999 rezultate për

grumbullimi

Tuchel, trajneri i radhës në Premier League që vë në dyshim grumbullimin e lojtarëve me kombëtaret Situata pandemike po vazhdon edhe gjatë këtij viti në tërë botën. Probleme të mëdha po paraqiten edhe në sporte të ndrys
Protesta e gjashtë: Nis grumbullimi i të rinjve në sheshin Skënderbej Ka nisur protesta e ditës së gjashtë për Klodian Rashës nga efektivi i policisë. Pas dorëheqjes së Sandër Lleshajt, n
Nuk lejohet grumbullimi me më shumë se 10 veta, Komiteti i Ekspertëve i jep dritën jeshile Kuvendit Komiteti i Ekspertëve ka vendosur që të lejojë mbledhjen e Kuvendit gjatë ditës së enjte duke respektuar protokollet e v
"Jam sforcuar shumë javët e fundit", Bonucci njofton largimin nga grumbullimi me Italinë Leonardo Bonucci "ngre flamurin e bardhë", pasi në konferencën për shtyp të ditës së sotme njoftoi se do të largohet nga
Shkak dëmtimi, mbrojtësi i Tiranës largohet nga grumbullimi me Kombëtaren Erjon Hoxhallari është larguar nga Kombëtarja menjëherë pas miqësores me Kosovën. Në ditën pasardhëse, mbrojtësi i Ti
Lajme jo të mira për Milanin nga Belgjika, Saelemaekers largohet nga grumbullimi me kombëtaren Paraqitjet pozitive me Milanin ndikuan që Alexis Saelemaekers të merrte një ftesë nga kombëtarja e Belgjikës për ndeshje
Vendimi i organeve shëndetësore shkakton rrëmujë me grumbullimin e Italisë Zyrat Shëndetësore Lokale në Itali kanë krijuar një kaos pasditen e djeshme, pasi kanë urdhëruar izolim në mirëbesim të
Bastoni infektohet me koronavirus, humb derbin Koronavirusi prek edhe Interin, pasi mbrojtësi 21-vjeçar Alessandro Bastoni ka rezultuar pozitiv në testet e zhvilluara
Tjetër lojtar në dyshim për grumbullimin me Kosovën për shkak dëmtimi Situata mund të përkeqësohet akoma më shumë për skuadrën kombëtare të Kosovës. Në kohën kur Milot Rashica mungon, Ami
Thiago Alcantara infektohet me koronavirus, humb ndeshjen e rradhës dhe grumbullimin me Spanjën Thiago Alcantara ishte mungesa e madhe e Liverpoollit në ndeshjen e djeshme ndaj Arsenalit, ndërsa në një komunikatë të
Probleme me grumbullimin e lojtarëve, Reja thërret Endri Çekiçin Në listën e prezantuar nga Edi Reja ditën e djeshme, fantazisti pogradecar Endri Çekiçi ishte në listën e pritjes, por s
Përgatitjet për Ligën e Kombeve, kombëtarja publikon programin e grumbullimit (FOTO LAJM) Pas shpalljes së listës për dy ndeshjet e Nation League kundër Bjellorusisë dhe Lituanisë, trajneri Edi Reja ka përpilua
Ende nuk ka akord, Ibra mungon në grumbullimin e skuadrës së Milanit Pas një mbylljeje fantastike që i bënë një sezoni të çuditshëm si ky i këtij viti, Milani do të rikthehet nesër në fushë
I infektuar me koronavirus, Pjanic humb grumbullimin me Barcelonën Miralem Pjanic do ta nisë me vonesë aventurën e tij me Barcelonën. Mesfushori boshnjak i transferuar gjatë kësaj vere ng
Tirana nën "pushtetin" e zjarrit, në flakë pika e grumbullimit të skrapit Një zjarr ka përfshirë një pikë skrapi në rrugën Tiranë-Ndroq, në dalje të Kombinatit. Nuk dihet ende se si është shkakt
Gjoba e burg! Rama merr masa të reja pas trefishimit të rasteve me COVID-19 në Shqipëri Kryeministri Rama ka shprehur shqetësimin për rritjen e numrave të të infektuarve, dhe e sheh si opsion të fundit rimbyl
Grumbullimi me kombëtaren, Kili vendos në karantinë Sanchez dhe Vidal Kili do të përballet me Uruguain në 26 mars dhe Kolumbinë 5 ditë më vonë, në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Kampio
Lucas Paqueta refuzon grumbullimin me Milanin në ndeshjen ndaj Brescias Një lajm i çuditshëm vjen nga Milani. Lucas Paqueta ka refuzuar grumbullimin për ndeshjen kundër Brescias. Sulmuesi b
"Plisat" fillojnë grumbullimin e ndihmave për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri Ashtu siç ishte paralajmëruar më parë përmes një postimi në faqen zyrtare, grupi i tifozëve Plisat e ka filluar grumbull
Sadio Mane lojtar dhe njeri i madh, ndihmon punonjësin gjatë grumbullimit me Senegalin (VIDEO) Sadio Mane me përulësinë dhe mirësinë e tij vazhdon të prek zemrat e sportdashësve. Së fundmi Mane ndodhet i grumbull