999 rezultate për

gruevski

LSDM sulmon Gruevskin: I paarsyeshëm, po bllokon sistemin shtetëror LSDM-ja ka “thumbur” keqas Nikolla Gruevski, pasi sipas tyre ai po bllokon gjithë sistemin shtetëror, ndërsa edhe një he
Zaevi dhe Gruevski u takuan "kokë më kokë", ja ku Kreu i VMRO-së Nikolla Gruevski është takuar me kreun e LSDM-së, Zoran Zaevin, shkruan gazeta "Zëri". Partia e Zaevit
Ivanov dhe Gruevski përgatisin grusht shteti? Presidenti i Maqedonisë, Gjorgje Ivanov, në bashkëpunim me kryetarin e VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevskin, po përgatisin g
Osmani: Nuk na pengon takimi i Gruevskit me Zaevin Zëdhënësi i Bashkimit Demokratik për Integrim, Bujar Osmani, gjatë një interviste për të përjavshmen "Fokus", ka thënë s
Zaev dhe Gruevski takohen “fshehurazi” ? Seputeti i BDI-së, Rexhail Ismaili ka thënë në emisionin “200” në Alsat-M, se BDI ka informata të sigurta për një takim
Zekiri: Ivanovi po flet me gojën e Gruevskit Nga Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë kanë bërë me dije se presidenti i Maqedonisë, Gjorgje Ivanov, po vazhdon me loj
Shumica e re do zbatojë vullnetin e qytetarëve, jo të Gruevskit Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë, me anë të një deklarate për medie, ka thënë se shumica e re parlamentare do të zba
Ivanov akuzon Ramën për prishjen e paktit Gruevski-Ahmeti Presidenti i Maqedonisë, George Ivanov, ka zbardhur akuzuar kryeministrin e Shqipërisë Edi Ramën, se është shkaktari i p
Gruevski kombinohet për Pashkë, ja si është veshur (FOTO LAJM) Kreu i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, ka festuar sot Pashkët së bashku me familjen e tij, kryesisht në kishat e Shkupi
Bejta-Gruevskit: S’ka parti shqiptare që do hynte në koalicion me anti-shqiptarët Gruevski duhet t’i dëgjojë ndërkombëtarët dhe ta respektojë demokracinë, deklaroi nënkryetari i BDI-së, Nëvzat Bejta, në
LSDM: Ai që do të arrijë Gruevskin duhet të vjedhë 6 vite me radhë Deputetët e VMRO-së kanë vazhduar me replikat e tyre kundër gjuhës shqipe dhe Platformës Shqiptare edhe gjatë seancës së
Fouere: BE të sanksionojë Ivanovin dhe Gruevskin Ish ambasadori i BE-së në Maqedoni, Erwan Douere, gjatë një interviste për "Faktor24", ka thënë se nëse BE-ja është seri
Ja kush është ish-ministri i Gruevskit në mesin e deputeteve shqiptare (FOTO LAJM) Deputeti i Nikolla Gruevskit, Antonio Milloshoski, ka postuar një foto në Facebook, në të cilën shihet se si është pranë
Senatori John McCain i jep një "mësim të mirë" Gruevskit dhe Ivanovit Senatori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, John Mçain, gjatë vizitës në disa vende të rajonit, ka refuzuar të ndalojë
Gruevski: Në Kuvend luftohet për Maqedoninë Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, ka deklaruar se në Kuvendin e Maqedonisë po zhvillohet luftë politike për të
Remenski-Veljanovskit: Po prisni urdhërat e Gruevskit Deputetja e Lidhjes Social-demokrate të Maqedonisë, Frosina Remenski, gjatë seancës së sotme konstituive për zgjedhjen e
LSDM: Kuvendi dhe Ivanovi të largohen nga Gruevski Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë, me anë të një deklarate për medie, ka kërkuar që presidenti i Maqedonisë, Gjorge I
Ekspertët: Kërcënimet e Gruevskit duhet të dënohen Ekspertët vlerësojnë se kërcënimet e kreut të VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski paraqesin vepra penale. Aktivistja për të
Shilegov: Rënia e Gruevskit nuk shënon mbarimin e jetës Deputeti i Lidhjes Social-demokrate të Maqedonisë, Petre Shilegov, ka deklaruar se debatet dhe 51 deputetët e VMRO-DPMNE
LSDM: Gruevski të mos guxojë të kërcënojë me dhunë Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë, përmes një deklarate për medie, ka reaguar ndaj deklaratës së kreut të VMRO-së Nik
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.