999 rezultate për

grupe

Opozita parlamentare kërkon takim me Fleckestein, zbulohet tema e diskutimit Tre kryetarët e grupeve parlamentare opozitare do të kenë sot një takim me Knut Fleckestein, këshilltarin e kreut të Kuv
Akil Pano flet për ngjarjen horror në Kombinat: Ka grupe satanike në Shqipëri "Patjetër që ka grupe satanike që qarkullojnë në Shqipëri..." Pastori Akip Pano, ndërsa foli për ngjarjen e rëndë në
Artan Hoxha zbulon biznesin që nuk u ka ecur bandave shqiptare: Me prostitutat janë martuar Gazetari Artan Hoxha i cili vazhdmisht analizon ngjarjet kriminale që ndodhin në vend, së fundmi ka folur edhe për lloje
Të përfshirë në grupe kriminale, kush janë tre "të fortët" që morën formularin nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: Eftim Z
"Kosovarët të vijnë si turistë, por Sigurimi i Shtetit do ketë telashe", zbulohet porosia e Enverit Publikohet një dokument arkivor, nxjerrë nga Arkivi i Ministrisë së Punëve të Brendshme me siglën “Tepër sekret”, i cili
Shkatërrohen katër grupe kriminale, arrestohen 57 persona në Korçë 4 grupe kriminale janë shkatërruar në Korçë duke vënë në pranga 57 persona dhe duke shpallur në kërkim 8 të tjerë në kua
U afruan me makinë dhe qëlluan 30 vjeçarin, çfarë u bë shkak për konfliktin mes grupeve Pasditen e sotme një person mbeti i plagosur pas një sherri në Lezhë. Autori Daniel Rama ka qëlluar në dorë 29-vjeçar
Artan Hoxha: Pse grupet kriminale kthehen dhe "lajnë hesapet" në Shqipëri Nisur nga situata e krimit pas pandemisë në vend, gazetari Artan Hoxha thotë se izolimi i diktuar nga epidemia i grupeve
Lubonja kritikon hapur ambasadoren amerikane: Jep disa mesazhe sikur po flasin grupe mafioze Analisti Fatos Lubonja, i ftuar në rubrikën ‘’Opinion’’ të Neës24 ka thënë se fati i Reformës Zgjedhore është vendosur d
Trump do t’i listojë si terroristë, kush i nxiti protestat e dhunshme për vrasjen e Floyd Presidenti Donald Trump dhe disa prej zyrtarëve të lartë të administratës së tij akuzojnë për aktet e dhunës, provokator
Ulja e pagave shkakton kaos te PSG-ja, lojtarët ndahen në dy grupe Situatë aspak e mirë është krijuar te PSG-ja, që sheh sërish ndarjen dhe përplasjen e dy grupeve në dhomat e zhveshjes.
Zidane: ADN e Realit, vetëm të fitojë Trajneri i Real Madrid ka udhëhequr seancat stërvitore në Valdebebas, me lojtarët që janë stërvitur në grupe të vogla.
Më në fund skuadrat e Premier League arrijnë marrëveshjen për rifillimin e stërvitjeve Raportimet e fundit nga ‘Bleacher Report’ bëjnë të ditur se skuadrat e Premierligës janë pajtuar për rifillimin e stërvi
ZYRTARE/ La Liga lejon stërvitjen në grupe La Liga ka marrë vendimin sa i përket stërvitjeve të skuadrave. Qeveria spanjolle ka dhënë dritën jeshile klubeve që
ZYRTARE/ Nga sot skuadrat kosovare mund të fillojnë stërvitjen në grupe Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar se skuadrat kosovare mund të fillojnë stërvitjet grupore nga dita e sotme. Zëd
Ende asnjë miratim, në Itali duhet të presin ende për stërvitjet në grup Ndërkohë që Bundesliga u rikthye në fushë këtë fundjavë, për të vijuar sezonin 2019-2020, nuk mund të thuhet e njëjta gj
INTERPOL jep alarmin: Grupet kriminale po përdorin pandeminë e koronavirusit Një alarm i INTERPOL paralajmëron se organizatat kriminale po përdorin shërbime të ofrimit të ushqimit për të transportu
Gjetje në kohë karantinë, grupet kriminale përdorin shpërndarësit e ushqimit për drogën Bandat kriminale po përdorin postierët e ushqimit të shpejtë për të shpërndarë substanca narkotike, tha Organizata Ndërk
Banorët e Haraçinës: Nuk ka koronavirus, paniku përhapet pa nevojë (VIDEO) Në Haraçinë e cila ndodhet 12 km larg qendrës së Shkupit, në kushte të gjendjes së jashtëzakonshme dhe rekomandime nga m
Çfarë ndryshoi aplikacioni WhatsApp për shkak të koronavirusit? WhatsApp është duke u përpjekur të frenojë përhapjen e shpejtë të dezinformimit të koronavirusit duke vendosur kufij të