999 rezultate për

grua

Goditi me shkelma gruan shtatzënë, arrestohet shqiptari Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, i cili kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij shtatzëne. Mediat
"Zhdëpi" në dru gruan dhe e kërcënoi me jetë, arrestohet vlonjati Një 43-vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe e ka kërcënuar me thikë bashëkorte
E moshuara denoncon grabitjen: Me rrip më lidhën këmbët, ndërsa me çarçaf duart! Një 60-vjeçare ka kaluar momente tmerri nga disa grabitës që në mesnatë i hynë në dhomën e gjumit dhe pasi e lidhën e kë
Efektivi i infektuar me COVID-19 qëndroi një muaj në spital, gruaja denoncon humbjen e sendeve Bashkëshortja e Florian Pemës, Valbona, denoncon në komisariatin numër 4 humbjen e sendeve me vlerë të të shoqit. Ajo
Puth gruan e foshnjën dhe niset për Kosovë, emocionuese kur të rinjtë nga Gjermania i bashkoheshin luftës Gjatë luftës në Kosovë, shumë të rinj të cilët jetonin në botën perëndimore braktisën rehatinë e jetës, punën, familjet
47 vite martesë, ndahet nga jeta e moshuara të cilës bashkëshorti i bënte serenata poshtë dritares Imazhi i 81-vjeçarit Stefano Bozzini duke luajtur fizarmonikë nga një rrugë italiane poshtë dritares së spitalit të grua
Vrau 7-vjeçaren në park, gruaja shqiptare zbulon motivin e krimit makabër Në Britaninë e Madhe u zhvillua sot seanca gjyqësore për Eltiona Skanën, 30-vjeçaren shqiptare e cila akuzohet se vrau 7
Tragjedi! Gruaja i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i 2-të Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë ku një grua ka gjetur vdekjen tragjikisht, duke u hedhur nga kati i dytë i banes
Kohë pandemie! Gruaja nxjerr njoftimin: Nuk presim mysafire e as nuk ju vijmë (FOTO LAJM) Duke qënë se gjendemi në kohë pandemie ku cdo ditë në botë vdesim mijëra njerëz, qytetarët nuk duhet të shkojnë tek fami
U kapën me 2 kilogramë drogë, arrestohet një shqiptar dhe gruaja e tij Një shqiptar dhe gruaja e tij janë arrestuar në Kretë të Greqisë, pasi u kapën me 2 kilogramë heroinë. Sipas medieve
Menaxhonin mbi 20 prostituta, gruaja shkatërroi grupin shqiptar në Itali Policia italiane ka shkatërruar një grup të vërtetë kriminal që drejtonte një rrjet prostitucioni në Itali. Banda drejto
U vesh si grua? Si u arratis Gruevski nga Maqedonia U bënë dy vjet nga arratisja e ish kryeministrit të Maqedonisë Nikolla Gruevski nga Maqedonia drejt Hungarisë dhe akoma
Tha se kishte kancer, gruaja mbledh 50 mijë euro për t'i shpenzuar në bixhoz Nicole Elkabbas duhej të bënte një operacion për heqjen e fshikëzës së tëmthit. Dikush bëri një foto ndërsa kishte dh
Plas bombola e gazit në Tiranë, dërgohen në spital burrë e grua Një bombul gazi ka plasur paraditen e sotme në Tiranë. Si pasojë, janë dëmtuar burëë e grua të cilët ndodheshin në banes
Vrau gruan dhe vajzën e mitur, OFL i trokiti në derë 70 vjeçarit Një 70-vjeçar i cili para 20 vitesh ka vrarë gruan dhe vajzën e tij 13 vjeçe në Tepelenë, është vënë në shenjestër të OF
"Do të të publikoj videot intime", e reja rrëfen kërcënimet e kosovarit për të cilin la burrin Kjo është historia e D. N, një grua e dashuruar me personin e gabuar për të cilin braktisi bashkëshortin dhe deklaroi pu
Gruaja e Dani Alves: Ai është kampion në shtrat Gruaja e futbollistit, Dani Alves, Joana Sanz e ka vlerëusar lart performancën e bashkëshortit të saj në shtrat. Sanz
E përplas dhe e lë në rrugë, humb jetën gruaja shqiptare Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali ku një grua shqiptare ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur në krahinën e Fer
9 ushtarë në Australi vrasin veten brenda 3 javëve, mes tyre edhe një grua (FOTO LAJM) 9 ushtarë australianë kanë vrarë veten mes debatit për publikimin e një raporti për krimet e pretenduara të luftës në Af
Zbulohet tradhtia e Princeshës së Dubait me truprojën: E paguante 1.2 mln paund (FOTO LAJM) Gruaja e sundimtarit të Dubait i ka dhënë truprojës britanike, njëkohësisht edhe të dashurit të saj, 1.2 milion paund q