999 rezultate për

grumbullimit

Përgatitjet për Ligën e Kombeve, kombëtarja publikon programin e grumbullimit (FOTO LAJM) Pas shpalljes së listës për dy ndeshjet e Nation League kundër Bjellorusisë dhe Lituanisë, trajneri Edi Reja ka përpilua
Tirana nën "pushtetin" e zjarrit, në flakë pika e grumbullimit të skrapit Një zjarr ka përfshirë një pikë skrapi në rrugën Tiranë-Ndroq, në dalje të Kombinatit. Nuk dihet ende se si është shkakt
Sadio Mane lojtar dhe njeri i madh, ndihmon punonjësin gjatë grumbullimit me Senegalin (VIDEO) Sadio Mane me përulësinë dhe mirësinë e tij vazhdon të prek zemrat e sportdashësve. Së fundmi Mane ndodhet i grumbull
Emir Lenjani shënon gol për Sionin para grumbullimit me Kombëtaren (VIDEO) Ermir Lenjani ka shënuar gol të bukur për Sionin në Zvicër. Anësori i Kombëtares shqiptare shënoi golin e barazimit
Manchester United lë jashtë grumbullimit Lukakun Manchester Unitedi e ka lënë Romelu Lukakun jashtë skuadrës për një tjetër ndeshje miqësore. Lukaku ishte lënë jashtë
Grezda: Tregon ndryshimet mes Rejës dhe Panuccit Eros Grezda është një nga të paktët "veteranë" të Kombëtares kuqezi, që është vënë në dispozicion të trajnerit Edi Reja,
Grezda tregon ndryshimet mes Reyas dhe Panuccit Eros Grezda është një nga të paktët "veteranë" të Kombëtares kuqezi, që është vënë në dispozicion të trajnerit Edi Reja
Shqiptarët vjedhin ku të mundin, ja skandali në pikën e grumbullimit (VIDEO) Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” tregon, sesi grabiten automjetet e bllokuara të qytetarëve në pikën e grumbullimit n
“Larg pikave të grumbullimit”, Ambasada Amerikane reagon për protestën Protesta e opozitës, akoma pa nisur ka sjellë shumë reagime nga figurat publike të politikës ose institucionet. Për k
LIVE/ Studentët nisin sërish protestën para kryeministrisë Studentët janë rikthyer në protesta pas pushimeve të fundvitit, ndërsa u kanë vënë kyçin fakulteteve. Pas grumbullimi
Bushi surprizon me listën e grumbullimit (FOTO LAJM) Ditën e sotme trajneri i Kombëtares së Shpresave, Alban Bushi doli në në konferençën për shtyp ku publikoi listën e grum
Trajneri i Argjentinës akuzohet për ngacmim seksual Një gazetar lokal argjentinas, Gabriel Anello ka hedhur akuza të rënda mbi trajnerin e Kombëtares argjentinase, Jorge Sa
Allegri acarohet me prezencën e Ramosit: "Po ty kush ta dha të drejtën të vish këtu" Real Madrid dhe Juventus u çmendën në fund të takimit teksa nuk merrej vesh kush po fliste dhe kush e kishte gabim në at
Shpërthen vëllai i Dybalas pas mosgrumbullimit të Paolos Lënja jashtë e Dybalas në grumbullimin e Argjentinës për dy miqësoret, e ka shtyrë vëllanë e Dybalas, Gustavon të bëja a
Gruevski: Zgjedhja e kryetarit të bëhet pa presione Kandidatët për kryetar të VMRO-DPMNE-së në procesin e grumbullimit të nënshkrimeve të mos shfrytëzojnë asnjë formë të pr
Panucci zbulon arsyen pse la jashtë grumbullimit Sokol Cikalleshin Kristian Panuçi, sot zyrtarisht ka filluar grumbullimin e tij të parë me kuqezinjtë. Ndeshja e tij e parë do të jetë nd
FSHF ngurron të flasë për Xhakën, ia kalon Panuccit përgjegjësinë FSHF akoma nuk ka vendosur rreth të ardhmes së Xhakës në kombëtaren shqiptare. Gazeta Panorama ka kontaktuar dje me z
“Struganët për Strugën” me ultimatum për zgjidhjen e situatës së vendgrumbullimit të mbetjeve Prej ditës së nesërme do të fillojë sigurimi fizik prej 24 orëve në vendgrumbullimin e mbetjeve në Strugë i cili edhe so
SKANDALI/ Sulmuesi i Tiranës, orgji me prostituta Në fillim të këtij viti sulmuesi i ri i Tiranës, Junus Sentamu është përfshirë në një skandal të madh të kombëtares të
Meta: Qendra e grumbullimit do i japë hov zhvillimit të bujqësisë në Cërrik Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta, mori pjesë në inaugurimin e qendrës së re të grumbullimit, përpunimit dhe tregtimit t