999 rezultate për

grupet

Një pikë në dy ndeshje, Reali nis të bëjë llogaritë për të kaluar grupet e Champions Goli i Kasemiros nxori nga një situatë shumë e keqe Realin e Madridit dhe tani madrilenët duhet të bëjnë llogaritë për t
A ka lidhje grupi i gjakut me rrezikun e infeksionit COVID-19? Studimet thonë: PO! Grupi O është më pak i rrezikuar se grupet e tjera. Njerëzit me grupin e gjakut O mund të kenë m
Përcaktohen të gjitha grupet e Europa League Me ndeshjet e “play off”- it që u luajtën dje, u plotësua edhe tabloja e 48 pjesëmarrëseve në shortin e Ligës së Europës
Shorti rezervon përballje titanësh, CR7 sfidon Messin, ja të gjitha grupet Është hedhur shorti i fazës së grupeve në Champions League. Shorti ka rezervuar përballje titanësh si Barcelona-Juven
Njerëzit me këto grupe gjaku vështirë humbin peshë më lehtë Jeni në luftë të vazhdueshme me kilogramët e tepërt, madje edhe derisa u përmbaheni këshillave të ndonjë diete? Nëse
Habit Artan Hoxha, zbulon nderin i kërkojnë grupet kriminale politikanëve Artan Hoxha ka zbuluar se zbatimi i ligjit ndaj kundërshtarëve është nderi që i kërkojnë grupet kriminale palëve politik
NATIONS LEAGUE/ Renditja në të gjithë grupet pas dy ndeshjeve të para (FOTO LAJM) Liga e Kombeve ngriti siparin për këtë edicion teksa u luajtën dy ndeshjet e para në të gjithë grupet e Ligave të ndrysh
"Nuk jam mërzitur fare", Egbo: Jam krenar, do të synojmë grupet e Europa League Trajneri i Tiranës, Emanuel Egbo, bardheblu u shpreh i kënaqur me lojën e skuadrës së tij pavarësisht se kryeqytetasit h
Mendoni se jeni të sigurt në WhatsApp? Gjërat janë ndryshe Nëse mendonit se jeni të sigurtë teksa përdorni “WhatsApp” e keni gabim. Jordan Wildon, një gazetar multimedia në ‘DW
"Tentakulat e krimit të organizuar", çfarë zbulon raporti për vendin tonë Një raport i fundit i Nismës Globale Kundër Krimit të Organizuar Ndërkombëtar, arrin në përfundimin se grupet kriminale
Artan Hoxha zbulon biznesin që nuk u ka ecur bandave shqiptare: Me prostitutat janë martuar Gazetari Artan Hoxha i cili vazhdmisht analizon ngjarjet kriminale që ndodhin në vend, së fundmi ka folur edhe për lloje
Artan Hoxha: Pse grupet kriminale kthehen dhe "lajnë hesapet" në Shqipëri Nisur nga situata e krimit pas pandemisë në vend, gazetari Artan Hoxha thotë se izolimi i diktuar nga epidemia i grupeve
Trump do t’i listojë si terroristë, kush i nxiti protestat e dhunshme për vrasjen e Floyd Presidenti Donald Trump dhe disa prej zyrtarëve të lartë të administratës së tij akuzojnë për aktet e dhunës, provokator
INTERPOL jep alarmin: Grupet kriminale po përdorin pandeminë e koronavirusit Një alarm i INTERPOL paralajmëron se organizatat kriminale po përdorin shërbime të ofrimit të ushqimit për të transportu
Gjetje në kohë karantinë, grupet kriminale përdorin shpërndarësit e ushqimit për drogën Bandat kriminale po përdorin postierët e ushqimit të shpejtë për të shpërndarë substanca narkotike, tha Organizata Ndërk
Enigma e Masonëve dhe e Iluminatit! Rreth viteve 100-të një profesor i moshuar dhe i mençur i shërbimeve sekrete të pleqve të Zionit, hipur në një kalë tran
Shorti i Ligës së Kombeve/ Përcaktohen dy grupet në Ligën D, ja të gjitha përballjet U hodh në Amsterdam shorti i Ligës së Kombeve për sezonin 2020-2021. Në ceremoninë e mbajtur në kryeqytetin e Holandës u
Mendoni se jeni të sigurt në WhatsApp? Gjërat janë ndryshe Nëse mendonit se jeni të sigurtë teksa përdorni “WhatsApp” e keni gabim. Jordan Wildon, një gazetar multimedia në ‘DW
Maqedoni-Kosovë, biletat do të blihen me letërnjoftim Një ditë pasi që Federata Futbollistike e Maqedonisë shpalosi çmimin e bletave për sfidën Maqedoni-Kosovë, mësohet se nu
Të gjitha ekipet e kualifikuara nga grupet E, F, G dhe H Ka përfunduar faza grupore e Ligës së Kampionëve për skuadrat pjesëmarrëse në grupet E, F, G dhe H, ashtu që është mësua