999 rezultate për

grumbullimeve

Qeveria vendos: Maskat të detyrueshme edhe në ambiente të hapura Qeveria merr vendim: maskat bëhen të obligueshme në ambiente të hapura, transport publik dhe institucione publike. Or
Mançini surprizon me listën e grumbullimeve Trajneri i Italisë ka publikuar listën e të grumbulluarve për dy ndeshjet ndaj Polonisë dhe Ukrainës. Një listë me mjaft
Ignatavicius: Palët politike të rifillojnë dialogun Përfaqësuesi i kreut të presidencës së OSBE-së Evaldas Ignatavicius, pas takimeve të mbajtura me kryeministrin Sali Beri