999 rezultate për

gruaje

Doni të dini si do të jetë trupi i një gruaje pas moshës 40 vjeçare Si të gjithë ditëlindjet e tjera, edhe 40-vjetori meriton të festohet, ndaj mos u bëni më të këqinj seç duhet me veten.
I bëri fotoset një gruaje, fotografja merr emailin e jetës Është e zakonshme që femrat të shqetësohen për pamjen e tyre fizike, por një bashkëshort ka shkruar një letër ku vlerëso
Burri nuk pagoi për të, e tmerrshme çfarë i ndodhi kësaj gruaje Susana Carrera ishte rrëmbyer para një jave jashtë shtëpisë së shoqes së saj në Meksikë. Ajo është gjetur me kokë të
Njihuni me nënën më pjellore të të gjitha kohrave, mësoni sa fëmijë ka lindur Mund të ju duket e pabesueshme por një grua ka lindur 69 fëmijë Kjo histori ju ofron mundësinë të zhytesh në një histo
Ekoja e kësaj gruaje shtatzanë u bë virale, çfarë fshihet në të Një grua shtatzënë është e bindur se ka marrë një shenjë nga Zoti, pasi pretendon se në ekon e bebes të saj shfaqet imaz
Zbardhen detaje monstruoze për Fatmir Xhafajn, rrëfimi rrëqethës i një gruaje Top Story udhëtoi drejt Krujës, për të gërmuar mbi të kaluarën e Xhafajt, si hetues. Filmimet, i përqendroi tek një g
Reagon afrikani, të cilit Manastirliu i kopjoi punimin: Edhe unë ia kisha vjedhur një gruaje bullgare Gjatë ditës së djeshme, studentët e "Lëvizja për Universitetin" publikuan një denoncim sipas të cilit ministrja Manastir
Rumania referendum për martesën brenda të njëjtit seks Rumunët janë të vendosur të votojnë për përcaktimin e martesës si bashkim midis një burri dhe një gruaje. Rumunët do
Ishin 14 copë të gjallë, këto krimba u nxorrën nga barku i një gruaje (FOTO LAJM) Ajo kishte dhimbje të forta të barkut, ethe dhe tempeaturë për gjatë muaj me radhë. Pasi e vizituan dhe i bënë një eko a
4 shtetas vdesin pasi morën pjesë nga trupi një gruaje 3 paciente kanë vdekur nga kanceri i gjirit pasi morën organe nga e njëjta dhuruese. Një 53-vjeçare kishte dhuruar v
Vazhdojnë ngjarjet mafioze në Shkodër, ja çfarë i ka ndodhur një gruaje Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër. Burime pranë vendngjarjes bëjnë me dije se persona të p
Derrat e uritur rrethojnë makinën, shikoni reagimin e kësaj gruaje (VIDEO) E kishit menduar që të udhëtoni në periferi të kryeqytetit dhe t'ju zenë rrugën kafshë të egra? Kësaj zonje i ka ndodhur
Shqiptari arrestohet në Itali pasi i djeg makinën rumunes Policia italiane ka vënë në pranga një shqiptar pasi akuzohet për grabitje dhe dëmtim të pasurisë. në pranga ka rënë
E tmerrshme, në fytyrën e kësaj gruaje rritej një krimb Pasi një udhëtimi në Rusi, ku e pickuan shumë mushkonja, një grua 32-vjeçare e cila zgjodhi të mbetet anonime, vuri re n
Plaku i fiksuar, burgu nuk e ndali që t'i vihej pas një gruaje (VIDEO) Një 65 vjeçar i pastrehë kërkon që të jetojë në azil, por fati i rezervon herë pas herë qelitë e burgut. Ai është i mosh
2 të plagosur, pamjet e vendit ku rrufeja i mori jetën një gruaje në Shkodër (VIDEO) Sot rrufeja goditi 3 persona në zonën e Dajc të Bregut të Bunës, ku një prej tyre humbi jetën. Për pasojë, kanë mbetu
Tmerri që i shkaktoi pickimi i një mushkonje kësaj gruaje Një nënë e dy fëmijëve vuan nga një sëmundje e rrallë, e cila transmetohet nga mushkonjat. Sëmundja e këmbës së elefanti
Gjendet varri 2 mijë vjeçar i një gruaje, dalin në dritë gjëra të çuditshme (VIDEO) Eshtrat 2 mijë vjeçare të "bukuroshes së fjetur" varrosur me rroba luksoze dhe me dhurata për jetën e përtejshme janë gj
As Lindës e as Anetës, Rama ulet në gjunjë e i puth duart kësaj gruaje (VIDEO) Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama njihet për sulmet e tij të vazhdueshme ndaj medias dhe gazetarëve duke i quajtur ato
Edhe në Zvicër mjekët gabojnë, si ia hoqi gabimisht gjinjtë një gruaje Si rezultat i këtij gabimi, ai pacientes së prekur ia ka amputuar të dy gjinjtë, edhe pse bëhej fjalë vetëm për një tumo