999 rezultate për

gruan

Dhunoi gruan dhe dy fëmijët me urdhër mbrojtjeje, arrestohet 51 vjeçari Një 51 vjecar ka dhunuar gruan dhe dy fëmijët që ishin me urdhër mbrojteje. Nga shërbimet e Komisariatit Nr. 2, u bë
Uniku Klopp: Liverpool? Mu duk sikur pashë gruan time për herë të parë përsëri Jurgen Klopp njihet si një ndër trajnerët më të veçantë për stilin e tij unik dhe falë punës, ai brenda disa viteve e ka
Tragjike: Ish-sportisti vret gruan dhe tre fëmijët e tij duke i vënë flakën makinës dhe më pas bën vetëvrasje Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Australi. Ish-lojtari i ragbit, Rowan Baxter ka mbutyr familjen e tij, pasi i kish
Punët shtëpie dhe jetë nate, milioneri ofron 25 milion dollar për gruan ideale (FOTO LAJM) Jo të gjithë e kanë një partner/e për "Shën Valentin", për disa njerëz kjo nuk përbën problem por disa të tjerë ndihen t
Aksidentoi gruan në Tiranë, Ilda Bejlerit i sekuestrohet makina Ditën e djeshme moderatorja Ilda bejleri ka aksidentuar me makinë një 63 vjeçare e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.
Parandalohet ngjarja e rëndë në Vorë, bashkëshorti kërcënonte me jetë gruan Një ngjarje e rëndë është parandaluar në Vorë ditën e sotme. Një burrë ka kërcënuar me armë për ta vrarë bashkëshorte
Aksidentoi gruan në Tiranë, Ilda Bejleri merret në pyetje Policia e Tiranës ka shoqëruar moderatoren e njohur të sportit, Ilda Bejleri, e cila u përfshi dje në një aksident, rapo
Burrat të cilët e puthin gruan e tyre në mëngjes jetojnë 5 vjet më shumë, 14 fakte mbi dashurinë Dashuria është magjike, e bukur, por edhe misterioze. Ka shumë gjëra që nuk i dimë për të. Shkenca ofron sqarime në bazë
Zbulohet puna që kryen bashkëshortja e Albin Kurtit Albin Kurti, i sapozgjedhur kryeministër i Kosovës, është i martuar me norvegjezen Rita Knudsen Augestad me të cilën kan
Kërcënoi Tahirin, dhunoi babain, gruan dhe kushëririn: Vladimir Gjuta i shpëton sërish hekurave Pak ditë më parë Vladimi Gjuta ra sërish në pranga pasi dhunoi me çekiç kushëririn e tij. Sot Gjykata ka vendosur ta
"Burri livadhis dhe pastaj akuzon gruan për tradhti", flasin të afërmit e Manjolës I është dhënë sot lamtumira 33 vjeçares Manjola Cuku, e cila u masakrua me thikë tri ditë më parë nga bashkëshorti i saj
E DHIMBSHME/ Policia kineze izolon me shufra hekuri gruan brenda banesës (VIDEO) Ndërkohë qe koronavirusi po përhapet çdo ditë e më shumë, ku numërohen mbi 360 viktima vazhdojnë përpjekjet për izolimin
Lulzim Cuku flet pasi ekzekutoi gruan në sy të tre fëmijëve: Fuste njerëz të panjohur në shtëpi Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme në Durrës ku Lulzim Cuku i mori jetën gruas së tij Manjolës. Ajo që e bënt
Burri qëllon për vdekje gruan Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak para mesnate në Xhafzotaj të Durrësit, ku një 45-vjecar ka vrarë me thikë gruan e tij
Burri surprizon gruan që zgjodhi dashurinë përpara familjes Ndër vite dhe ndër shekuj kemi parë dhe kemi dëgjuar histori nga më të ndryshmet të dashurisë dhe se si ajo gjithmonë i’
Qëlloi 10 herë me thikën e kuzhinës gruan, shqiptari pranon krimin e rëndë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku protagonistë janë një familje shqiptare. Eduart Zyberi, shqiptari 53-vjeça
Del fotoja e çiftit shqiptar, burri masakroi gruan dhe më pas qëlloi veten Personat që shikoni në fotografi janë çifti që shokoi Genovën ditën e djeshme. Eduart Zyberit, 53 vjec që masakroi gr
Masakroi gruan dhe veten, çfarë thonë kolegët për shqiptarin? Eduart Zyberit, 53 vjec që masakroi gruan e tij me thikë e pastaj goditi edhe veten në Itali. Kjo ngjarje e rëndë tro
E rëndë në familjen shqiptare, burri vret gruan dhe më pas tenton t’i japë fund jetës Një tjetër grua shqiptare është vrarë nga bashkëshorti. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Itali, ku 43-vjeçarja jetonte b
KLP emëron "gruan e hekurt" prokurore në SPAK, vendimi i niset menjëherë Metës Keshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar sot me shumicë votash një prokurore për Prokurorinë e Posaçme kundër Korrupsi