999 rezultate për

gruevski

U vesh si grua? Si u arratis Gruevski nga Maqedonia U bënë dy vjet nga arratisja e ish kryeministrit të Maqedonisë Nikolla Gruevski nga Maqedonia drejt Hungarisë dhe akoma
Konfirmohen dënimet me burg për "Tankun", Jankullovska do të shkojë në burg, Gruevski mbetet në Budapest (VIDEO) Refuzohen ankesat e tre të dënuarve për blerjen e Mercedesit luksoz prej 600 mijë eurove – vendosi Gjykata supreme pas z
Ali Ahmeti e Nikolla Gruevski shpëtojnë nga "bombat" Nga 1 korriku, Ligji i ri për Prokurorinë Publike hyn në fuqi. Ligji sjell një risi – bisedat e përgjuara ose të ashtuqu
Rudina Hajdari ngre zërin në Kuvend: Rama si Nikola Gruevski, do ketë të njëjtin fat! Deputetja Rudina Hajdari ka sulmuar ashpër kryeministrin Rama gjatë interpelancës për Teatrin. Nga foltorja e Kuvendi
Të arratisurit që assesi të kapen! Gruevski, Krasniqi, Vojminovski bashkë në listën e të kërkuarve (VIDEO) Gjatë është lista në faqen e Ministrisë së Brendshme me emrat e personave që kërkohen me fletëarrest ndërkombëtar. Janë
Vjetërsohet lënda "Trajektorja", shpëton Nikolla Gruevski Ish-kryeministi i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski shpëtoi nga rasti "Trajektorja" pasi gjykata konstatoi vjetërsi
Gruevski ja hedh "Trajektores", kush do paguajë shpenzimet Ish-kryeministi i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski shpëtoi nga rasti "Trajektorja" pasi gjykata konstatoi vjetërsi
Gjykata e Lartë e Hungarisë: Nuk janë përmbushur kushtet për ekstradimin e Gruevskit në Maqedoni Ministria e Drejtësisë që nga 5 gushti e ka pranuar të vetmin njoftim se Gjykata e Lartë Rajonale e Hungarisë ka marrë v
Komandant Malisheva: Si Gruevski, si Zaevi njëlloj janë Pas vërtetimit të dënimeve për grupin e Kumanovës nga ana e Gjykatës së Apelit në Shkup është prononcuar edhe Muhamed Kr
Gruevski nuk gjen qetësi as larg, ky është shqetësimi i tij më i fundit sh kryeministri Nikolla Gruevski i cili është në arrati sot në mëngjes ka shkruar një status në profilin e tij në facebo
Zaev i bëri thirrje Gruevskit të kthehet në Maqedoni Kryeministri Zoran Zaev i bëri thirrje ish kryeministrit, Nikolla Gruevskit i cili fitoi azil politik në Hungari, të kth
Gruevski, mjaft aktiv edhe në jetën publike në Hungari Ish – kryeministri Nikolla Gruevski, po shijon ditët e tij të azilit në Hungari. I dënuar me dy vite burg nga gjykatat e
Gruevski kërkon të rikthehet në Maqedoni Qeveria e Maqedonisë për këtë fundjavë ka bërë njoftim se edhe zyrtarisht do të lëshohet për përdorim autostrade e re ng
Meta i hap luftë Sorosit dhe Ramës: Nuk jam Gruevski unë, kemi për ta parë (VIDEO) Presidenti Meta ka mbajtur një fjalim tepër të fortë nga Presidenca duke lëshuar akuza ndaj Geroge Soros dhe Edi Ramës.
Gjykata vendosi nëse Gruevski do të ekstradohet në Maqedoni Pavarësisht se u paraqit në gjykatë me duar të lidhura me pranga, të cilat i mbuloi me xhaketë, Nikola Gruevski nuk do t
Gruevski nuk heq dorë nga luksi, çmimi marramendës i syzeve të markës së njohur (FOTO LAJM) Nikola Gruevski, ish-kryeministri i Maqedonisë u paraqit sot në një gjykatë në Budapest, e cila do të vlerësojë nëse ai
Momenti i shoqërimit të Gruevskit me pranga në duar (VIDEO) Ish-kryeministri në arrati Nikolla Gruevski u paraqit sot para gjykatës në Budapest, e cila do të vendosë për ekstradimi
Me pranga në duar: Gruevski arrestohet në Hungari, pritet ekstradimi në Maqedoni Ish-kryeministri në arrati Nikolla Gruevski sot ishte në proces gjyqësor në Budapest, ku pritet që të vendoset për ekstr
Zaev: Gruevski ishte kryeministër, kryetar Kuvendi, redaktor lajmesh Kryeministri Zoran Zaev në seancën e djeshme kuvendore tha se Qeveria po dëgjon kritikat e opozitës maqedonase. Ai bë
Maqedonia kërkesë të dytë për ekstradimin e Gruevskit Ministrja e Drejtësisë, Renata Deskovska ka nënshkuar sot një kërkesë të re për ekstradim të ish kryeministrit Nikolla G