999 rezultate për

gruas

Zhdukja e italianit, zbardhet itinerari dhe dëshmia e gruas: Kishte 400 euro me vete Detaje zbardhen nga zhdukja e italianit Davide Pekoreli. Ai është gjetur i djegur brenda makinës së tij në Pukë në datë
"Zbrit poshtë se do të të vras", shqiptari i shkon në shtëpi ish-gruas Një 52-vjeçar shqiptar, me iniciale G.V, i cili kërcënoi me vrasje ish-gruan e tij është arrestuar në Itali. Ngjarja
Ka punuar në Shqipëri, ky 28 vjeçar është dëshmitari okular i vrasjes së gruas në Capitol Një prej pjesëmarrësve në protestës e dhunshme të mbajtur në godinën e Kongresit amerikan ditën e certifikimit të Joe Bi
68 të arrestuar në SHBA, zbulohet identiteti i gruas së vrarë në Kongres Është identifikuar si Ashli Babbitt gruaja që u qëllua për vdekje nga një punonjës policie gjatë protestës së dhunshme t
Zbardhet krimi makabër: Nuk pranoi të martohej me kushëririn, e reja vritet nga familja Një vajzë dhe i dashuri u saj u vranë në atë që quhen krim për nder, pasi e reja nuk pranoi të martohej me kushëririn e
Zbardhet dëshmia e gruas së 59-vjeçarit që vrau dy motrat: E dija për lidhjen intime Bashkëshortja e Përparim Tela, (Ademit) ka qenë në dijeni të lidhjes intime që burri i saj kishte me Zhaneta Metanin pre
Rrëfimi tronditës i gruas së Përparimit: Ia dija lidhjet, doja që burri të ishte i kënaqur Policia Gjyqësore ka pyetur cilësinë e personit që ka dijeni për ngjarjen edhe bashkëshorten e Përparimit Ademit, Vjollc
Trupi iu gjet në valixhe, identifikohet trupi i pajetë i gruas që tronditi Greqinë Trupi i gjetur ne një valixhe në pyllin Vilia i përket një gruaje 37 vjeçare kineze. Ajo është Qiu Yun Lin e cila u zhd
"Çfarë t'iu thuash njerëzve të tillë?!", Dokle zbulon mesazhin që i erdhi gruas teksa blinte perime Ish-deputeti Namik Dokle, ka treguar sot një histori sa komike, po aq edhe alarmante në të cilën ka qenë vetë prezent,
Berisha ironizon propozimin e Ramës për ministrin e Brendshëm: Zgjodhi burrin e ish gruas së tij! Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar për propozimin e Ramës që të emërojë Bledi Çuçin në postin e Ministrit të Brend
Rrjeti në furi pas propozimit ndryshe të gruas për nderjen e rrobave Gratë shtëpiake në Britani e kanë gjetur veten në mes të një debati të gjerë, për mënyrën më të mirë të varjes së rrobav
Thirrja e gruas që jeton në çadër që prej Shtatorit 2019: Po mbytem, jam e sëmurë! Zona më e dëmtuar nga tërmeti i 26 Nëntorit ishte Durrësi dhe rrethinat e tij përfshirë dhe Manzën. Mirëpo tashmë,
Historia e trishtë e gruas nga Mallakastra: Djali s'më do, më thotë "dhëmbë kalbur" Drita Saliaj nga Mallakastra u martua 27 vjeçe me një burrë nga Borshi, i cili është invalid. Vjehrra bëri të pamund
47 vite martesë, ndahet nga jeta e moshuara të cilës bashkëshorti i bënte serenata poshtë dritares Imazhi i 81-vjeçarit Stefano Bozzini duke luajtur fizarmonikë nga një rrugë italiane poshtë dritares së spitalit të grua
Flet bashkëshorti i gruas shtatëzënë që humbi jetën nga COVID-19: Nuk e përballoi dot Bashkëshorti i Emanuela Dalipit ka folur për mediat, pas ngjarjes së rëndë që ndodhi të hënën. Ai u shpreh se nuk kanë a
I dyshuari jeton 3 km larg, pse u ekzekutua 50 vjeçari në Fier para syve të gruas Teksa arsyet e krimit të rëndë mbeten ende mister, autori i dyshuar, Fatmir Hoxhaj i cili qëlloi për vdekje shtetasin Ah
"I vuri pistoletën në kokë vajzës 1 vjeçe", rrëfimi i gruas për përballjen me hajdutët në banesë “Dy persona gjendeshin në korridorin e shtëpisë me kapele në kokë. Sapo mbërrita dhe i pyeta çfarë donin në shtëpinë to
Shkatërroi familjen e biznesmenit? Fjolla i përgjigjet ish gruas së të dashurit Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pasi u arrestua për armëmbajtje pa leje si dhe gjithashtu
Shqiptari në Greqi jep alarmin: Me ndihmoni, vëllezërit e ish-gruas duan t'më vrasin! Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Mikonos të Greqisë. Një shqiptar bashkë me bashkëshorten e tij janë su
Kush janë 3 viktimat e sulmit terrorist në Francë, amaneti i fundit i gruas braziliane (FOTO LAJM) Detaje të reja mësohen nga ngjarja e rëndë që ndodhi dje në Avignon në Francë, ku tre persona mbetën të vrarë gjatë një