë kurrsesi një ndeshje normale e kampionatit italian. Trofetë e fituar përgjatë viteve e k
Gjosha: Rekomandimet e BE, të jemi konkret dhe zbatojmë afatet Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha, ka zhvilluar sot një takim me të gjithë zv.ministrat anëtarë në Komiteti
Bosnja jashtë Europianit (VIDEO) Bosnje dhe Herzegovina nuk do të jetë në Euro 2016, pasi ka humbur në ndeshjen e dytë përballë Irlandës me rezultatin 2-
300 milionë premio për fitoren ndaj Sportingut Skënderbeu është në kërkim të fitores së parë në fazën e grupeve të Ligës së Europës. Kampionët e Shqipërisë janë skuadr
Shqipëria ende në vëmendjen e UEFA-s Futbolli shqiptar vazhdon të ketë një vëmendje të veçantë nga ana e UEFA-s, kjo falë Skënderbeut dhe skuadrës kombëtare,