E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

grumbulluar

Irlandë-Zvicër, formacionet zyrtare: Xhaka kapiten (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Iralndës dhe Zvicrës. Irlanda dhe Zvicra do t’i matin forcat nga or
Shqipëria U-19 fillon grumbullimin, del lista kuqezi (FOTO LAJM) Shqipëria U-19 e drejtuar nga trajneri Nevil Dede ka filluar grumbullimin dhe seancat stërvitore në prag të pjesëmarrjes
Kush është ajo lakuriq në krevat? Ylli i Juventusit fëlliqet keq Moise Kean është shndërruar në protagonist të lajmeve të fundit për shkak të një video të postuar nga ai vetë. Futbollis
E fejuara e sulmuesit të Interit , zbulon linjat perfekte (FOTO LAJM) Në fushë spikat për grintën e madhe dhe golat e shënuar, ndërsa jashtë fushe, Lautaro Martinez shoqërohet me një femër m
Balotelli: Nuk është vetëm faji im që nuk jam grumbulluar në kombëtare Mario Balotelli ka folur për ‘Canal +’ në Francë dhe ka komentuar lënien jashtë kombëtares italiane nga Roberto Mancini,
Lajme jo të mira për Kombëtaren, dëmtohet Manaj Trajneri i Shqipërisë, Edi Reja, ka marrë një goditje, pasi sulmuesi Rey Manaj është dëmtuar. Tekniku italian mund të
Euro 2020, Reja publikon listën e lojtarëve për ndeshjet ndaj Islandës dhe Moldavisë (FOTO LAJM) Trajneri i kombëtares shqiptare, Edi Reja ka përzgjedhur lojtarët që do luajnë në ndeshjet zyrtare eliminatore drejt Eur
Dermaku: Pres që Reja të më ftojë në Kombëtare Kastriot Dermaku, rezultoi njeriu i ndeshjes në fitoren 1-0 të skuadrës së tij, Cosenza, ndaj Spezias në Serine B, në It
Buzëqesh Napoli, Hysaj dhe Mertens janë gati Napoli do të ketë në grup dy të dëmtuarit e sfidës në Romë, bëhet fjalë për Dries Mertens dhe Elseid Hysaj që lanë fushë
Guardiola: Lutem që lojtarët e grumbulluar me kombëtaret të vijnë si ikën Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, ka deklaruar sot se do të lutet çdo ditë që lojtarët e skuadrës së tij, të gr
Lila dhe Binaku me probleme, Panucci thërret 3 lojtarë të tjerë Pasditen e së hënës Kombëtarja shqiptare ka nisur punë në Durrës, për ndeshjet kualifikuese të Euro 2020, kundër Turqisë
Mancini shpall listën: Grumbullon dy talentet Zaniolo dhe Kean, Balotelli jashtë (FOTO LAJM) Roberto Mancini ka shpallur listën e të ftuarve për dy ndeshjet e para të Italisë në kualifikikueset e Euro 2020 në 23
Refuzoi Shqipërinë, Greqia lë jashtë listës Durmishajn Zgjedhja e Durmishajt për të përfaqësuar kombëtaren greke dhe jo atë shqiptare ishte lajmi që ka bërë më shumë bujë.
Caldara lë pas dëmtimin e gjatë, Gattuso e grumbullon ndaj Chievos Mattia Caldara është grumbulluar nga Genaro Gattuso për ndeshjen e fundjavës ndaj Chievos. Pas pesë muajsh Caldara kt
Manchester United e coptuar ndaj PSG-së Manchester United është nisur për në Paris, aty ku ditën e nesërme do të përballet me PSG-në për ndeshjen e kthimit të C
Fillojnë kërkimet për gjetjen e pilotit të Emiliano Sala Trupi i Emiliano Sala u gjet, por trupi i pilotit të tij ende nuk është gjetur. Por për të gjetur David Ibbotson ja
Etrit Berisha humbet formacionin, Gollini i merr vendin Etrit Berisha do të mungojë në sfidën përballë Cagliarit, në Kupën e Italisë. Portieri i kombëtares nuk do të qëndro
Mbrojtësi i Cityt: Ai ishte i çmendur “El Loco”, një nofkë, por edhe një stil jete. Marcelo Bielsa është një trajner i veçantë dhe këtë e ka treguar gjatë gji
Kristal Abazaj gati për debutim, grumbullohet nga trajneri Anderlechtit Kristal Abazaj është grumbulluar me skuadrën e parë të Anderlechtit në ndeshjen ndaj Cercle Brugge e cila luhet sot.
Panucci me dhimbje koke, dëmtohet mesfushori i Kombëtares Ditën e djeshme trajneri i Kombëtares Christian Panucci bëri të ditur listën me lojtarët e grumbulluar për sfidat që do