999 rezultate për

gruevski

Gruevski: Dëshmitarët e propozuar nga PSP dëshmuan në favorin tonë Pas gjyqit të sotëm në Gjykatën Penale për rastin “Tanku”, ish-kryeministri Nikola Gruevski u ankua se gjykata përsëri,
Paralajmërohet Nikolla Gruevski se do t`i konfiskohet celulari Në seancën e sotme të Gjykatës Penale për lëndën “Tenk” të PSP-së, gjykatësja Dobrila Kacarka e paralajmëroi Nikolla Gru
Rasti Tanku, dëshmon shoferi personal i Gruevskit Ka vazhduar gjykimi i rastit “Tanku” për blerjen e mercedesit luksoz nga MPB për nevoja të ish kryeministrit Gruevski.
Gruevski tregon momentin se kur do të arrestohet Gruevski përveç se është i vetëdijshëm se do të përfundojë në burg, di edhe momentin kur do të arrestohet. Sipas ish
Gruevski kërkon përjashtimin e kryetarëve të Gjykatës Penale dhe të Apelit Nikolla Gruevski, Mile Janakievski dhe të akuzuarit e tjerë në rastin “Dhuna në Qendër” kërkuan ndërrimin e gjykatësit D
Ftohen marrëdhëniet mes Gruevskit dhe Mickoskit Kryetari aktual i VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski dhe ish-kryetari i kësaj partie, Nikolla Gruevski gjatë kohë nuk kanë k
Titanik, Gruevski kërkon ndërrimin e trupit gjykues Për kërkesën e mbrojtjes për përjashtmin e gjykatësve në lëndën “Titanik”, do të vendosë Gjykata e Apelit. Avokati Elenk
Durimtari Gruevski: Dëgjon në gjykatë 11 orë përgjime Ish-kryeministri dhe ish-lideri i VMRO-DPMNE, Nikolla Gruevski për 11 orë ka dëgjuar “bombat” e përgjimeve. Ai kishte hy
Gruevski me 35 llogari bankare, nuk dihet saktësisht pasuria e tij Ish-kryeministri i Maqedonisë dhe ish-lider i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski ka 35 llogari bankare. Kjo e dhënë ka dalu
Gruevski: Më mbajnë çdo ditë në gjykatë, që të mos jem i pranishëm në Kuvend Ish-kryeministri Nikolla Gruevski, pas anulimit të seancës së sotme gjyqësore për lëndët “Tanku”, tha se proceset gjyqës
Avokatët mbrojtës të Gruevskit kërkojnë ndërrimin e gjykatësve Në Gjykatën penale sot duhej të fillojë seanca për lëndën e PPS-së “Tanku”, por pas kërkesës së avokatëve të ish kryemin
Rasti "Tank", Gruevski sërish në Gjykatë Në Gjykatën Penale për sot është caktuar seancë e re për lëndën “Tanku”, lëndë e Prokurorisë Speciale Publike. Në ras
Gruevski i detyruar të paraqitet në gjykatë për 4 ditë me radhë Javën e ardhshme vazhdojnë gjykimet mbi lëndët e Prokurorisë Speciale. Ish-kryeministri Nikolla Gruevski do të paraqitet
Javë e stërngarkuar me seanca gjyqësore për Gruevskin Pas festave vijon një javë e mundimshme gjyqësore për ish kryeministrin Nikolla Gruevski. Nga e marta deri të premten, a
Gruevski publikon këngën e re të Zaevit Ish-kryeministiri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski ka bërë një status në rrjetin social facebook, ku akuzon kryeministrin
Gruevski dhe Zaev paguajnë mijëra euro për avokatët Për gjykimin në lëndën “Titanik”, ish-Kryeministri Nikolla Gruevski merr me vete gjashtë avokatë. Sipas çmimores së avok
Mësoni ku ndodhen zyrat e reja të Gruevskit Ish lideri i VMRO-DPMNE-së ka zyra të reja edhe atë në QT “Palloma Bjanka”, jo larg nga selia e bardhë e partisë, e ndër
Gruevski: Jam i pafajshëm për rastin "Shuplakat" Në Gjykatën Penale sot filloi seanca për rastin e PPS-së ” Shuplakat”, ku të gjithë të akuzuarit për këtë rast thanë se
Gruevski pranon telefonatën nga truproja Truproja e Nikolla Gruevskit, Bllagoja Vasilevski nga Vjena përmes telefonit ka biseduar me vëllain e tij Aleksandar Vas
Kaq avokatë janë angazhuar për mbrojtje të Gruevskit Nikolla Gruevski do të mbrohet me gjashtë avokatë në rastin Titanik për manipulime zgjedhore. Përveç tij, edhe Mile Jana