999 rezultate për

gruaja

Gruaja vrau burrin dhe më pas veten, vëllai i viktimës: Më thanë të vij t’i marr por … Mesnatën e kaluar një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec ku pas një zenke mes çiftit të martuar dhe me 2 fëmijë, kan
EMRAT/ Krim tragjik në Pogradec, gruaja vret burrin më pas edhe veten Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesnatën e djeshme ku një çift në Pogradec pas një konflikti fizik kanë përfunduar të dy
TRAGJEDIA/ Gruaja varroset nga familja, autori përcillet nga 1 mijë vetë Kanë dal detaje të reja nga krimi i pasionit në Fier. Bashkëshorti i Ermirës, i cili jetonte në Greqi, nuk kishte dijeni
Plas sherri "live", gruaja akuzon burrin: Ke kryer marrëdhënie me motrën time Në puntatën e sotme në rubrikën e “Shihemi në gjyq”, ku ndërmjetëson Eni Çobani është publikuar çështja e një burri dhe
Iva Aliko flet për të dashurin deputet: E tradhton gruaja, por kjo nuk ndikon në martesë (FOTO LAJM) Sa i përket lidhjes me deputetin kosovar, Iva Aliko, është shprehur se nuk dëshiron të takojë bashkëshorten e tij. Iv
Gruaja që kujdeset natë e ditë për pastrimin e Tiranës shpërthen në lot para Veliajt Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj bëri sot analizën vjetore të ndërmarrjes nr.1 ndërsa deklaroi se vetëm dje janë ven
Momenti kur gruaja tenton të vetëdigjet me benzinë para gjykatës në Gjirokastër (VIDEO) Ditën e djeshme para gjykatës në Gjirokastër është parandaluar një ngjarje e rëndë ku një grua 49-vjeçare ka tentuar të
Turma e xhindosur hedh në zjarr gruan që akuzohet për vrasjen e një 2-vjeçari (VIDEO) Një turmë e xhindosur njerëzish kanë hedhur në zjarr një grua, e cila dyshohet se ka vrarë një djalë dyvjeçar në Brazil.
I arrestohet burri e djali për drogë, gruaja tenton të vetëdigjet para gjykatës në Gjirokastër Një ngjarje e rëndë është parandaluar ditën e sotme para gjykatës në Gjirokastër. Mësohet se një grua e identifikuar
EMRI/Martanesh, po kulloste bagëtitë, gruaja bie në humnerë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Martanesh ku ka humbur jetën një grua e cila aksidentalisht ka rrëshkitur në humnerë.
Nënë Zyraja, gruaja me 8 fëmijë që adoptoi një djalë dhe…historia tragjike e jetimit (FOTO LAJM) Ai është një djalë i ndrojtur, tërheqës, tepër i edukuar dhe i sinqertë. Flet pak dhe vetëm dëgjon, si për të thënë me k
TRAGJIKE/ Nënë Zyraja, gruaja me 8 fëmijë që adoptoi një djalë dhe… Ai është një djalë i ndrojtur, tërheqës, tepër i edukuar dhe i sinqertë. Flet pak dhe vetëm dëgjon, si për të thënë me k
HORROR / Gruaja fshehu gjashtë foshnje të vdekura në dollap (FOTO LAJM) Andrea Giesbrecht është dënuar nga gjykata kanadeze pasi është shpallur fajtore për vrasjen e gjashtë fëmijëve të saj, n
Riti i çuditshëm, gruaja kërcen teksa varros burrin të gjallë (VIDEO) Funeralet zakonisht janë të zymtë dhe zakonisht jepen lamtumirat. Por në një fshat në qytetin kuban të Santiago de Las V
Van Persie sherr me serbin Tosic, por gruaja e tij e ofendon rëndë (FOTO & VIDEO) Sfida mes Besiktasit dhe Fenerbahces nuk mund të përfundonte pa tensione. Bomberi i njohur holandez, Robin Van Persi, ka
Gruaja dhe djali donin ta mbysnin, flet burri: Kishte futur litarin në gji... Pas arrestimit nga policia e Lushnjës së Nafie dhe Artur Cani, nënë e bir, banues në fshatin Gramsh të Lushnjës, me akuz
Vrau 39 njerëz në Stamboll, gruaja e terroristit: ISIS më mori djalin 4 vjeçar Bashkëshortja e Abdulkadir Masharipov, atentatori i cili mori jetën e 39 personave në klubin e famshëm "Reina" në Stambo
Nënë e bir tentuan të mbysin kryefamiljarin në Lushnje, dëshmitari: Mirë ja bënë... Ditën e sotme policia bëri me dije se në Lushnje, djali bashkë me nënën dhunuan babanë dhe tentuan ta vrisnin. Mëso
Lushnje, gruaja rreh dhe tenton të vrasë burrin me ndihmën e djalit Ditën e djeshme në Lushnje ka ndodhur një ngjarje e rëndë ku një grua së bashku me djalin e saj ka dhunuar dhe ka tentu
DETAJET/ Tmerri i familjes shqiptare në Athinë, pistat e hetimit pse u vra gruaja dhe u plagos burrin Ngjarje e mbrëmshme e ndodhur në “Peristeri” të Athinës ku dy përsona të maskuar hynë në familjen shqiptare dhe vranë me
 
Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.

Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.