999 rezultate për

grupeve

Bino zbulon skenarët: Kur mund të nisë vaksinimi anti-Covid i grupeve të rriskut Ekspertja Silvia Bino nga Instituti i Shëndetit Publik flet për DW mbi strategjinë e vaksimit të popullsisë në Shqipëri
UEFA publikon gjashtë golat e fazës së grupeve të Champions, këtu mund të votoni Me të përfunduar faza e grupeve e Ligës së Kampionëve për sezonin 2020-21, UEFA-ja ka publikuar gjashtë golat e nominuar
Reali bën detyrën dhe siguron kualifikimin (VIDEO) Reali i Madridit ka fituar 2-0 ndaj Borussia Monchengladbah duke siguruar kështu kalimin në fazën e grupeve. Heroi i
Ronaldo "gjunjëzon" Barcelonën, Juve e mbyll si e para e grupit (VIDEO) Juventus ka triumfuar 0-3 në Camp Nou ndaj Barcelonës duke e mbyllur fazën e grupeve si e para e grupit, shkruan Albeu.c
Formacionet zyrtare: Barcelona-Juve, Messi kundër CR7 Barcelona pret Juventusin në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve vijon. Bardhezinjve u duhet një fitore me dy gola
Roma "shkretëtirë" në mbrojte për ndeshjen në Europa League Mbrojtja e Romës është në emergjencë totale para ndeshjes së raundit të 4-t të fazës së grupeve në grupeve në Europa Lea
Champions: 3 ndeshje nga fundi i grupeve, rezultatet, klasifikimi dhe kalendari Pas ndeshjeve të Kombëtareve dhe kampionateve në fundjavë, kjo mesjavë sjell edhe elitën e futbollit europian për klube,
Shqipëria e para e grupit: A të jep biletë Botërori? Kalkulimi i një matematike "të pamundur" Shqipëria e mbyll me fitore këtë edicion të Ligës së Kombeve, duke rrëmbyer kështu edhe vendin e parë në grup në Ligën C
Barazoi në minutat e fundit, Zidane: Do ta kalojmë fazën e grupeve Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka befasuar të gjithë me deklaratën e tij pas barazimit dramatik 2-2 kundër Bo
Formacionet zyrtare, Celtic-Milan (FOTO LAJM) Milan luan ndaj Celtic, në fazëen e grupeve të Europa League. Milan do të luaj me një formacion 4-3-3, ndërsa skocezë
EUROPA LEAGUE/ Nis faza e grupeve, këto janë të gjitha ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM) Pas përfundimit të xhiros së parë në Ligën e Kampionëve, është koha për Ligën e Evropës. Sot (e enjte) në këtë kompet
LIVE/ Hidhet shorti i Ligës së Europës, mësoni përballjet Me ndeshjet e “play off”- it që u luajtën dje, u plotësua edhe tabloja e 48 pjesëmarrëseve në shortin e Ligës së Europës
Nga sfida e parë e grupeve deri te finalja, mësoni datat e ndeshjeve në Champions Ditën e sotëm në Nion të Zvicrës është hedhur shorti, që ka vendosur skuadrat në grupet e Ligës së Kampioneve. Pasi u
E BUJSHME/ Shorti vë përballë Ronaldon dhe Messin në fazën e grupeve Pas përcaktimit të kokave të grupit, u zgjodhën edhe skuadrat e dyta në grupin G, ku ra në sy dueli midis Barcelonës dhe
Shorti i Champions League, përcaktohen kokat e grupeve Është duke u hedhur në Gjenevë të Zvicrës shorti i fazës së grupeve të Champions League. Janë 32 klube që kanë fituar
LIVE/ Shorti i Champions: Shorti rezervon dy ndeshje "big" (VIDEO) Është hedhur shorti i fazës së grupeve në Champions League. Shorti ka rezervuar përballje titanësh si Barcelona-Juven
Champions tenton të rikthejë tifozët në stadium, në dorë i mbetet qeverive UEFA ndërmori hapin e parë duke lejuar publikun të marrë pjesë në Superkupën Evropiane të mbajtur të Enjten e kaluar në
Zbulohen 32 skuadrat pjesëmarrëse në Champions, ja kur hidhet shorti i fazës së grupeve Janë mësuar emrat e 32 skuadrave që do të jenë pjesëmarrëse në garën më të madhe për klube në Evropë për sezonin 2020/20
Ja kur hidhet shorti i Ligës së Kampionëve Vetëm dy muaj pas finales së vitit 2020 të zhvilluar në Lisbonë, edicioni i 66-të i garës më prestigjoze evropiane në ni
Hoxha tregon si nisi përplasja e dy grupeve në Elbasan që nisën sagën e vrasjeve Gazetari Artan Hoxha foli mbrëmjen për ngjarjen e ndodhur në Elbasan ku mbeti i vrarë Bujar Çela, vëllai i të kërkuarit